Sanziman kitledi yardım

İyi calismalar daha önceden de iletişime gecmistim servisime bazı sıkıntılardan bahsettim fakat düzelir dedi şuan traktorum şanzıman kitledi traktorum takviye farketmeksizin 1. Ve 2.vitese zor geçiyordu debraj telinden dedi değiştirmedi de sonra 2-4 ve 2-3viteslerinde sanzimandan ses geliyordu söyledim o düzeltecek dedi hatta bozulduğu bugün sürerek getirmemi istedi bende satın aldığım firmayı aradım onlar geleceklerini söylediler hatta şanzıman zorlamasindan önceden beri şanzıman gövdesi isiniyordu bunuda soyledim taki dün akşama kadar şimdi takviye bir ve ikide yürümüyor ucte ses geliyor şimdi sadece şanzıman parçaları değişse gövdede milimetrik genişlemeler yüzünden ben yine sonrasında sıkıntı yasayacagim aldigima pişman oldum aldığından beri servis ve sıkıntıları bitmedi Elektirik arızası yüzünden sürekli arka ampuller degistiriyorum yaniyo ve kendi cebimden güya yeni Elektirik tesisatı için sipariş çekti hep öğle söylüyor elektiriğe bakmadığı için onları cebimden odedim traktör onceden olduğundan fazla duman atıyor dedim pompada sıkıntı olabilir diye aynı şekilde yakitida artmıştı çünkü bu model duman atar dedi hala bekliyorum aynı şekilde yetkili satıcıya da bunları bildirdim hatta telefonlada aradım genel merkezi sonra çift cekere geçtiğinde de çok fazla ses yapmaya başladı birde bir aydır kuyruk mili devrede değilken dönüyor en basiti hava kompresorunu sadece traktör çalışırken kullanabiliyom anında havayı kaciriyokaciriyo çünkü birde hidrolik var tabi o oks uç aydır bozuk takilmadu ve birde titreme başladı ben milletin söylediklerini onemsemedim milli traktor kullanacağım dedim ama pişman oldum ama hala kimseye birşey demiyorum duzelecegi umuduyla ve bunlar gibi küçük birsuru sorunu var korkuyorum bu sorunlar garanti bitince nekadar daha fazlası olacak diye şimdi ne yapmalıyım şuan bekliyorum yarın gelecekler para iadesi yapıp veriyolarmi bunlar mahkeme falan ugrasmalimiyim çünkü eminim sonrasında aynı sıkıntıları yasayacagim bir sene var daha garantisini n bitmesine dokuzyuz saatte

Ynt: Sanziman kitledi yardım

musti754 link=topic=77272.msg913337#msg913337 date=1408655957' Alıntı:
Arkadaslar ben yenı erkunt 80.4e+aldım bırkac sorum var dorkceker ıkaz lambası calısmıyo servıse sordugumda bu modellerde calısmıyo dedı aynı sekılde kuyruk mılı devır saatıde calısmıyor onada ogle dedı ne yapmalıyım bıde cok duman atıyor sebebı nedır kalkarken falan
mumtu00 link=topic=85527.msg1021570#msg1021570 date=1441735379' Alıntı:
markası tahmınımce yerlı ve hava kompresoru var demıs arkadas... bu krıterlere en uygun erkunt var ..
dogrumu tahmın ettım cevap alabılır mıyım ...
doğru tahmin

Yazmayım dedim duramadım. E arkadaş madem Traktörün sorunu vardı sen niye öyle kullanmaya devam ettin. Gavur malı olsa yine böyle kullanılmaz. Ses geliyorsa zorlanıyorsa çağıracan servisi. Gelmiyorsa arayacan fabrikayı. Şanzımanı dağıtana kadar traktör kullanılır mı hiç.

Arkadaşlar Erkunt kötülemek değil niyetim 2014 80.4 E ++ kullanicisiyim küçük birsuru sorun yaşadım mesela klima tam bir sene sonra yapıldı oda fabrikayı arayinca sonra tesisattan sikintim oldu sparis çektiler daha yeni geldi arkasında durmuyo değilim şanzıman nadas ederken kitledi biz dünkü traktör kullanıcısı değiliz doğduk dogali traktör ustundeyiz uç ay önce değişik bir ses geldi ozamn bilya sesiymis sanırım uyardim servisi hatta erkuntata mail attım ama oralı olmadılar garanti devam ediyo lakin ben elimden geleni yaptım tarlada kitledi durdum servisi sur gel dedi bilya dağıtmıştır sadece diye ben dedim bu bilya değil acti bilya değil şanzıman uç disliyi halletmiş aldigimda kontrolünü düzgün yaparlardı ilgilenselerdi böyle olmazdı
Bizim köyde nh dahil olmak üzere hatta nh ital serileri dahil hepsinde sanzimandan sıkıntı çıktı dün servisle konusmalarim doğrultusunda isteğim üzerine yeni şanzıman gönderecekleri söylediler ben gövdede oynama olduğunu söyleyince bekliyorum haberdar edeceğim

