sitedeki ls sahipleri traktörleri sattılarmı yoksa

Ynt: sitedeki ls sahipleri traktörleri sattılarmı yoksa

volkanuzel link=topic=85547.msg1021847#msg1021847 date=1441957056' Alıntı:
Geçen 90 lık ls herzamanki gibi römorku batırdı önüne bizim haşmeti bagladık çektikten sonra debriyaja bastım motor birden durdu meğer vitese takmayı unutmuş :D
römorku batırmış olması normal bişey zaten muadillerinin çoğuna göre hafif motor. tercih edilme sebebi hafifliğinden ötürü az yakması ve konforu... eee her güzelin bi kusuru olduğu gibi ls nin kusuruda kilosu :)

alirıza kardeşim u 60 aldık yeni memnunuz yalnız vitesin şanzumanla birlestiği yerden çok suratli gidersem yağ sızdırıyoyani üstteki vites körüğünden değilde alttaki körüğün ordan sizin oralarda servisi varmı yada bana servisin numarasını veya yedek parçasatan yerin numarasını verebilirmisin rica etsem

memduh44 link=topic=85547.msg1022809#msg1022809 date=1442509717' Alıntı:
alirıza kardeşim u 60 aldık yeni memnunuz yalnız vitesin şanzumanla birlestiği yerden çok suratli gidersem yağ sızdırıyoyani üstteki vites körüğünden değilde alttaki körüğün ordan sizin oralarda servisi varmı yada bana servisin numarasını veya yedek parçasatan yerin numarasını verebilirmisin rica etsem
abi ls nin hemen hemen her ilde servisi var artık oldukça yaygın. az önce malatya servislerine baktım yedi sekiz ilçede servis var yedek parça servislerde bulunuyo. googleye ls servisleri yazarsan çıkıyo. kendi sehrinizdeki servislerden almak daha ucuza malolur

Ls sahipleri deli gibi çalıştığından fırsat bulamıyor:)

Kim ne derse desin parasına göre servis durumuna yakıt be konfor benim gözümde on numara
Sadece yedek parça fiyat yüksek gibi geliyor daha teknik bi parçaya ihtiyaç im olmadı ama

Ali Rıza ÇİÇEK link=topic=85547.msg1022992#msg1022992 date=1442607293' Alıntı:
abi ls nin hemen hemen her ilde servisi var artık oldukça yaygın. az önce malatya servislerine baktım yedi sekiz ilçede servis var yedek parça servislerde bulunuyo. googleye ls servisleri yazarsan çıkıyo. kendi sehrinizdeki servislerden almak daha ucuza malolur
tesekkur ederim kardeş ilgin için burada servis var ama yedek parça yok pek yaygın bi traktör olmadığı için bölgemizde yedek parça dışardan veya fabrikadan temin ediliyormuş en iyisi arızalı parçayı söktürüp bakalım içindeki contalardan kaynaklanıyo problem zannedersem ona göre temin yollarını arayalım

iki gündür hayvan gübresi taşıyorum bahçeye genel anlamda güzel ama yokuş yukarı çok çabuk kesiliyo çabuk bayılıyo genelimi böyle yoksa bundamı bi problem var anlayamadım ama kullanım bakımından on numara çok rahat

memduh44 link=topic=85547.msg1023060#msg1023060 date=1442673335' Alıntı:
iki gündür hayvan gübresi taşıyorum bahçeye genel anlamda güzel ama yokuş yukarı çok çabuk kesiliyo çabuk bayılıyo genelimi böyle yoksa bundamı bi problem var anlayamadım ama kullanım bakımından on numara çok rahat
aynı problem bendede var sanırım motor torku düşük geliyo. yüklü giderken ben vites değiştirirken gaz kesmiyorum böylece fazla etkilenmiyo. bende balyada kullandım bu yıl. traktör güzel ama bana arızalı geldi onun dışında çok güzel. hele kuyruk mili on numara