zetor alamadık

Ynt: zetor alamadık

Kardesım Osmanıye massey bayısını bul bence Oranın numarasını bulursam yazarım bız 5455 bu sene 170 bın tl ye aldık . Sımdı euro dustu traktorler daha cok dustu bızım traktor 168 bın tl ye falan gelmesı lazım Osmanıyeye sormanı ısterım Numarayı bulursam atarım

Pazarlik bitmedi murat ondan..

-----

Nasip Oguz... tek kelime 'zetoru gormeden' son kararini verme derim.. bi dost tavsiyesi.. ozellikle power oyle boyle bi motot degil..

3-4 yildir duz proximaya biniyoz.. hemen hergun degisik motorlarla iciceyiz.. hic bi motora keske demedim.. ta ki gecen samsun fuarinda proxima power ı gorene kadar..

Seni bilmem ama bigun degisirsek bizimki p. Power olacak insallah:)

Fazlı beye selam soyle.. elimden gelen bise olsa numunelikte olsa zetorun marasa girmesini isterim..

Kararin ne olursa olsun hayirli olsun:)

UÖZKAN.77 link=topic=85838.msg1025707#msg1025707 date=1444326770' Alıntı:
Pazarlik bitmedi murat ondan..

-----

Nasip Oguz... tek kelime 'zetoru gormeden' son kararini verme derim.. bi dost tavsiyesi.. ozellikle power oyle boyle bi motot degil..

3-4 yildir duz proximaya biniyoz.. hemen hergun degisik motorlarla iciceyiz.. hic bi motora keske demedim.. ta ki gecen samsun fuarinda proxima power ı gorene kadar..

Seni bilmem ama bigun degisirsek bizimki p. Power olacak insallah:)

Fazlı beye selam soyle.. elimden gelen bise olsa numunelikte olsa zetorun marasa girmesini isterim..

Kararin ne olursa olsun hayirli olsun:)
artık zetor u almassam huzursuz oluyorum o paralara alırsam yine huzursuz oluyorum

Arapoglu link=topic=85838.msg1025693#msg1025693 date=1444324075' Alıntı:
Kardesım Osmanıye massey bayısını bul bence Oranın numarasını bulursam yazarım bız 5455 bu sene 170 bın tl ye aldık . Sımdı euro dustu traktorler daha cok dustu bızım traktor 168 bın tl ye falan gelmesı lazım Osmanıyeye sormanı ısterım Numarayı bulursam atarım
osmaniye de bir arkadaş var.geçen yıl bayi kendilerinde idi.fent traktörü var.

Major.. proxima.. proxima plus.. proxima power.. forterra.. forterra hsx.. forterra hd.. crystal.

Tum seri bu. Ya ayni bg ama plus veya duz proximaya bakilcak.. yada haftaya bursa fuarina gidip power ı gorup bu motora bu para deger mi son kararini vercen..

Degisik illerden degisik bg zetora binen onlarca telefon verebilirim.. sabaha kadar konus özeti ' motor super.. cekis mukemmel.. yakit cok az.. sadece parca servis sorunu var'

Simdi parca ise de bitti sukur.. Fazli beyi gorunce ne kadar ciddi piyasanin icinden biri oldugunu anlarsin zaten..

UÖZKAN.77 link=topic=85838.msg1025721#msg1025721 date=1444328099' Alıntı:
Major.. proxima.. proxima plus.. proxima power.. forterra.. forterra hsx.. forterra hd.. crystal.

Tum seri bu. Ya ayni bg ama plus veya duz proximaya bakilcak.. yada haftaya bursa fuarina gidip power ı gorup bu motora bu para deger mi son kararini vercen..

Degisik illerden degisik bg zetora binen onlarca telefon verebilirim.. sabaha kadar konus özeti ' motor super.. cekis mukemmel.. yakit cok az.. sadece parca servis sorunu var'

Simdi parca ise de bitti sukur.. Fazli beyi gorunce ne kadar ciddi piyasanin icinden biri oldugunu anlarsin zaten..
umut abi john deere 5105m den daha çok para istiyorlar zetora

UÖZKAN.77 link=topic=85838.msg1025733#msg1025733 date=1444328787' Alıntı:
Onun emanet pullugunu bizim 90 lik seri 3 ile cekti videosu var attim:)

Bugun kotu motor kalmadi ama zetoru gor sonra ne alcaksan yine onu al..
umut abi geçen zetorun yutubede sesini çeçmişsin ,aklımdan çıkmıyor.temi bir ikinci el bulaman mı bana

Du bakalim oguz.. bi mf nin tadini cikar test et:)

Denk gelir ama zetordan 2. Motor getir gotur motoru olmaz.. burda bi ciftlige 74 luk verdik.. evvelsi gun surucusuyle karsilastim.. 3-4 degisik marka saydi hemen hepsi de 80-100.. inan pullukta obden gidiyom gelip bi daha yetisiyom dedi.. ara motor diye aldilar suan o yorede destan oldu:)

Agir devir bildigin paletliydi.. seri 6 ile rolantide ileri geri yapiyoduk hayvan pazarinda millet garipsiyodu..

Zetor marka degeri dipte alinir.. yalniz buldumu en gec bi hafta icinde cokecen.. bi iki gun icinde aninda satilan zetorlar oldu ne kelepir..

Yalniz bu dedigim 74 agir devir.. inanilmayacak kadar iyi ceken bi motordu.. gecen 90 likla pancar cekiyom bi merakli yanasti sordu tam anlatacam.. yaninda biri bitti.. dediki ben biliyom surdum.. nerde hangisini dedim.. bizim sattigimiz 74 u ciftlikte surenlerden biriymis.. simdi yazacam forumdan atarlar diye korkuyom:) o sarana dediki 3-4 motor pullukla.. en kucugu zetor 74.. onlarda 4 lu.. zetorda 5 li pulluk.. donup dolasip tur bindiriyo..

Rolantide bizim seri 90 lik ileri geri yapamiyo seri 6 ile.. o yapiyodu... burda ilk denemede bizim acar az oz konusan operatore bi de sen bak bana mi oyle geliyo diye.. bi kamyon yas gubreyle 20 km gitti geldi.. nasil dedim.. sadece ZEHiR dedi sustu..