John Deere 5075GL

Ynt: John Deere 5075GL

Görüşlerinize aynen katılıyorum. Antonio carraro bu kafa ile gittikten sonra bizim bölgelerde varlık gösteremez.

Murat_27 link=topic=85840.msg1026445#msg1026445 date=1444677726' Alıntı:
Haklısınızaziantep tarafında da Antonio Carraronun servisi ve bayisi yok Facebook üzerinden onları takip ediyorum hatta satış temsilcisi ile birkaç görüşmede yaptım oda güneydoğuya açılmak istiyor fakat malümunuz şirket politikaları ve en önemlisi de bu marka sadece traktör satmaktan öte sonrasında servisine çok önem veriyor . Müşterilerini her sene tek tek yanlarına giderek olumlu ve olumsuz yönlerini kaydedip fabrikayla paylaşıyor . Şimdilik bizde bekliyoruzz. Şu an ki şartlara bakılırsa dediğiniz gibi John Deere daha avantajlı gibi. En son olarak gönül isterdi ki bağ bahçe traktörlerinde de kompesör takılsın bunun artık lüks degilde ihtiyaç olarak görülmesi lazım.

Kullanan arkadaşların ifadesine göre son teknolojiye sahip bir traktör. Şoföre vermeye pek gelmez ama kendin kullanacaksan gayet iyi fakat çok pahalı. Debriyajı sadece durmak için kullanıyorsun der kullanıcılar. Sohbetten aklımda kalan bunlar.

Bizim buralarda alan oldu memnun değil kullanıcıları bi jd kalitesinde degil italyan üretimi arka hidrolik kolları mf ve nh ' nin ithal modelleriyle aynı ön dingil çok ayrı bişey geçen sene ön dişliyi doğradı yakın köyden bi traktör bizim köydeki tamirciye geldi jdye italyanlar tarafındn fason üretilen bi traktör