ME5700

[size=10pt][/size]Öncelikle iyi akşamlar. Eniştem traktör almayı düşünüyor. Bana fikrimi sordu bu modelde hiç bir özelligini blimedigim gibi traktörü de görmedim normalde sadece internet üzerinden fotolarına baktım ben de sizlere sormak istedim. İçinizde iyi kötü tarafalarını yazacak kullanıcıları vardır sizlere sorum çekişi, yakıtı, yedek parçası ve traktör 57 beygir 5 silindir diyor gerçek ten var mı böyle bir şey şimdiden cevap veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.İlandaki traktör bu http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...ktor-kubota-me5700-2009-model-223758095/detay

Ynt: ME5700

Aynı serinin 92 hp olan (ME9000) modelini kullanıyorum. sıkıntısız sorunsuz bir makine. ME9000 üzerinden yorum yapmam gerekirse:

Şu an 1000 saat oldu. tek kuruş masrafımız olmadı. Sağlamlık ve kalitesi, özellikle fiyatına göre beni tatmin ediyor.

Hidrolik shuttle (debriyajsız ileri geri özelliği) mevcut. Bu özellik özellikle saha çalışmalarında çok pratik ve faydalı. Yedek parça konusunda da şu an dek sorun yaşamadım. Bakım için gerekli (filtre vs) kısa sürede elimde oluyor.

Ynt: ME5700

sebazios link=topic=85025.msg1015920#msg1015920 date=1438555928' Alıntı:
Aynı serinin 92 hp olan (ME9000) modelini kullanıyorum. sıkıntısız sorunsuz bir makine. ME9000 üzerinden yorum yapmam gerekirse:

Şu an 1000 saat oldu. tek kuruş masrafımız olmadı. Sağlamlık ve kalitesi, özellikle fiyatına göre beni tatmin ediyor.

Hidrolik shuttle (debriyajsız ileri geri özelliği) mevcut. Bu özellik özellikle saha çalışmalarında çok pratik ve faydalı. Yedek parça konusunda da şu an dek sorun yaşamadım. Bakım için gerekli (filtre vs) kısa sürede elimde oluyor.
Çok sağolun verdiginiz bilgiler için.