Öz Akın marka römork kullanan

Merhaba, öz akın marka 4 tekerli römork kullanan var mıdır? Sanırım Denizli yapımı. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Palazoğluna göre çokmu kalitesizdir?

Ynt: Öz Akın marka römork kullanan

özakın balıkkesir yapımıdır bide akın var iki firma arasında akrabalıkda var sanırım ama bizim burada fazla alan yok yine balıkkesir yapımı çezete veya çelmak daha çok tavsiye ediliyor

Palazoglu sektör lideri ama inanın kalite lideri değil.. acikcasi fiyatıda normalin üstünde.. biraz alici gozle bakin çok daha iyileri var.. en iyisi de iyi bi ustanın elinden çıkmış özel yapım derim..

14 ton tandemle defalarca 20 tonu bile astigimiz oldu.. iyiki özel yaptirmisiz:)

Samsun fuarda amasya-ethem usta oluzlular vardı mesela iyi kalite uygun fiyat bi bak derim..

Şimdi diyeceğim garip gelebilir ama palazoglu.. balparmak balı yani market balı misali.. 50 ülkeye mal satıyo.. ama hep köy balını direk arıcıdan alın derim:)

Anlatabilmisimdir insallah..

Şaka bu yana geçen tarim kredi de isim var.. kapıda 2 tane 5 er tonluk romork.. biri palaz diğeri adı sani bilinmez bi kayseri firması.. sordum kayseri 500 tl pahalı.. ama 1000 tl fark istese de onu alırım ihtiyacım olsa.. yeminle adını su an bile hatirlayamadım.. develi marka değil.. başka bise bilinmez ama durum bu iste..

Palazoğlu o kadar kötümü ki ? Yakından incelemedim gerçide. Samsun fuarında oluzlular vardı evet. İnternetten güzel römorklar görüyorumda ege taraflarda getirmek hep sıkıntı. Samsunda ece, palazoğlu, tınaz, örs, fermak, oluzlular var.

Palaz kötü değil vasat.. ona vercen parayla mesela oluzlular daha iyisini yapar..

Arkadasta 10 ton tandem palaz var.. en fazla 14 ton attı.. yaklaşık aynı paraya az fazlasına biz 14 ton tandem yaptırdık.. 20 tonu aştı.. işimiz hafriyat ağırlıklı.. ve romork dayaniyo.. durum bu.