HATTAT T4075 ALACAĞIM ÖNERİNİZ NEDİR?

MERHABA ARKADAŞLAR
HATTATIN YENİ T 4075 SERİSİ ÇIKMIŞ İNCELEDİM GERÇEKTEN ÇOK HOŞUMA GİTTİ, HATTAT KULLANAN ARKADAŞLARIM VAR YAKIT KONUSUNDA OLDUKÇA İYİ DİYORLAR.ÖZELLİK KONUSUNDA İTHAL TRAKTÖRLERE KAFA TUTUYOR.
NEW HOLLAND TD75 KARŞILAŞTIRDIM,ÇOK DAHA GÜVEN VERİCİ BİR TASARIMI VAR.YEDEK PARÇASINI ARAŞTIRDIM HERŞEYİYLE BANA ÇOK MANTIKLI GELDİ. SİZ NE DERSİNİZ?

Ynt: HATTAT T4075 ALACAĞIM ÖNERİNİZ NEDİR?

melihh_58 link=topic=85263.msg1018699#msg1018699 date=1439924408' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR
HATTATIN YENİ T 4075 SERİSİ ÇIKMIŞ İNCELEDİM GERÇEKTEN ÇOK HOŞUMA GİTTİ, HATTAT KULLANAN ARKADAŞLARIM VAR YAKIT KONUSUNDA OLDUKÇA İYİ DİYORLAR.ÖZELLİK KONUSUNDA İTHAL TRAKTÖRLERE KAFA TUTUYOR.
NEW HOLLAND TD75 KARŞILAŞTIRDIM,ÇOK DAHA GÜVEN VERİCİ BİR TASARIMI VAR.YEDEK PARÇASINI ARAŞTIRDIM HERŞEYİYLE BANA ÇOK MANTIKLI GELDİ. SİZ NE DERSİNİZ?

Öncelikle forumda yazdığınız iletilerde, bağırmadığınız sürece küçük harf kullanma zorunluluğu var. Bilginiz olsun.

Düğmeli el debriyajı konusunda endişelerim var. Keza Hattat ' ın inci boncuk akşamları kolay dökülüyor. Bir traktörün vites kolu kırılabiliyorken, vitesin üzerindeki düğme ne kadar dayanır şüpheliyim.

Motor ve şanzımanı sorunsuz. Fiyatı ucuz lakin dediğim gibi. Firmanın geçmişten gelen bir kötü imajı var ve göz boyamak için konan donanım çok dayanıklı değil.

Not: ikinci elde ciddi değer kaybı var.

_çiftçi_ link=topic=85263.msg1018710#msg1018710 date=1439927221' Alıntı:
Hiç düşünmeden al derim. Kim ne derse desin hattat Traktör Türkiye ' nin Traktör ve yedek Parça konusunda en büyük Firması.

2014 model sıfır Hattat A60: 56.000 lira
2012 model 650 saatte Hattat A60: 30.000 lira.

Hiç düşünmeden hareket edildiğimde karşılaşılabilinecek durumlardan biri.

Kullanmak için alıyorsan sıkıntı yok,ikinci elde fiyatta düüş olur mutlaka diğerlerine göre.bende t4075 veya klasik seri 266 düşünüyorum.fiyat olarak biraz yüksek gibi,biraz daha beklemek lazım.piyasaya yayılsın kullanıcalardan bilgi alınır.

Sıkı bir pazarlıkla 72-73 gibi birfiyata kabinsiz m7040 kubota alabilirsin hattat için nekadar fiyat aldınız bilmiyorum ama bir ay önce bolu bayi 65 fiyat vermişti kubota da yukarda Yazdığım fiyat

Risk büyük. T4000 serisi daha yeni çıktı ve ilk kasalarda genelde sorun oluyor kasanın tam oturması sorunları çözülmesi biraz zaman alıyor ki Hattat ın ürettiği eski seriler de bile ikinci el değer kaybı çok yüksek. Beğenmeyip değiştirmek isteseniz büyük fiyat kaybıyla satacaksınız. Bu model almak istiyorsanız biraz bekleyin bence...

o özelliklerde başka traktöre bakın derim ben özellik olsada kalitenin olduğunu düşünmüyorum şahsen birde ikinci el değeri mağlum.Sizin yerinizde olsam nh td75 veya Erkunt servet 80.4 lüks veya 80.4 e+ modelini alırdım.

bayy link=topic=85263.msg1018789#msg1018789 date=1439960844' Alıntı:
Gönül rahatlığıyla alabilirsin.parça sıkıntısı yok motorlarıda çok geliştirmişler süper olmuş.

Rica edersem, bir çiftçi gibi değil de, (gerçekte olan gibi) fabrikada çalışan bir görevli dili ile konuşabilir misiniz?

'Motorları çok geliştirmişler süper olmuş'

Bu tarz beyanlar hem etik değil, hem size yakışmaz, hem de alacak çiftçi arkadaşlar için yanıltıcı olur.

bana kalırsada alma onun yerıne sole yabancı guzel ıthal bı traktor al cunku o traktör kesın 80 bınden assa demıcek ben bıraz arastırmısdım arkadasların dedıklerı gıbıde 2.el pıyasası tıtanık gıbı batık tabı karar senın para senın ama bana kalırsa o traktör o parayı haketmıo malum turk fırmalarda ucusa gecdı kalıtelı bıse uretseler neyse... sana hayırlı olsun sımdıden...

Geçtiğimiz sene Hattat ' ın fabrikasına Trakkulüp site gezisi yapalım dedik , kaç defa aradım , yazılı ve resmi olması için mail attım , durumu anlattım , yok öyle yok böyle sanki uzay üssü , bir incelik gösterip davet edemediler.
Neticede NH fabrikasına gittik , Erkunt ' ada gidebilirdik zaman yetmedi , iş sezonu açıldı.
Özellikle halkla ilişkiler ekibinin hiç profosyonel olduğunu düşünmüyorum , bu konuda gözümüzde olumsuz bir intiba bıraktı , biz bölgemiz firması diye reklamı olsun diye düşündük , lakin hayal kırıklığı oldu.

ufukk link=topic=85263.msg1018963#msg1018963 date=1440012183' Alıntı:
Geçtiğimiz sene Hattat ' ın fabrikasına Trakkulüp site gezisi yapalım dedik , kaç defa aradım , yazılı ve resmi olması için mail attım , durumu anlattım , yok öyle yok böyle sanki uzay üssü , bir incelik gösterip davet edemediler.
Neticede NH fabrikasına gittik , Erkunt ' ada gidebilirdik zaman yetmedi , iş sezonu açıldı.
Özellikle halkla ilişkiler ekibinin hiç profosyonel olduğunu düşünmüyorum , bu konuda gözümüzde olumsuz bir intiba bıraktı , biz bölgemiz firması diye reklamı olsun diye düşündük , lakin hayal kırıklığı oldu.
Ufuk abi bu konuda ben tekrar görüşebilirim. Müdürlerden Fatih Bey bir kaç defa zamanı belirtip teklifte bulundu. Fakat o an için kimseye zaman uymadığından kabul etmedim. Eğer halen teklif geçerliyse adım atalım.

• Beğen
Tepkiler: hpeker58

Gecen hafta ,bir jant firması yetkilisinle tel ile aradım.Cevap..Abi kusura bakma Hattat fabrikasındaydım cevap veremedim.Acıkcası tel yasakmış.Her halde çok önemli ,gizli arge çalışmaları var ;D