Erkunt'un Kalitesi Bir Kez Daha Tescillendi!

[size=10pt] Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından yürütülen TURQUM (Turkish Quality of Machinery), desteklemeye değer bulduğu firmalar arasına Erkunt Traktör’ü de dahil etti.

Turkish Quality of Machinery tarafından desteklenecek Erkunt Traktör, sadece üretim ve satış sonrası hizmetler alanında TURQUM tarafından kontrol edilmekle kalmayıp ihracat markası ArmaTrac için yaptığı tüm Reklam ve ilan harcamalarında da TURQUM’un katkılarından faydalanabilecek.

Uluslararası standartlar rehberliğinde oluşturulan bir belgelendirme süreci olan TURQUM’a dahil olabilmek için üretici firmaların bir dizi incelemeden geçtiğini kaydeden Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, Erkunt’un da bu sürecin sonunda kalite markasını almaya hak kazandığını söyledi.

TURQUM’un, Türk makine sektörünün dünyada tanınması ve yerli üreticilerin uluslararası düzeyde Kaliteli Türk Makinesi imajına sahip olmasını amaçladığını belirten Armağan, “Kalite sonsuz bir kavramdır. Bu devamlı bir gelişme ve güncellenme sürecidir. Kalite anlayışımızı işletmenin bütün birimleri ve iş görenlerine yayarak toplam kalite anlayışımızı geliştirdik. Bunun için de çalışanlarımız, kaliteli üretimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bunu çevre örgütlerimize de yansıtmaya çalışıyor. Ayrıca geliştireceğimiz politikaları belirlerken, önce üretimin düzenli bir biçimde sürmesini ve kontrolün yüzde yüz yapılmasına da çok dikkat ediyoruz” diye konuştu.

'İTİBARIMIZ BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ'

Erkunt Traktör’ün Turquality’e dahil olan ilk traktör markası olduğunu ve şimdi de TURQUM’un kendilerini kabul ettiğini hatırlatan Zeynep Erkunt Armağan, uluslararası düzeyde rekabet avantajına sahip olan marka itibarlarının tescillendiğini belirtti.

Armağan, yerli üretim yapan bir firma olarak, yurt dışında daha iyi tanınmalarının sadece kendi açılarından değil ülkemizde sanayi sektörünün gelişimi adına da çok önemli bir adım olduğunu belirterek 'Üretimden satış sonrası hizmetlere kadar her alanda TURQUM’un bize sağlayacağı avantajlarla ihracat hacmimiz büyüyerek gelişmeye devam edecektir' dedi.
[/size]

Ynt: Erkunt'un Kalitesi Bir Kez Daha Tescillendi!

Bir new Holland kullanicisi olarak Erkunt da istikbal görüyorum her gecen gün kendini gelistiriyor ihtiyaclara en azindan cevap vermeye calisiyor önceleri Erkunta önyargili davraniyordum bu bayilerin traktör cekistirmelerinden dolayi simdi daha bir sempati duymaya basladim, insallah daha iyilerini yaparlar

Bende bir Erkunt traktör kullanıcısı olarak verdiği parayi hakediyor her yönüyle kaliteli yapısı olsun çok güzel çekişi olsun kiyrukmili kuvvetli olsun ve yerli malı olmasi yonunden ben çok beğeniyorum erkuntu birde servisi olsun çok güzel bir servis ağı var erkunt traktörün burda ar
adiginızda hemen geliyor kısacası şöyle söyleyeyim asansörlü çeki sehpası çıkmıyordu pimlerini toplamıyordu kadırırken ikitane civatasi varmış sadece onu sıkıyormuşsun o civataları birtürlü bulamadım servis geldi hemen 1 dakika sürmedi civataları alyanla sıktı gitti bir diğeri ise kuyrukmilini yol pozisyonuna almışım traktör giderken arkadan ses geliyor dedim kuyruk mili yol pozisyonundaymis onun için hemen geldi servisini çok beğendim erkuntun bence herkeste birtane erkunt olmalı

Erkunt tebrik etmek lazım. Her alanda kendini geliştirme yolunda çalışıyor.
Yusuf abi sana Türk-Alman sentezi olan bir Erkunt almak vacip oldu artık. ☺

Ercan AYKUŞ link=topic=85494.msg1021296#msg1021296 date=1441543136' Alıntı:
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...
:)
kadir 36 Yusuf emmim ne güzel de yazmış Kadir ;)
nailyetek link=topic=85494.msg1021320#msg1021320 date=1441563247' Alıntı:
:) massey alamazsak,
dün agroplus 315 ' i denedim akşama kadar..
75 ' lik çok daha iyi çekiş yönünden belki daha motoru açılmadı ondandır...
kabin sessizliği konfor ve teknoloji son safha maşallah..
netten 5420 felanmı bulsak 2.el hacı nail..
yoksa o paraya 100 ' lük bir ergutmu alsak ercan efendi :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85494.msg1021339#msg1021339 date=1441567982' Alıntı:
c.rail massey bile buluruz, yeterki niyetine gir bu işin. Çare Picasu der gibi, son çare erkunt, yerli seçenekler içinde.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85494.msg1021339#msg1021339 date=1441567982' Alıntı:
Döytzlü olsun...
Hayırlısı ne ise o olsun YUSUFTUYLUOGLU emmi nailyetek emmi gönlünüze göre bize düşen görev olursa elimizden geleni yaparız...
Erkuntta masseyde kırmızı ;)