Yeni Aldığımız GünGör Diskli Hububat Mibzeri ve Gübre Serpme Makinamız

Merhaba arkadaşlar,mibzerimiz ve gübre serpme makinamız geleli bir kaç hafta oldu teknik aksaklıklar nedeni ile paylaşmak bugüne nasip oldu.1990 yılından beri Eker-Mak mibzerimizi kullandık eskidiği için geçen yıldan beri mibzerimi değiştirmeye karar verdim,2-3 fuar gezdim makinaları inceledim ve çekilir-asılır tip irtem hububat mibzerin de anlaştım siteden tanıdığım arkadaşlarla bu fikrimi paylaştım,bu yıl ilk defa buğday tarlalarımda gübreyi bölerek uyguladım kök boğaz ve pas ilacı da eklenince traktör trafiği arttı ekipmanlarım da buna uygun değildi izli ekime geçmeye karar verdim ve çekilir asılır tip irtem den vaz geçtim bir adet izli ekim yapan mibzer ve iş genişliğine uygun gübre serpme almak için yine irtem marka ile anlaşmak üzere iken Gökhan ÖZKAN(Hızır Reis)imdada yetişti biraz araştırınca kullanıcılardan aldığım bilgiler dahilinde GünGör hububat mibzeri ve gübre serpme makinasını almaya karar verdim ve Gökhan ÖZKAN ' ın katkıları ile Yüksel GÜNGÖR ile tanıştım öncelikle şunu söylemek isterim çok şükür Güngör markasından makinalarımı almışım sadece makina almadım aynı zaman da dost ve arkadaş kazandım çeşitli firmadan da ekipman aldım hatta aldığım traktör firması da dahil bir çok arkadaşın başına gelmiştir dostluk ve ahbaplık makinayı satana kadardır makina satıldımı firma seni unutur bi başına kalırsın ama GünGör firmasında bunu yaşamadım müşteriye karşı davranışı,makinalarının arkasında duruşu,makinaların kalitesi ve satış sonrası hizmetleri beni hayran bıraktı bunu açıkça yazmak istedim bana milyonları verseler bu sözleri söyletemezler beni yakından tanıyan arkadaşlar bilir çok incelerim her şeyi,biraz uzun oldu ama Türk çiftçisini yolunacak tavuk gibi gören firmaların yanın da GünGör gibi müşteri memnuniyetini düşünen firmaları da ön plana çıkarmak gerektiğine inanıyorum.Mibzeri almam da emeği geçen Gökhan ÖZKAN,gübre serpme de emeği geçen Alper ÇAKIR,her konuda yardımcı olan arkadaşım Yüksel GÜNGÖR e ve makinalar için tavsiyelerde bulunan diğer arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

Ynt: Yeni Aldığımız GünGör Diskli Hububat Mibzeri ve Gübre Serpme Makinamız

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Doğru tercih yapmışsınız, Güngör gerçekten güzel makineler yapıyor.
Makine kalitesinin yanında yukarıda da belirtmiş olduğunuz gibi müşteriye olan yaklaşımları, diyalogları ve satış sonrası hizmetleri çok iyi.

newharun link=topic=85841.msg1025742#msg1025742 date=1444330282' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel ekipmanlar.
Bereketli ve bol mahsüllere vesile olsunlar inşallah
amin abi sağol cümlemizin ürünleri bol bereketli olsun
Ali Cebeci link=topic=85841.msg1025746#msg1025746 date=1444330810' Alıntı:
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Doğru tercih yapmışsınız, Güngör gerçekten güzel makineler yapıyor.
Makine kalitesinin yanında yukarıda da belirtmiş olduğunuz gibi müşteriye olan yaklaşımları, diyalogları ve satış sonrası hizmetleri çok iyi.
sağolasın abi hakikaten öyle makinalar çok kaliteli maşallah ayrıca bu makinaların yanında ilaçlama makinası da aldım Güngör üretmediği halde Yüksel abi kendi bayisinden benim için sipariş verdirdi ve bizzat kendisi ilgilendi hangi fabrika sahibi bunu yapar değil mi

hayırlı uğurlu olsun Mürsel, :) bunu nasıl yazsam bilemedim, trakkulüpte daha bu gece tanıdım seni. Mustafa cezamı verecek, benden mod falan olmaz.

