karalama kampanyası hakkında (HATTAT)

selamaleyküm tüm trakkulüp çalışanları ve tüm saygı değer kardeşlerim..

size gerçekten çok çok değer verdiğimden bu açıklamayı yapmayı düşündüm gerçektende Hattat firmasının hakkının yendiğini düşünüyorum.. HATTAT firması yandaşı değilim tek tercihim oldu artık ve tamamen yerli tamamen kaliteli tamamen Türkün malı ve gerçekten ithal traktörlere rakip bir firma sizden ricam ne kadar konuşsam çok aydınlatıcı olmayacak gözlerimle gördüğümü size videolar ile aktarıyorum ve battı gitti kalitesiz diye konuşan arkadaşlara diyorum Hattat Türkiyenin en kaliteli traktör markası üreticisi..

ben fabrikaya gittim gördüm gözlerimle nh deutz johndeere massey ferguson caterrpilar gibi büyük firmaların büyük traktörlerine şanzıman dişli hidrolik motor balansör gibi parçalar üretiyor bu firmalarla yapılan lisans anlaşmaları gereği telefon kullanmak yasak fabrika içersinde.. orada genel müdürlerden fatih bey le görüştüm direk siz saygı değer çiftçi kardeşlerime aktarıyorum bu saydığım traktör firmalarına dedi parçalar üretiyoruz hemde önemli şanzıman aks motor parçaları yalnız dedi üzülerek söylüyorum ülkemizdeki traktör firmalarının newholland deutz jhone deere masseyferguson markalarının ithal tabiri ettiğimiz 100 hp ve üzeri traktörlerine yani yurtdışından gelen traktörleri bize parça ürettiriyor buradaki traktörlerinşin hepsi 3. dünya ülkelerine yani hindistana çine vb ülkelere üretim yaptırıyorlarmış yani buradan bir pay biçmek istiyorum Hattat traktör kaliteli ürünler sunan bir traktör fabrikası ön akstan arka aksa kadar motorun yüzde 62 de dahil hepsini kendisi üretiyor kendisi yaptırmıyor bakın üretiyor... ve diğer parçaları hava filtresi radyatör lastik çamurluk alet sandığı gibi vs parçaları newholland dediğimiz traktörle aynı hani hep onla kıyaslıyoruz ya aynı markaları kullanıyor yani kalitesiz diyen arkadaşlar var bilmediklerinden veya etrafındaki traktörlere hattatlara olan olumsuzluklardan dolayı demiş olabilirler.. çünkü daha etrafımızda newholland kadar yok newholland çok olduğu ve herkeste olduğu için kimse karalayamıyor arzası çok olsa bile insanlar bunu görmüyor çok çünkü ama hattat daha pazarda yeni güçlü baya bi yeri salladığı için herkesi gözü üzerinde size gerçekten sözylüyorum herşeyiyle kendi fabrikasında üretilen bir tel audi firması var birde hattat firması var.. marka yandaşı değilim kullanıcısıyım gözümle gördüm sskın yanlış anlamayın ama artık bedavadan hattat karalanıyor.. youtubede hattat antalya bayii toplantısı diye bir video var sahibi konuşuyor lütfen dinleyin gurur duyun bir tane traktör dahi satamasam yine bu fabrika üretim yapacak diyor okadar ağır konuşuyor..

karar senin herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum..

(iş başkaının yaptığıyla değil kendi becerinle övünmekte).. iyiki Gerçekten Türk malı Hattat var..
İletiyi düzenle

https://www.youtube.com/watch?v=QJT9S7OSTKg

https://www.youtube.com/watch?v=xbGk61NHsdY

Ynt: karalama kampanyası hakkında (HATTAT)

Kesinlikle Hattat ' a karşı bir ön yargım yok. Bine yakın ileti yazdım, hiç bir iletimde hiçbir markayı kötülemedim, eksik yönlerini söyledim. İletilerine baktım. Hatattan başka bir konuda yazmamışsın. Başak konusunda yazmışsın orada da hemayı araya sokmuşsun bu sebepten dolayı yazdıkların benim için yok hükmündedir. Sen ya hemanın maaşlı çalışanısın, yada bir hattat bayisisin. Biz burada hiç kimseye karşı değiliz. Ama muattabımız kim bilmek isteriz. Sahte hesapların bizim nazarımızda hiçbir değeri yok. Ama desenizki, ben Hattat traktörde şu pozisyonda çalışıyorum, bu konularda hattata haksızlık yapılıyor. Bizim açımızdan daha değerli olur.

