6614 dyna6

Ynt: 6614 dyna6

Kullanmadik ama kullanan var cevremizde ve memnun olmayani duymadim ;) bana gore de tam alinacak traktor ama en buyuk - yonu adblue yakiti gerektirmesi ;( tamam adblue cevre icin gayet guzel dusunulmus bise ama turk ciftcisi icin eksra masraf heleki girdiler bu kadar artmisken ;(

nekadar doğru bilemiyorum ama yakıt deposu 250lt bu traktörün AdBlue deposuda 30 deniyorki 2 depoda bi depo adblue yani 500lt mazot 30 lt AdBlue çok masraf sayılmaz benim görüşüm tabii :)

forumda kullanan arkadaşlar yokmu biraz bilgi verseler :(

aynen doğru diyosunuz adblue 1 lira yazan petroller var yanlız açık oluyormuş bi ton para veripde ucuz yakıtına kaçmak olmaz gibime geliyor siparişi verdik euro çok fırlamaz ise gelince paylaşırım resimleri kullandıkcada + - yönlerini paylaşırım..
karar verirken
nh jd mf 3ünü düşünüdk fiyatlar yaklaşık birbirne hep jd kullandık araştırmalarmdan sonra mf ye karar kıldık
fend i göz önünde bulundurmamız kararda etkili oldu açıkcası aynı bantdan çıkıyolar yinede cayma hakkımz var kullanan biri olumsuz ve ciddi bi sıkıntısını paylaşırsa sevincem iyi günler :)