Hala gönüllü ihtiyacımız var ve hala çok gec değil

Ynt: Hala gönüllü ihtiyacımız var ve hala çok gec değil

kubilay07 link=topic=86185.msg1030777#msg1030777 date=1446223976' Alıntı:
www.oyveotesi.org

Gönüllü ihtiyacımız devam etmektedir arkadaşlar lütfen giriş yapın ve kayıt olun mutlaka yapabileceğiniz birşeyler vardır hiç birşey yapamazsanız arkadaşlarımıza araç temini sağlayın

İlginize teşekkürler....
Haberlerde gösterdi Kubilay güzel düşünülmüş bir sistem ve bağımsız.

Ercan AYKUŞ link=topic=86185.msg1030797#msg1030797 date=1446227579' Alıntı:
Haberlerde gösterdi Kubilay güzel düşünülmüş bir sistem ve bağımsız.
Aynen abi
Kayıt yaptırmayı kafaya kotalı 1 hafta oluyor lakin bizim ilçede yapılanmaları yok diye vazgeçmiştim duramadım kendime yakıştıramadım 1.5 saat mesafeli bu ilçeye kayıt yaptırdım dün bakalım yerlestireceklermi tercih ettiğim yere bekliyorum şimdilik yerlestirmezlerse tutanak teyit sisteminden yardımcı olurum olması yemek götürür öyle destek oluruz çorbada tuzumuz olsun...

kubilay07 link=topic=86185.msg1030802#msg1030802 date=1446228072' Alıntı:
Aynen abi
Kayıt yaptırmayı kafaya kotalı 1 hafta oluyor lakin bizim ilçede yapılanmaları yok diye vazgeçmiştim duramadım kendime yakıştıramadım 1.5 saat mesafeli bu ilçeye kayıt yaptırdım dün bakalım yerlestireceklermi tercih ettiğim yere bekliyorum şimdilik yerlestirmezlerse tutanak teyit sisteminden yardımcı olurum olması yemek götürür öyle destek oluruz çorbada tuzumuz olsun...
Hadi bakalım yani sistem YSK ile bu sistemin geçerli oyunu karşılaştırma yapıyorlar kolay gelsin sana da :)