Gopro kamera ile havadan çekim yapan varmı?

Ynt: Gopro kamera ile havadan çekim yapan varmı?

Mustaf-a

Duyurudur, ben bu işe merak saldığımda drone lar falan daha yeni yeni çıkıyordu...Taaa 2007-2008 yılları idi...Elimde 6 kanallı dijital kumandalı elektrikli 3D bir helikopterim war, hiç uçmuşluğu yok yerden bir seferinde 1-2cm kaldırıldı o kadar..2007 yılında 1500$a almıştım. Ofisime gelen gidenler bilir...Masamın arkasında dolapta durur...Kamera takılabilir...

@ertaçşahin e ilk buluşmamda demiştim ama üstüne düşmedi...İsteyene we meraklısına, aerodinamik bilgisi olana, uçurmadan önce forumlarda bol bol okuyabilecek, arpa -buğday ekip biçene (testler ilk uçuşlar orada yapılıyor, malum düşerse az zarar görsün diye) bedelsiz olarak wereceğim. Tek şart teslimata geldiğimde bi kuzu/oğlak çewirsin gari.. :)

Giriş sewiyesinin üstüdür...Bunda harcanan bi kaç yıldan sonra direkt nitro yakıtlı modellere geçiş yapılabilir...

Not drone lar 3D uçamazlar biraz araştırma yapmadan direkt bende bende diyenlere de kapalıyım :)

Ynt: Gopro kamera ile havadan çekim yapan varmı?

Murat kardeşim sağlasın büyük incelik gosterdin. Misafirimiz ol oğlağın lafı olmaz. Eğer Ali kardesimde kabul ederse seni Alinin güzel bir yeri var orada agirlayalım. Hatta gelecek diğer trakklupcu arkadaşları da ağırlamak isteriz. Bir araya gelip güzel bir etkinlikte gerçekleştirmiş oluruz. Önünüzdeki hafta benim için uygundur.