john deere 5105 ve 5625

Ynt: john deere 5105 ve 5625

taş çekerken bir kaç kare 5625 in 5105 le videoları da yakında gelecek yakıt performans ve her türlü sorularınızı sorabilirsiniz benim traktörler sürekli yuklü nakliye arazi tarlada caliştiği için her sekilde bilgiye ihtiyacı olan arkadaslara yardımci olabilirim

Normal bi romork olmadigi belli.. yere biraz daha yakin olsa ikiz dingil olsa.. tam haftiyat gubre ve romorku olurmus.. bu haliyle bile 10-12 tona kadar yolu var..

Bizde ikiz dingil var 3 ton kusur agirligi.. 20 tonu gordu.. ama tas beton tasirken taban saci ufak ufak darbe yedi egildi.. simdi ustune takviye atcaz insallah..

Yani normal olarak zaten 15 ton kadar yolu var da burda maksimum istenilen taş metrekup olarak en fazla okadar istiyor alicilar ve bizim calistigimz yerler engebeli dik yerler olduğundan cift dingil gitmiyor buralara yoksa bizde öyle yapmayi düşünüyorduk ta tekrardan normal dingil yaptik guclendirilmis makas atittirdik şuan memnunuz ilginize ve yorumunuz için teşekkür ederim

Aslında bi ramork ta en önemli şey taban saci bir diğer ikincisi de taban sacin altinda ki izgaralarin saglamligi muhtemelen de senin sac kalinligi ince ve izgaralar az siklikla atılmış heralde sizin ramork harfiyat tipi degil tahil ve normal havali yük taşımak için dmi

Taban saci 3 mm alt izgaralar sık sayılır 2,5 mm.. simdi tam ortaya dikine 120 x240 cm 3 mm bi takviye attık.. ufak defek tas ezigi vardı...

Ne bulsak tasiyoz.. piyasaya calisiyo.. daha cok kum.. hayvan gubresi..

Anladim zaten yan saclarin da hiç takviye yok gibi kum icin iyi bende piyasaya çalışıyorum ayni şekil ne olsa taşıyoruz da genel olarak taş cekiyoruz normal kum saman için şu geniş lastikli modellerden vardi yuksek olan ilaveleri o da taşa gitmedigi için sattim ilaveleri alcak tuttuk ki kepceyle flan taş doktugumuz de kasaya fazla yipranma olmasin dye lastikler de özel yavru man kamyonlarin dorse tipi yük hiz endeksli lastiklerin attik boyut küçük ama dayanıklı güzel lastik bakalim 105 lik aldik kasa ufak geliyor ona onun için de ayri yapcam bu yil ki piyasaya göre bakalim hayirlisi dyelim izgara lari ben normal profil kullanmadim kalin demir kestirdik kullandik işte sizin traktör neydi kaçlik

kardeşim traktörlerin çok hoş. Allah nazarlardan saklasın. üç aydır jd kullanıyorum. bugüne kadar böyle keyif görmedim.5625 dara hariç 22 ton taktım. banamısın demiyor. niğdeden selamlar