Trakya Birlik Ayçiçek Ön Alım Fiyatı

Tüm üreticilere hayırlı olsun...

Resimler ve ekler

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    29.2 KB · Görüntüleme: 287
  • adsız.JPG
    adsız.JPG
    29.2 KB · Görüntüleme: 285
Ynt: Trakya Birlik Ayçiçek Ön Alım Fiyatı

Önder Çiftçi kooperatifi %40 oran için 1,60 Tl / kg dan alım yapıyor. Tabi trakya birlik aylar aylar sonra arada farkı kapar mı bilemem.

Trakya birliği değil, trakya bozguncusu.

'Ülkenin en düşük fiyat veren kurumu' ünvanını layığı ile koruyor. Adında bulunan 'kooperatif' ibaresini bari kaldırsalar. Diğer kooperatiflere ayıp olıyor.

sebazios link=topic=85367.msg1019751#msg1019751 date=1440440497' Alıntı:
Trakya birliği değil, trakya bozguncusu.

'Ülkenin en düşük fiyat veren kurumu' ünvanını layığı ile koruyor. Adında bulunan 'kooperatif' ibaresini bari kaldırsalar. Diğer kooperatiflere ayıp olıyor.
+1
Adında 'kooperatif' olmayanlarıda gördük TMO gibi.

fiyat çok aşırı düşük.dolar yükseldi daha ii açıklanması gerekirdi.Allahtan verimler iyi ama yağ oranları çok düşük.tüccarın 1600e aldığı ortamda tb 35 oranlı çiçeği nasıl 1386ya alacak çok merak ediyorum.keşke eylül sonunda açıklasaydılar piyasa düşmezdi

8066 link=topic=85367.msg1019743#msg1019743 date=1440437796' Alıntı:
Önder Çiftçi kooperatifi %40 oran için 1,60 Tl / kg dan alım yapıyor. Tabi trakya birlik aylar aylar sonra arada farkı kapar mı bilemem.

önder cifçiye mal satabilmek için sözleşmelimi ekmek lazim ?

karga link=topic=85367.msg1020460#msg1020460 date=1440935741' Alıntı:
önder cifçiye mal satabilmek için sözleşmelimi ekmek lazim ?
Zorunlu değil fakat geçen hafta başında fiyat öyleydi. Dün sordum 1530a düşmüş. Tüccar da o fiyattan alıyor burda ve üretim sözleşmesi desteğini verebiliyor. .TB düşürdü fiyatları sağolsunlar

Arkadaşlar Trakya Birlik e koop.adını yakıştıramıyoruz ,Bende öyle. Benim anladığım kadarıyla Kooperatifçilikte esas amaç ortaklarının cıkarlarını korumak olmalı.Bunların, bizi sağmaktan başka bildikleri yok..Bende kendimi sağmal olarak kabul ediyor ve Trakya birlik e
.....Trakya birlik Sağımhanesi .....adını uygun gördüm.Sizin fikirlerinizide alalım...