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay

sugarman_20 link=topic=85529.msg1021515#msg1021515 date=1441700765' Alıntı:
selamaleyküm tüm trakkulüp çalışanları ve tüm saygı değer kardeşlerim..

size gerçekten çok çok değer verdiğimden bu açıklamayı yapmayı düşündüm gerçektende Hattat firmasının hakkının yendiğini düşünüyorum.. HATTAT firması yandaşı değilim tek tercihim oldu artık ve tamamen yerli tamamen kaliteli tamamen Türkün malı ve gerçekten ithal traktörlere rakip bir firma sizden ricam ne kadar konuşsam çok aydınlatıcı olmayacak gözlerimle gördüğümü size videolar ile aktarıyorum ve battı gitti kalitesiz diye konuşan arkadaşlara diyorum Hattat Türkiyenin en kaliteli traktör markası üreticisi..

ben fabrikaya gittim gördüm gözlerimle nh deutz johndeere massey ferguson caterrpilar gibi büyük firmaların büyük traktörlerine şanzıman dişli hidrolik motor balansör gibi parçalar üretiyor bu firmalarla yapılan lisans anlaşmaları gereği telefon kullanmak yasak fabrika içersinde.. orada genel müdürlerden fatih bey le görüştüm direk siz saygı değer çiftçi kardeşlerime aktarıyorum bu saydığım traktör firmalarına dedi parçalar üretiyoruz hemde önemli şanzıman aks motor parçaları yalnız dedi üzülerek söylüyorum ülkemizdeki traktör firmalarının newholland deutz jhone deere masseyferguson markalarının ithal tabiri ettiğimiz 100 hp ve üzeri traktörlerine yani yurtdışından gelen traktörleri bize parça ürettiriyor buradaki traktörlerinşin hepsi 3. dünya ülkelerine yani hindistana çine vb ülkelere üretim yaptırıyorlarmış yani buradan bir pay biçmek istiyorum Hattat traktör kaliteli ürünler sunan bir traktör fabrikası ön akstan arka aksa kadar motorun yüzde 62 de dahil hepsini kendisi üretiyor kendisi yaptırmıyor bakın üretiyor... ve diğer parçaları hava filtresi radyatör lastik çamurluk alet sandığı gibi vs parçaları newholland dediğimiz traktörle aynı hani hep onla kıyaslıyoruz ya aynı markaları kullanıyor yani kalitesiz diyen arkadaşlar var bilmediklerinden veya etrafındaki traktörlere hattatlara olan olumsuzluklardan dolayı demiş olabilirler.. çünkü daha etrafımızda newholland kadar yok newholland çok olduğu ve herkeste olduğu için kimse karalayamıyor arzası çok olsa bile insanlar bunu görmüyor çok çünkü ama hattat daha pazarda yeni güçlü baya bi yeri salladığı için herkesi gözü üzerinde size gerçekten sözylüyorum herşeyiyle kendi fabrikasında üretilen bir tel audi firması var birde hattat firması var.. marka yandaşı değilim kullanıcısıyım gözümle gördüm sskın yanlış anlamayın ama artık bedavadan hattat karalanıyor.. youtubede hattat antalya bayii toplantısı diye bir video var sahibi konuşuyor lütfen dinleyin gurur duyun bir tane traktör dahi satamasam yine bu fabrika üretim yapacak diyor okadar ağır konuşuyor..

karar senin herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum..

(iş başkaının yaptığıyla değil kendi becerinle övünmekte).. iyiki Gerçekten Türk malı Hattat var..
İletiyi düzenle

yazının en altındaki 'İletiyi düzenle'
ne manaya geliyor ?
yoksa başka bir yerden mi kopyalayıp yapıştırdın XD

bari biraz dikkat etseydin de,
okuyanlar 'adam uğraşmış, uzun uzun yazmış' deseydi...
ama naparsın Hattat ' ın her işi böyle :)

benden kocaman bir eksi ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hayır kardeşim tüm karalama yapılan yerlerde aynısını yaptım bir yerde yazdım sonra dediğini yaptım..
:) :) :) :)

kopyalamaya gelince herkesin hasret olduğu kimilerinin ben modernden yanayım uzelin mühendisleri istediğiniz resmi kuruluşa gidebilirsiniz şuan Hattat bünyesinde yeniden doğdu yani tamamen orjinal masseyfergusonlar yani uzeller istediğin yere götürebilir istediğin yere sorabilirsin ben böyle şahit oldum..
ve baya uğraşıldı orjinalinin yapılması için devletten falan izinler alın o bu şu..
farkındaysan diğer firmalarda yaptı ama tam ismiyle sadece HAttat çıkardı buda onun orjinal patentli ürün olduğunu gösteriyor..

saygılarımla bir gün heryer KIRMIZIYA GERİ DÖNECEK..

