Husgvarna 365 fiyatı ve kullanan varmı?

Ynt: Husgvarna 365 fiyatı ve kullanan varmı?

Bende 560 XP var. AutoTune otomatik motor ayarlı. Yani motor ağaç keserken sen gazı AZ versen bile, o torkunu yükselterek motorun sıkışmasını ve zorlanmasını önlüyor. Makina kendi kendine farklı yakıt, yükseklik, nem ve sıcaklık değerlerine bağlı olarak otomatik dengeleme yapıyor. Üstelik Husqvarnaların içinde en az yakan alet bu. Tek sorun karbüratörü elektronik olduğundan, teknik serviste bilgisayara takılarak ayarı yapılabiliyor. Ama hafif güçlü ve sağlam bir makina..Tavsiye ederim.

Ynt: Husgvarna 365 fiyatı ve kullanan varmı?

10 yılı aşkın süredir kullanıyoruz ormandada kullanıldı yanlışlıkla yağsız benzin kullandık o halde bile motor kitlemedi ama hava filtresinden talaş alıp pistonu çizdi 80 liraya rektefe ettirdim inanın çok uygun fiyatlara tamiri mümkün bi makina düzgün kullansak ömür boyu gidecek bu arada bizimki eski 365 special şimdi x-tork modeli çok daha iyi 1600 civarı bi fiyatı vardı sanırım

stil de kullandım gördüm daha nazik bir alet hor kullanırım diyosan kesinlikle husqvarna hem stil gibi boş boş bağırmaz daha az sesi çıkar