Crystal 160 - Römork Çekme

Ynt: Crystal 160 - Römork Çekme

Konya fuarinda umarim goruruz bunuda.umut abi bursa fuarinda power 120 ye bindim.motor cok kemikli kalipli sesi fln harika.soyle bir ileri geri yaptim icim gitti.toplamda 41 tane satmislar.gayet guzel simdilik

kaporta gösterge panelinden yüksek olmuş film çekmişler cama :D Bide sağ sinyal ileride sol sinyal geride hiç simetrik olmamış.. Son olarak o römork burda olsa tarla sahibi dirgenle sıkıştırıp çiğner silajı çekemez zetor :D

Boşa heveslenmeyin
Biz zetora binemeyiz Türkiyeye zetoru getiren firma bu kafayla devam ederse
Bazen hevesleniyorum herhalde yakında zetor osmaniye bayisi yakında açılır diyorum
Onuda geçtim zetor Çukurova bölge bayisi açılır adanaya falan diyorum
Birazda tanıtım amaçlı makul fiyata ürün satar vs vs
Sonra bir uyanıyorum sabah olmuş
Elimi yüzümü yıkayıp kahvaltı yapıyorum
Şuan zetor ve zetor meraklılarının durumu aynen böyle

Yedek Parça ikinci el vs vs gibi sorunları saymıyorum bile

YAVUZ_13 link=topic=85958.msg1027839#msg1027839 date=1445207809' Alıntı:
Boşa heveslenmeyin
Biz zetora binemeyiz Türkiyeye zetoru getiren firma bu kafayla devam ederse
Bazen hevesleniyorum herhalde yakında zetor osmaniye bayisi yakında açılır diyorum
Onuda geçtim zetor Çukurova bölge bayisi açılır adanaya falan diyorum
Birazda tanıtım amaçlı makul fiyata ürün satar vs vs
Sonra bir uyanıyorum sabah olmuş
Elimi yüzümü yıkayıp kahvaltı yapıyorum
Şuan zetor ve zetor meraklılarının durumu aynen böyle

Yedek Parça ikinci el vs vs gibi sorunları saymıyorum bile
Bende hemen hemen size yakin dusunuyorum.ozellikle parasi konusunda biraz daha uygun olabilirdi kubota gibi.ulkemizde tutup tutmayacagida ciftcimize bagli ama bizim milletimizin dusuncesine gore tutmaz.yalniz su var abi fuara gittim bindim bikac ileri geri yaptim motorun ana hatlarina yapisina baktim cok kemikli bir motor .saglam olusu net.sesi fln harika,arkasina takacagin malzemeyi koparcak gibi duruyor.degistirecek olsam alacagim ilk motor

Volkan aynen bizim millet romorku dirgenler.. koyun bebelerini ustune cikarir cignetir neyder eder o motor o romorku cekmez olur.. serviste cozemez ta cekten uzmanlar gelir.. en son model degisikligine kadar gider:) cocukken az cignemedik saman..

Murat bursa fuarinin son gunleri bi abi aradi 3 arkadas birer 100-120 power alacakmis ne diyon diye.. anlatsam sabah olur zaten ciguna da inanmazsin sadece 1 cumle abicim dedim ' 120 lik motor lazimsa 100 luk zetor fazlasiyla isini gorur' dedim basti kahkahayi.. hep benzer seyler duymuslar.. oylece kapatti.. kesin almislardir.. konya cumra..

Yavuz hocam zetoru fuatlarda gormek.. arayinca bi muhatap bulmak bile hayaldi.. cekler cok sık gelip gitmeye basladilar.. bi bakmissin dev pazar turkiyede montaj hatti kurulmus.. zetorun yapmayacagi is degil.. bicok markaya kuruculuk yapmis motor vermis .. olur mu olur.. olmaz olmaz deme olmaz olmaz demisler..

Turkiye Zetor.. :)

Oguz zetor zetora benzesin yeter.. orjinalligini bozmadin derim.. simdi tekrar bi kasa dizayn degisikligi calismasi var bakalim ne cikcak.. gerci kendi adima en son baktigim sey goruntudur..

UÖZKAN.77 link=topic=85958.msg1027846#msg1027846 date=1445227430' Alıntı:
Volkan aynen bizim millet romorku dirgenler.. koyun bebelerini ustune cikarir cignetir neyder eder o motor o romorku cekmez olur.. serviste cozemez ta cekten uzmanlar gelir.. en son model degisikligine kadar gider:) cocukken az cignemedik saman..

Murat bursa fuarinin son gunleri bi abi aradi 3 arkadas birer 100-120 power alacakmis ne diyon diye.. anlatsam sabah olur zaten ciguna da inanmazsin sadece 1 cumle abicim dedim ' 120 lik motor lazimsa 100 luk zetor fazlasiyla isini gorur' dedim basti kahkahayi.. hep benzer seyler duymuslar.. oylece kapatti.. kesin almislardir.. konya cumra..

Yavuz hocam zetoru fuatlarda gormek.. arayinca bi muhatap bulmak bile hayaldi.. cekler cok sık gelip gitmeye basladilar.. bi bakmissin dev pazar turkiyede montaj hatti kurulmus.. zetorun yapmayacagi is degil.. bicok markaya kuruculuk yapmis motor vermis .. olur mu olur.. olmaz olmaz deme olmaz olmaz demisler..

Turkiye Zetor.. :)

Oguz zetor zetora benzesin yeter.. orjinalligini bozmadin derim.. simdi tekrar bi kasa dizayn degisikligi calismasi var bakalim ne cikcak.. gerci kendi adima en son baktigim sey goruntudur..
ordaki yetkili soyledi konyaya 4 tane satmislar.motor gercekten cok kemikli.arkadasa aldiramadim.deutzda deutz dedi

Murat millet zetora tek gozle bakiyo.. alici gozle degil:) dun paylastim forterra 115.. 21 tonla bi gidise rshatliga bak.. ben kendim 90 liga daha yeni 17-18 ton yas kum attim.. yok boyle rahat cekis..

Power elime gecsin kepce takayim.. bi koyun motoru gubreyi ceksin usanirlar.. powerla dolduran usanmaz.. mukemmel kepcelik motor..

volkanuzel link=topic=85958.msg1027833#msg1027833 date=1445201072' Alıntı:
kaporta gösterge panelinden yüksek olmuş film çekmişler cama :D Bide sağ sinyal ileride sol sinyal geride hiç simetrik olmamış.. Son olarak o römork burda olsa tarla sahibi dirgenle sıkıştırıp çiğner silajı çekemez zetor :D

Gösterge paneli ciddi çok kötü olmuş. Sen 160 hp motor yap. Sonra git uyup uymayacagina bakmadan, olduğu kadar deyip eski panellerinden birini çak gitsin.

Yani su an düşünüyorum da, sen kullanıcının ömrü boyu en çok göreceği yerde böyle aleni bir hata yapıyorsan, görmediği yerlerde neler donuyordur neler.

Motoru da deutz.

E bildigin toplama traktör olmuş bu..

Eyvallah yilmaz.. deutz motorlu deutzu tercih ederim.. zetor motorlu zetoru..

Panel kabin vs zetorun tum serisinde kullandigi malzemeler.. 160 likta cuk oturmamasi normal.. parca ekonomi olarak kendi acisindan makul.. kullaniciya biraz ters.. 2016 yeni kasada degisir derim..

Lakin zetordaki ozguvene bak.. avrupanin ortasinda istop cubuklu tum modellerinde ayni panelle.. motor uret sat.. inan zetorcularin hic gozune de batmaz.. :)