bereket 65 m.bir traktör bu kadar mı kötü olur.

Arkadaşlar fabrika parça gönderdi ama gönderdiği sadece 4 adet pul.bu pulları on dingil ile gövdenin arasına koyup gövde ve dingil mesafesini açıp caprazdakalmayi azaltmayı düşünmüşler.ben traktoru teslim almaya gidince traktoru denedim ve on diferansiyel ile ilgili şikayetimin devam ettiğini bildirdim.fabrika yetkilisi ise cevap olarak erkuntun hiç bir modelinde akıllı diferansiyel olmadığını sorunumu bana traktoru akıllı diferansiyel var diye satan bayi ile cozmem gerektiğini söylediler.bayi yetkilisine durumu bildirdim pazartesi bana geri döneceğini söyledi.bir sonuç alamazsak dava açmayı düşünüyorum.

bayinin bastırdığı akıllı ön difransiyel var gibi bir broşürle kanıtlayamadığınız sürece bişey çıkacağını zannetmem

Çok geçmiş olsun, yerli traktör aslında günü kurtarmaktan çabuk dökülmekten başka birşeye yaramıyor benimde başımda tümo 8195 var 1 yıl garantinin ve önde ki kepçesinin hatrına kapıda duruyoo.

Rahmetlik dedem olsaydı Erkunt için diyeceği tek şey avrad malı değil mi yak git yak derdi:)

• Beğen
Tepkiler: Alexander
kardesim traktör kullanmayı bilmiyorsunuz difransiyel kilitlemek için o adamlar oraya bosunamı pedal koymuslar soruyorum size madem kullanmayı bilmiyor olduğunuzu kabul etmemek için hemen markayı suçlayın zaten ...

Fabrika 4 adet pul gönderdi.govde ile dingilin birleşme yerlerine koydular.dingilin salınımı biraz arttı.ama hala caprazda kalıyor.fabrikanin bana cevabı erkunt traktorlerde lsd sisteminin kullanılmadığı.yani on diferansiyel 20 sene önceki traktorler ile aynı.
Soruna gelince tarlada 65 lik New Hollanda dan daha performanslı,ağır işlerde daha güvenli çünkü erkunt kilo fazlalığı olduğundan yere sağlam basıyor.yakiti ise diğer markalar ne yazıyorsa bu da aynısı.%30 az yakar laflarina inanma.frenleri hissiz.tek çekerse iken sadece arkalar tutuyor.
Bence en kötü tarafı traktör ergonomik değil.bende bel fıtığı var traktör ile 2 gün işçilik yaptığında 1 hafta bel agriyor.fren debriyaj konumları çok kötü pozisyonda.

• Beğen
Tepkiler: Yüksel