GÜÇ TÜRKİYENİN EFSANE KIRMIZISINDA :) :) ;) ;) ;)

stulu link=topic=85529.msg1021534#msg1021534 date=1441712953' Alıntı:
Kesinlikle Hattat ' a karşı bir ön yargım yok. Bine yakın ileti yazdım, hiç bir iletimde hiçbir markayı kötülemedim, eksik yönlerini söyledim. İletilerine baktım. Hatattan başka bir konuda yazmamışsın. Başak konusunda yazmışsın orada da hemayı araya sokmuşsun bu sebepten dolayı yazdıkların benim için yok hükmündedir. Sen ya hemanın maaşlı çalışanısın, yada bir hattat bayisisin. Biz burada hiç kimseye karşı değiliz. Ama muattabımız kim bilmek isteriz. Sahte hesapların bizim nazarımızda hiçbir değeri yok. Ama desenizki, ben Hattat traktörde şu pozisyonda çalışıyorum, bu konularda hattata haksızlık yapılıyor. Bizim açımızdan daha değerli olur.

Sen nasılsan bende öyleyim kardeşim ben denizlide yaşıyorum çifçilik dede mesleği kökten gelir çpok traktör aldık sattık 17 sene kullandığımızda oldu benim her gördüğüm sayfada her gördüğüm noktada Hattat traktöre karalama yapıldığını gördüm fark ettiysen her yazdığım yerde sadece savunma yapmışımdır. bak kardeşim benim etrafımda HAttat traktöründen tutta daha niceleri var hepsinin ayrı ayrı güzelliği var hepsini en az bir mühendis kadar araştırdım çiftçinin işi biliyorsun 3 ay çalış sonra yat bayağı bir bilgi birikimindeyim ve yazdıklarımın arkasındayım istediğiniz savcı hakim resmi kuruluşlar tübitak heryere gideblirim istediğiniz şekilde itiraz edebilirsiniz..
ben burda marka fenomenliği yapmıyorum herkes gibi elimde olanı konuşuyorum ve en iyisi olduğunada Türkiye şartlarında herkesle iddaya bahse varım..

piyasada newholland vb markalar çok olduğu için onların fenomenliği göze görükmüyor onlar çoğunlukta olduğu herkesin gönlü kabardığı için sıkıntı olmuyor sıkıntı HAttat vb markaların yeni parladığıdır ve Türkiye şartlarında tüm traktörlerde Hattatın yani hemanın imzası olduğundandır.

beni sen tanı konuş bilmemne yerine koy diye ben burda yazmıyorum senin zoruna neden gidiyor kaç bin kişilik sayfada benim yazdığım 3 5 satır onu anlamıyorum.. neyse kardeşim Herkese HAyırlı işler bol kazançlar..

Sen nasılsan bende öyleyim kardeşim ben denizlide yaşıyorum çifçilik dede mesleği kökten gelir çpok traktör aldık sattık 17 sene kullandığımızda oldu benim her gördüğüm sayfada her gördüğüm noktada Hattat traktöre karalama yapıldığını gördüm fark ettiysen her yazdığım yerde sadece savunma yapmışımdır. bak kardeşim benim etrafımda HAttat traktöründen tutta daha niceleri var hepsinin ayrı ayrı güzelliği var hepsini en az bir mühendis kadar araştırdım çiftçinin işi biliyorsun 3 ay çalış sonra yat bayağı bir bilgi birikimindeyim ve yazdıklarımın arkasındayım istediğiniz savcı hakim resmi kuruluşlar tübitak heryere gideblirim istediğiniz şekilde itiraz edebilirsiniz..
ben burda marka fenomenliği yapmıyorum herkes gibi elimde olanı konuşuyorum ve en iyisi olduğunada Türkiye şartlarında herkesle iddaya bahse varım..

piyasada newholland vb markalar çok olduğu için onların fenomenliği göze görükmüyor onlar çoğunlukta olduğu herkesin gönlü kabardığı için sıkıntı olmuyor sıkıntı HAttat vb markaların yeni parladığıdır ve Türkiye şartlarında tüm traktörlerde Hattatın yani hemanın imzası olduğundandır.

beni sen tanı konuş bilmemne yerine koy diye ben burda yazmıyorum senin zoruna neden gidiyor kaç bin kişilik sayfada benim yazdığım 3 5 satır onu anlamıyorum.. neyse kardeşim Herkese HAyırlı işler bol kazançlar..

bir traktörün sağlam / kaliteli olup olmadığının
en basit kanıtı 2. el piyasasıdır.

