Kurbanlık satış fiyat politikanız nasıl

Arkadaşlar birçoğunuzda eminim döl tutma sorunu olan yada kurbanlık için baktığını inek-tosun vardır.Sizin kurban için fiyat isterken neleri düşünerek ve kaç lira fiyat verirsiniz.Örneğin ben ortalama karkas 30 tl hesabından veriyorum

Ynt: Kurbanlık satış fiyat politikanız nasıl

Gürkan Kurban satacaksan en iyisi canli baskül biz 2 yildir canli tartip satiyoruz
Hem alan yanilmiyor kiloda hem biz , hayvanin hepsini ahirda satariz pazara istisnalar haric neredeyse hic götürmeyiz
Fiyat olarakta örnegin normalde kargas 17 tl ise kurbanda kilosu 20 tl civarina gelir
Bu Yil da 28 tl civari gidecek gibi görünüyor

Şuan yeni bir yer yapıyorum avluda 24 başlık bir yer olacak kendi buzağlarımın tamamını besiye alcam oraya basküllü birde yer yapmayı düşünüyorum.Ölçemediğin bişeyi satmada dediğin gibi yanılma çok fazla oluyor.Umarım seneye o sistemde satışlar yaparım

Avşar Beyi link=topic=85423.msg1020339#msg1020339 date=1440830061' Alıntı:
Şuan yeni bir yer yapıyorum avluda 24 başlık bir yer olacak kendi buzağlarımın tamamını besiye alcam oraya basküllü birde yer yapmayı düşünüyorum.Ölçemediğin bişeyi satmada dediğin gibi yanılma çok fazla oluyor.Umarım seneye o sistemde satışlar yaparım
bir de kurbani satarken kesimi size mi ait fiyati o da etkiliyor
Su an ahirdan kurban satanlar kesimi de kendi yapiyor

Aspir link=topic=85423.msg1020357#msg1020357 date=1440845163' Alıntı:
bir de kurbani satarken kesimi size mi ait fiyati o da etkiliyor
Su an ahirdan kurban satanlar kesimi de kendi yapiyor

yok sadece satış var kurbana kadar bakım + nakliye

Zaten son bitane kaldı gerçi o kurbana düşmüyor 17 aylık bir tosun var bayağ etli salı günü pazara çekecem bakalım belki kesimlik alanlar olabilir

11923224_10153633683767022_852364223696102967_n.jpg