5-9 Ağustos 8.ÇORLU TARIM FUARI 2015

Arkadaşlar merhaba,
8 Ağustos Cumartesi günü Çorlu Tarım fuarında Trakya ekibi ve bize yeni katılacak arkadaşlar için buluşalım derim.Gelebilecek arkadaşlar buraya yazsın.Neler yapılacak derseniz önce fuar gezilir.Traktör yada alet ekipman alacaklı olan arkadaşlar için gerekli pazarlıklar yapılır. :D Sonrasında uygun olursa öğle yemeği yeriz.Ardından günü sonlandırırız.

Yer: Çorlu Yeni Fuar Alanı/TEKİRDAĞ

Ynt: 5-9 Ağustos 8.ÇORLU TARIM FUARI 2015

İnşallah bir aksilik olmazsa o gün gelmeye çalışacağım. Tanışmak, görüşmek isteyen arkadaşlar için çok güzel bir etkinlik oluyor. Markaları detaylı inceleyip, gerekirse pazarlık yapıyoruz. Ayrıca muhabbetler de ayrı bir güzel oluyor. O yüzden Trakya civarı arkadaşlarımızın katılmasını tavsiye ederim....

Ben de pazar boşum ama öğleden sonraya kadar,Cumartesi günü Tekirdağ Kapaklıda olucam ama düğün var.Pazar olursa buluşma belki ama kesin söz veremem...takipteyim yine..

Arkadaşlar cumartesi gününü seçmemizdeki neden çalışanlar için tatil günü.Pazar günüde firmalar toparlanıyor.Pek randımanlı gezemeyiz.

Cumartesi saat 11:00 de gelebilenler giriş kapısında olsun.Sıcaklar iyice basmadan gezeriz.
Ercan anlaşıldı senin içinde çekeceğim.Keşke gelebilsen.

alper4u link=topic=85028.msg1016115#msg1016115 date=1438671626' Alıntı:
Arkadaşlar cumartesi gününü seçmemizdeki neden çalışanlar için tatil günü.Pazar günüde firmalar toparlanıyor.Pek randımanlı gezemeyiz.

Cumartesi saat 11:00 de gelebilenler giriş kapısında olsun.Sıcaklar iyice basmadan gezeriz.
Ercan anlaşıldı senin içinde çekeceğim.Keşke gelebilsen.
Teşekkür ederim alper4u abi inşallah bigün o da olur :)

Alper kardeşim geçtiğimiz yıl gibi çok güzel program olacağını tahmin ediyorum .bir trakyalı olarak malesef aranızda olamıyacağım.
saat 16 ya kadar çalışıyorum,ancak saat 17 cıvarı orada olacağım .program geç vakite kadar uzarsa yetişirim malum bizde işler durmuyor . 7/24 devam . güzel paylaşımlarınızı bekliyorum .

EROL AKGÜN link=topic=85028.msg1016158#msg1016158 date=1438681441' Alıntı:
Alper kardeşim geçtiğimiz yıl gibi çok güzel program olacağını tahmin ediyorum .bir trakyalı olarak malesef aranızda olamıyacağım.
saat 16 ya kadar çalışıyorum,ancak saat 17 cıvarı orada olacağım .program geç vakite kadar uzarsa yetişirim malum bizde işler durmuyor . 7/24 devam . güzel paylaşımlarınızı bekliyorum .
Abi keşke erken gelebilseydin.Eğer görevi devredebilirsen çok iyi olur.Biz 17 ye kadar dağılırız herhalde.Paylaşımlar muhakkak olacaktır.