Birde arkadaşlar 2014 üstü erkuntu olanlar olandan fazla duman sorunu sizdede varmı bi arkadaşım enjektör pompa ayarina gönderdi diye duydum fabrika duzeltirmis yeni pompayla bu serilerde var bu sorun diye

Birde arkadasla r bu oks için en iyi yöntem nedir yapılabilecek ne taktirmamiz lazım sonra çift cekerin devrede olduğunu göremiyorum servisi ve satıcısı o aktif değil diyo aynı şekilde kuyruk mili devir saatinde bunlara ne yapacağız

Bu çift çeker için nasıl bi şey yaptirmaliyiz devrede olduğunu anlamıyorum unutuyorum başka bir sikintim olmadı diğer bölgedeki erkuntculara soruyorum oks ve bu çift çeker Işığı dışında başka hiç problemi çıkmamış birde bölgede şanzımanı dağıtan tek kisiyim yağsız bırakanlar hariç destek olursanız sevinirim onerilerinizi bekliyorum

Servisiniz ağırdan almış. Fabrikaya bu durumu bildirin. Böyle servislik olmaz. Bırak gündüzü gece bile tarlaya geliyor bizim servis.
klimayı açınca kayış sesi geliyor diye aramış babam ben yokken, Bir saate kalmadan gelip gerdirmiş.
Diyeceğim servisiniz sıkıntılı anlattığınıza göre.

musti754 link=topic=85527.msg1021720#msg1021720 date=1441863535' Alıntı:
Bu çift çeker için nasıl bi şey yaptirmaliyiz devrede olduğunu anlamıyorum unutuyorum başka bir sikintim olmadı diğer bölgedeki erkuntculara soruyorum oks ve bu çift çeker Işığı dışında başka hiç problemi çıkmamış birde bölgede şanzımanı dağıtan tek kisiyim yağsız bırakanlar hariç destek olursanız sevinirim onerilerinizi bekliyorum
Bizim 2010 bereket 60 e ninde ciftceker ışığı yoktu biz oto elektrikcide müşür yaptırdık şimdi artık önleri baglayinca çiftceker isigida yanıyor. Profilinizde Eskişehir yazıyor eğer Eskişehirdeyseniz hangi erkunt servisine götürüyorsunuz traktöru.

2013 model traktörümün aldığım günden beri hidrolikte silkeleme sorunu vardı 2yıl boyunca oyaladı şerefsiz servis aha bu gün aha yarın sürekli yalan dolan ama yağ değişim saati geldimi sabah kapının önünde erkunt firması servis sorununu çözmez ise bu çevrede traktör satamaz herkes görüyor duyuyor alacaksa bile vaz geçiyor nerde çapsız bir usta varsa bulmuş erkuntu istisnalar hariç adam gibi işini yapanda var ama bize denk gelmedi

musti754 link=topic=85527.msg1021717#msg1021717 date=1441862899' Alıntı:
Arkadaşlar Erkunt kötülemek değil niyetim 2014 80.4 E ++ kullanicisiyim küçük birsuru sorun yaşadım mesela klima tam bir sene sonra yapıldı oda fabrikayı arayinca sonra tesisattan sikintim oldu sparis çektiler daha yeni geldi arkasında durmuyo değilim şanzıman nadas ederken kitledi biz dünkü traktör kullanıcısı değiliz doğduk dogali traktör ustundeyiz uç ay önce değişik bir ses geldi ozamn bilya sesiymis sanırım uyardim servisi hatta erkuntata mail attım ama oralı olmadılar garanti devam ediyo lakin ben elimden geleni yaptım tarlada kitledi durdum servisi sur gel dedi bilya dağıtmıştır sadece diye ben dedim bu bilya değil acti bilya değil şanzıman uç disliyi halletmiş aldigimda kontrolünü düzgün yaparlardı ilgilenselerdi böyle olmazdı
Bizim köyde nh dahil olmak üzere hatta nh ital serileri dahil hepsinde sanzimandan sıkıntı çıktı dün servisle konusmalarim doğrultusunda isteğim üzerine yeni şanzıman gönderecekleri söylediler ben gövdede oynama olduğunu söyleyince bekliyorum haberdar edeceğim
Ayni maili bende ariyorum ertesi gün direkt müdürle muhatap oluyorum mail adresini yanlis giriyorsunuz heralde yada bi kasit var tamam servis ilgilenmiyoru anlarim ama fabrika sonuna kadar arkasinda

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ

musti754 link=topic=85527.msg1021720#msg1021720 date=1441863535' Alıntı:
Çiftçekere müşür taktırın elektrikçi çözer işinizi gösterge panelinde yer var masil olda sadece hat cekilecek