DEUTZ 7250 ttv aldigimizdan beri sikintili çözüm yok

Ynt: DEUTZ 7250 ttv aldigimizdan beri sikintili çözüm yok

Allah sabır versin, yerinizde olmak istemezdim. Haa; bu kadar pahalı bir ekipman alırken Deutz a karar verirmiydim? onu bilemem işte. Neyse İnşallah sıkıntınız hallolur.

arapörenli link=topic=86119.msg1029753#msg1029753 date=1445875274' Alıntı:
Topragim gecmis olsun.Bursa fuarinda duydum olayi eskisehir bayileri soyluyordu.Deutza yakismadi bu.sucun kullanici hatasi oldugunu soyluyorlar ama ben acikcasi inanmadim
Kullanici hatasi kesinnikle yok traktor istemdışı hicbir is yaptiramassin..

Geçmiş olsun. Artık SDF kendi satıyor. Daha çabuk tamir olması lâzım. Bu traktörden de sanırım TR ' de kullanan birkaç kişi vardır. İnşallah kısa sürede sorun çözülür.

Geçmiş olsun. Allah daha büyük ariza ve problemlerden korusun.

Traktöru kullanamadiginiz sürece yedek bir traktör verildi mi ta da maddi bir destek oldu mu?

Geçmiş olsun. SDF kendi ayağına sıkıyor. Slaj zamanı 90 küsür model newholland biçere almanyadan özel servis uçakla bir günde geldi, arızayı tespit edip telefonla malzeme istedi oda uçakla bir günde geldi ve ikinci günün gecesinde biçer çalıştı. SDF den de bu duyarlılık beklenir doğal olarak.

Bence konuyu detaylı şekilde; motor seri ve şase numaraları ile birlikte fotoğrafta ekleyerek SDF genel merkezine gönderin. Filden büyük fil avcısı var. İldeki çözemiyorsa bölgedeki gelsin o çözemiyorsa türkiyenin herhangi yerinden gelsin oda çözemiyorsa bi zahmet kim üretiyorsa o gelsinde çözsün.