td 90 kapı yardım...

bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim peder bey sol kapıyı açık unutmuş ve çıkarken garaja vurmuş cam tuz buz parçalanmış, orijinal camıda almış taktırmış ama muhtemelen takan eleman beceremedi, kapıdaki pistonu takınca kapı ileri kasıyor ve tam kapanmıyor piston sökülünce kapı kitap gibi kapanıyor ne yapabiliriz acaba...

Ynt: td 90 kapı yardım...

Cam çarpma nedeniyle kırılırken üzerindeki borudan yapılan hem cama sağlamlık kazandırıp hem çekme kolu olarak kulandımız parçada bükülüyor
camla birlikte onuda değiştirmelisin
Buşekil kulanmaya devam edersen kendi kendine patlar kapı

ArAnAnAdAm link=topic=85948.msg1027779#msg1027779 date=1445186518' Alıntı:
Cam çarpma nedeniyle kırılırken üzerindeki borudan yapılan hem cama sağlamlık kazandırıp hem çekme kolu olarak kulandımız parçada bükülüyor
camla birlikte onuda değiştirmelisin
Buşekil kulanmaya devam edersen kendi kendine patlar kapı
yarın servise bırakıcaz artık bizim becereceğimiz birşey değil gibi, babam camı almasaydı daha iyi olacaktı herşeyi servis hallederdi kaskodan da alırdık parayı şimdi ne olacak bilmiyorum, eski adamlar kaskoyu falan anlamıyo kendince çözmeye çalışmış, konuşalım servislede inşallah fazla zararımız olmaz tam ekim zamanı her şey masraf...

volkanuzel link=topic=85948.msg1027812#msg1027812 date=1445193938' Alıntı:
Bazen camın kalıbıda bozuk olabiliyo.. biz de yan kelebek camını kırdık yerine uğurludan cam getirtti camcı taktık kilit mekanizması baya kasıntılı çalışıyo
inşallah camda sıkıntı yoktur, camı aldığımız yerde yetkili servisin yedek parça satan yeriymis, aynı şirket yani inşallah yardımcı olurlar..