TKDK Hibeli ekipmanları

Bu yıl içinde başvurmuş olduğum ekipmanların hepsini TKDK onayladı
1- Aydın marka 5 li 9 inç pulluk
2-11 li Kaz ayağı
3-Çift pistonlu yükleyici
4-Kaldıraç (PİSTONSUZ)Caraskal
5- 2.40cm Rotovatör (Ağır tip)
Bizlere yüzde elli hibeli verildi bundan sonraki alıcılara yüzde 65 destekli oldu ::)

Resimler ve ekler

• tkdk.jpg
    tkdk.jpg
    120.5 KB · Görüntüleme: 346
  • tkdk.jpg
    tkdk.jpg
    120.5 KB · Görüntüleme: 342
  • tkdk.jpg
    tkdk.jpg
    120.5 KB · Görüntüleme: 343
Ynt: TKDK Hibeli ekipmanları

Hayırlı uğurlu olsun abi biz yanlışı başta yaptık yılların bayisi ve onun adamına güvenip herkese verilen hibeyi kaçırdık. İstenilen dosyalar ne acaba traktör için istedikleri ile aynı mı?

Herkese merhaba, ben geçen sene 12. çağrı döneminde kapia biber yetiştiriciliği üzerine bir proje hazırlayıp traktör desteği için başvurdum, hatta dosya teslimleri çok sıkışık bir döneme rastladığı için başvuru yapanların tamamına yakını dosyaları son gün geceyarısına kadar teslim edebildi, ben 151. kişiydim, sanıyorum 174 dosya teslim edildi ve bir kişi hariç (o kişide banka kredisi alamadığı için iptal oldu) dosya teslim edenlerin tamamı traktör aldı, devamında bu sene 13. çağrı döneminde ekipman desteği için proje hazırladım ve geçen hafta onu da teslim ettim evraklarım ve projemde bir eksiklik olmadığı için onunda onaylanacağına eminim. Ve ben çevremde arkadaşlara bu konuda önderlik etmeye yol göstermeye de çalışan biriyim ama çoğu kişi proje hazırlamayı ve evrak toparlama/hazırlama kısmını gözünde büyütüp bu işten vazgeçiyor, ben şunu farkettim eğer tkdk ' ya onların istediği şekilde proje hazırlayabilme uygunluğunuz ve yeteneğiniz varsa proje hazırlamak mutlaka yararınıza olacaktır. Bu konuda sorusu olan arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım, herkese selamlar.

POYRAZLI TALHA link=topic=85665.msg1023071#msg1023071 date=1442678692' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun abi biz yanlışı başta yaptık yılların bayisi ve onun adamına güvenip herkese verilen hibeyi kaçırdık. İstenilen dosyalar ne acaba traktör için istedikleri ile aynı mı?

Hemen hemen aynı belgelerle oluyor...