hava filtresi uyarı ışığı

harman zamanı sabahtan akşama kadar saman yaptım fakatbu ışığın çalıştığını hiç görmedim arkadaşlar. acaba çalışıp çalışmadığını test edebileceğimiz bir yol var mı? arızalı olabilir mi?

Ynt: hava filtresi uyarı ışığı

çok tikanmadigi sürece yanmiyor bende saman işi yapıyorum rüzgar tozu saman ı motora atınca tikiyor o zaman ancak yanıyor bende 3 senede 1 kez gördüm yandığını

kadir 36 link=topic=85291.msg1019461#msg1019461 date=1440265074' Alıntı:
çok tikanmadigi sürece yanmiyor bende saman işi yapıyorum rüzgar tozu saman ı motora atınca tikiyor o zaman ancak yanıyor bende 3 senede 1 kez gördüm yandığını
ergutu hepten yakacan kadir...
bari direk bağla lambayı .. :)
bu arada bende deutzda hiç yandığını görmedim..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85291.msg1019514#msg1019514 date=1440276936' Alıntı:
Kadir daha bizim ki yanmadı iyice unuttu lamba ne işe yaradığını.
Yusuf emmi bugün bir döytz gördüm kii bi ara veririm sana odunu YUSUFTUYLUOGLU :)

maaydin link=topic=85291.msg1019156#msg1019156 date=1440089290' Alıntı:
harman zamanı sabahtan akşama kadar saman yaptım fakatbu ışığın çalıştığını hiç görmedim arkadaşlar. acaba çalışıp çalışmadığını test edebileceğimiz bir yol var mı? arızalı olabilir mi?
Test etmek basit,traktör çalışırken hava girişini elinizle kapatıp kontrol edin.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85291.msg1019514#msg1019514 date=1440276936' Alıntı:
kabloları parklara bağlayim sürekli yansın ;) ercan getir sendeki ergudu bana göre nasıl yaniyo ama yanan sadece lamba olmaz diyeyim :) çünkü zf nin vitesi hızlı geliyor çok sapta debriyaj yapmak gerekebilir debriyaj yapmasan da bu sefer motor zorlanır haliyle hararet :D