Eskişehir Afyon Kütahya sınırında güzel bi gezi :) tavsiye edilir :)

Bugün sabahdan akbara ziyareti için yola çıktık. Gittiğimiz köy Akoluk köyü Kütahyanın son köylerinden 1-2 köy sonra Eskişehir sınırı var arka taraf ise Afyon sınırı. 70 dekar nohut ekmiş fakat geyikler nohutu yediği için 2.5 aydır nohut tarlasından hiç ayrılmayarak nöbet tuttu. Sürekli telefonlaşıyoduk hastalık konusunda bize danışıyodu bizde ilaç ismi veriyoduk oda uygulamasını yapıyodu. Bugün onunun yanına ziyarete gittik tarlanın başına remorku koymuş üstünü çadırla kapatmış 2.5 aydır orada. Akşam 9 dan sabah hava aydınalana kadar geyiklerle mücadelede. Geyikler o kadar arzızlaşmışki ne ses fişeğinden nede silah sesiniden kaçıyor gece tarlanın etrafını traktörle gezerek geyiklerin üstüne sürerek anca öyle kaçırabiliyor geyikler devlet tarafından koruma altında olduğu için bişeyde yapamıyor. her 10 dakikada bi geyikler geliyomuş sabaha kadar bu serüven devam ediyo. biz gidince etrafı biraz gezdik mangal filan derken yağmur başladı. O köyün cıvarlarında eskiden savaş olmuş ve define avcıları her gece oralardaymış bize gavur damı dedikleri yere götürdü traktörüyle dağda mazotumuz bitti :( yaya devam ettik gavur damı dedikleri yerde 3 tane mezar varmış defineciler oraları hep kazmış talan etmiş orman ve tarlalar hep delik deşik defineciler hep kazmış

Ynt: Eskişehir Afyon Kütahya sınırında güzel bi gezi :) tavsiye edilir :)

aslan26 link=topic=85122.msg1017153#msg1017153 date=1439149773' Alıntı:
Güzel gezi olmuş Kamil gezerken geyiklere çarpmadınız demi[emoji2]
Saolasın Sadıç yok çarpmadık :D
Ercan AYKUŞ link=topic=85122.msg1017200#msg1017200 date=1439184497' Alıntı:
Kamil hem gezi hem macera yaşamışın.
Erkuntun mu mazotu bitti la :(
Paylaşım için teşekkürler birader.
Saolasın Ercan abi
depoda 20 litre mazot varmış bayır yukarı çıkarken stop etti düz yere saldık öyle çalıştırdık

Güzel paylaşım olmuş Kamil, tarladaki mahsule geyiklerin zarar verdiğinide öğrenmiş oldum :D bizde tarlaya zarar veren domuz var geyikleri ilk defa duydum.

ranger link=topic=85122.msg1017273#msg1017273 date=1439219376' Alıntı:
Güzel paylaşım olmuş Kamil, tarladaki mahsule geyiklerin zarar verdiğinide öğrenmiş oldum :D bizde tarlaya zarar veren domuz var geyikleri ilk defa duydum.
Saolasın Emre abi. geyik akşama kadar otluyo karnını doyuruyo sonrada nohutlardan tuz ihtiyacını karşılıyo malum nohut tuzlu
YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85122.msg1017283#msg1017283 date=1439222499' Alıntı:
güzel gezi olmuş kamil...
yokmuydu bi deutz oralarda..
çekip atsaydında forum cana gelseydi. :)
Saolasın Yusuf abi
köye giderken kütahya merkezden geçtik cidden merkezde şehrin ortasında bile gördüm ama o civarlarda yok :D

Hüseyin ASLAN link=topic=85122.msg1017330#msg1017330 date=1439235042' Alıntı:
Kamil sankim defineyi tam bulacakken vaz gecmisin sanki. ya da buldun 5000 serisi doytz geliyo :D
O taraklarda bezimiz yok bizim define bulmuş olsam çiftçiliği bırakırım zati :D