5410 kullanıcıları bakabilir mi?

Ynt: 5410 kullanıcıları bakabilir mi?

mesajlarınız için teşekkür ederim bi sorum daha vardı
Şimdi bizim traktörün servisi debriyajı sadece çalıştırırken kullan dedi boştayken sorun olmuyor debriyaj kullanmıyorum ama bi pulluğa veya römorka falan geri geri yanaşırken yarım debriyaj yapmak zorundayım sıkıntı olur mu veya başka yolu var mı

03murat link=topic=85583.msg1022217#msg1022217 date=1442150932' Alıntı:
mesajlarýnýz için teþekkür ederim bi sorum daha vardý
Þimdi bizim traktörün servisi debriyajý sadece çalýþtýrýrken kullan dedi boþtayken sorun olmuyor debriyaj kullanmýyorum ama bi pulluða veya römorka falan geri geri yanaþýrken yarým debriyaj yapmak zorundayým sýkýntý olur mu veya baþka yolu var mý
Ekipmana yanaşırken basmamız gerekiyor zaten . Bir sıkıntı olmuyor. Ama normal kullanırken basmamaya dikkat edin kalkış kalibrasyonu bozuluyor.Ben sizinle aynı seriyi kullanıyorum ilk aldığımızda babam shutle ile debriyajı aynı anda kaldırıp tutmuştu ve tekrar kalibrasyon yapmak zorunda kalmıştık. Yani traktor kalkıs kalibrasyonu bozulmuştu kalkış yapmyordu.

03murat link=topic=85583.msg1022217#msg1022217 date=1442150932' Alıntı:
mesajlarınız için teşekkür ederim bi sorum daha vardı
Şimdi bizim traktörün servisi debriyajı sadece çalıştırırken kullan dedi boştayken sorun olmuyor debriyaj kullanmıyorum ama bi pulluğa veya römorka falan geri geri yanaşırken yarım debriyaj yapmak zorundayım sıkıntı olur mu veya başka yolu var mı
Hic bir sorun olmaz ;) zaten debriyaj onun icin var.