nailyetek link=topic=85841.msg1025758#msg1025758 date=1444331932' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun Mürsel, :) bunu nasıl yazsam bilemedim, trakkulüpte daha bu gece tanıdım seni. Mustafa cezamı verecek, benden mod falan olmaz.
sağol Nail abi önemli değil ne var sanki fazla giremiyorum işlerden dolayı,sen başımızın tacısın inşallah yüz yüze görüşmek nasip olur,bu arada beraber bekledik mavi boncuk güngörleri abi

gölge84 link=topic=85841.msg1025750#msg1025750 date=1444331352' Alıntı:
amin abi sağol cümlemizin ürünleri bol bereketli olsun sağolasın abi hakikaten öyle makinalar çok kaliteli maşallah ayrıca bu makinaların yanında ilaçlama makinası da aldım Güngör üretmediği halde Yüksel abi kendi bayisinden benim için sipariş verdirdi ve bizzat kendisi ilgilendi hangi fabrika sahibi bunu yapar değil mi

Başkalarını bilmem ama Yüksel GÜNGÖR yapar ;)

zolimpus link=topic=85841.msg1025766#msg1025766 date=1444332592' Alıntı:
hayırlı olsun ekipmanlar güzel. İnşallah iyi verimler alırsınız
sağolasın inşallah Allah bol bereketli mahsüller nasip eder herkese
SPEED3X link=topic=85841.msg1025773#msg1025773 date=1444333585' Alıntı:
hayırlı olsun allah bol mahsuller versin inşallah, kimse sormamış ilk ben soruyum bari fiyatları nedir acaba...
amin sağolasın kardeşim fiyatlarını özelden yazayım size şimdi siteye giren buradan bakıyor aynı fiyatları diyelim tarihe bakmadan 2 yıl sonra firmadan istiyor tamam mı
FEHİM link=topic=85841.msg1025775#msg1025775 date=1444333971' Alıntı:
hayırlı olsun . gübre serpme makinasının önden çekilmiş fotosunu da koyarmısın?
sağolasın abi koydum önden çekilmiş fotoları :)

gölge84 link=topic=85841.msg1025717#msg1025717 date=1444327572' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,mibzerimiz ve gübre serpme makinamız geleli bir kaç hafta oldu teknik aksaklıklar nedeni ile paylaşmak bugüne nasip oldu.1990 yılından beri Eker-Mak mibzerimizi kullandık eskidiği için geçen yıldan beri mibzerimi değiştirmeye karar verdim,2-3 fuar gezdim makinaları inceledim ve çekilir-asılır tip irtem hububat mibzerin de anlaştım siteden tanıdığım arkadaşlarla bu fikrimi paylaştım,bu yıl ilk defa buğday tarlalarımda gübreyi bölerek uyguladım kök boğaz ve pas ilacı da eklenince traktör trafiği arttı ekipmanlarım da buna uygun değildi izli ekime geçmeye karar verdim ve çekilir asılır tip irtem den vaz geçtim bir adet izli ekim yapan mibzer ve iş genişliğine uygun gübre serpme almak için yine irtem marka ile anlaşmak üzere iken Gökhan ÖZKAN(Hızır Reis)imdada yetişti biraz araştırınca kullanıcılardan aldığım bilgiler dahilinde GünGör hububat mibzeri ve gübre serpme makinasını almaya karar verdim ve Gökhan ÖZKAN ' ın katkıları ile Yüksel GÜNGÖR ile tanıştım öncelikle şunu söylemek isterim çok şükür Güngör markasından makinalarımı almışım sadece makina almadım aynı zaman da dost ve arkadaş kazandım çeşitli firmadan da ekipman aldım hatta aldığım traktör firması da dahil bir çok arkadaşın başına gelmiştir dostluk ve ahbaplık makinayı satana kadardır makina satıldımı firma seni unutur bi başına kalırsın ama GünGör firmasında bunu yaşamadım müşteriye karşı davranışı,makinalarının arkasında duruşu,makinaların kalitesi ve satış sonrası hizmetleri beni hayran bıraktı bunu açıkça yazmak istedim bana milyonları verseler bu sözleri söyletemezler beni yakından tanıyan arkadaşlar bilir çok incelerim her şeyi,biraz uzun oldu ama Türk çiftçisini yolunacak tavuk gibi gören firmaların yanın da GünGör gibi müşteri memnuniyetini düşünen firmaları da ön plana çıkarmak gerektiğine inanıyorum.Mibzeri almam da emeği geçen Gökhan ÖZKAN,gübre serpme de emeği geçen Alper ÇAKIR,her konuda yardımcı olan arkadaşım Yüksel GÜNGÖR e ve makinalar için tavsiyelerde bulunan diğer arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

mürsel abı oncelıkle hayırlı olsun sımdı ben bu mıbzerler hakkında bılgım yok pek bu anızada ekım yapanılıomu sen cızıye ekım demıssın o nasıl oluo ben ıyıce cahıllesdım :D

Hayırlı olsun Mürsel abi. Güle güle kullanın. Güzel ve kaliteli ekipmanlar tercih ettin. Böylece şu çekili eski tip mibzer alışkanlığı da yavaş yavaş Anadolu ' da kırılcak gibi...