2011 model A110 maxi var şu anda elimizde.
peşin + 5 taksit aldık. 2011 yılı mart ayında.
2016 martında son taksiti ödeyeceğiz inş.
toplam 76.000 TL tutuyor.
aynı traktörün bu günkü piyasası 2. elde 50.000 TL

bu herşeyi açıklıyor sanırım....

hattat traktör giderek gelişen bir markadır yerli de favorim hattat ama buradaki yorumlar hattattan uzak durun uyarısı beni ve benim gibileri tedirgin etmiştir hattat reklamını iyi yapan traktörü sattı mı arkasın da durmadığı için pankartlarla protesto edilen bir marka haline geldi bu site de artık hattat alma zamanı dediler mi o zaman alabilirim.....

Hema zamanında üniversal ile güvenleri kaybetmiş bir firma. Bu yüzden tutulmuyor sevilmiyor pek. İnsanlarda o kadar para verip makine alırken tutulanı yani insanların güvenini kazanmış bir marka almak istiyor çünkü satarken çok değer kaybı olsun istemiyorlar. Millet valtra deyince bile hema yapımı yaramaz falan diyor ki valtra kullanma fırsatı buldum ve beğendim de. Ben hattat ' ın motorunu beğeniyorum çekisi güzel ama diğer markalara göre daha kolay arıza yapabilir gibi düşünüyorum.

(Not: Teyze oğlu hemada çalışıyor)

1998 yılına kadar Türkiye pazarında Volkswagen Araçlarını bilen yoktu.Ama 2000 yılından bu yana adamlar yok satıyor.. Evet hattat kötü bir seri olan(h45) modeliyle türkiye pazarında satışlara başlayarak kendi ipini çekmiş olabilir.

Ama sene 2015 olduğunda çok güzel ve kullanışlı traktörler çıkardılar.Yeni modellerini değerlendirecek olursak, hema türkiye pazarının en büyük tedarikci firmasi ve ben gelecek vaad eden bir firma olarak görüyorum. Şuan çıkan C3065 MODELİ, T4075 Modeli, ve T4090 Modeli bence çok çok başarılı ürünler..

Her firma zamanında kullanışssız ürünler ortaya koymuştur.Bu firmanın ömür boyu böyle gideceğini göstermez.Ben bir hattat T4075 kullanıcısı olarak,traktörümü seviyorum,kullanışı bana güven veriyor.HEPİNİZEDE TAVSİYE EDERİM..SAYGILARIMLA..

NOT:SAKIN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN JX75C İLE KIYASLAMAYIN GERÇEKTEN EZİLİRSİNİZ

Hattat kullanıcısı değilim. Bizim bölgede hattat satılmaz bayisi de yok zaten. Eskiden kötü ürünler çıkardığını biliyorum. Marka kendisi kötü bir başlangıç yapmış. Ancak yeni çıkardıkları traktörler ilgimi çekmeye başladı. Eğer bizim bölgeye girerlerse ilerde bir hattat almayı düşünebilirim.

• Beğen
Tepkiler: sürücü

Yeni Traktor almaya karar vermistim ciddi ciddi hattat 285 s uzerinde duruyordum cunku yillardir Massey 265 s kullaniyorum ve memnunum .
Yenilik dediler sadece vitesleri yana almislar ve 4 cikisli hidrolik baska birsey yok bu devirde 85 beygir tum yeni model traktorlerde ileri geri levje var her markada ama Hattat koymamis .
Madem yapacaksin ileri geri levye hatta debrajsiz koy lift o matik kompressor rakiplerinin sundugunu sende ver hatta satmak icin daha iyisini ancak o zaman satarsin

• Beğen
Tepkiler: sürücü

kimse hatta ta kötü demiyor.her model gibi şikaayetleri olur.normal.
sorun hattat grubunun adı geçmişi emekçi düşmanı gibi milleti yarı yolda bırakması.
adı çıkmış kötüye
örnek trilyonluk adam ama adı kavur hasan tilki ahmet vs
itibar meslesi robert bosch itibarım gidecegine param gitsin gibi meşhur sözü var.

mesele itibar ....

Hattata bagli hemanin urettigi yedek parcalara lafim yok....lazim oldugunda traktorume hema disliden baska dislide almam...ama hema ya da hattatin ürettigi traktorun neresi kaliteli anlamadim.ben kalitelisini hic gormedim....cevremde memnun olanda yok....kirmizi icin bisey diyemem .ayni sey tumosan ve erkunt icinde kismen gecerli.

Massey Fergusonun taklitlerini çıkararak piyasada tutunmaya çalışıyor. Uzelin Mühendisleri madem Hattat da, niye uzel 240 lâ aynı değil? Uzel 240 daki işçiliği ben hattat 240 da göremedim. En basiti, hidrolik direksiyon borularını bir inceleyin, ayak gazının çubuk demirini inceleyin, Uzel 240 nire hattat 240 nire.. Uzelin mühendisleri 7 yıldır traktör yapmasını unutmuş herhalde.

• Beğen
Tepkiler: altanasc