ZETOR YENİ DİZAYN

Internette gordum.yanlis degilse zetor yeni bir tasarim icinde

Resimler ve ekler

• FB_IMG_1446227862913.jpg
    FB_IMG_1446227862913.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 280
  • FB_IMG_1446227862913.jpg
    FB_IMG_1446227862913.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 222

Ynt: ZETOR YENİ DİZAYN

Klasik bir umut abi - zetor konusu diye girdim. Konuyu açan arkadaşın ismini görünce şok oldum :D

Konuyu acan murat ve babasi.. cok eski zetorcu..

Volkan biliyodum..:). ama dedigim gibi hep birbirine benziyecek zamanla motorlar oyle de bi durum var.. bu dunyada biseyler orjinal halleriyle kalmali derim..

Eski kasa zetorlara bi bak dedigimi anliyacan..

Fotolari bekliyodum madem acikliyalim:) su an konyaya ayni koye 3 adet zetor power 120 geliyo.. ozelligi ise.. full olmasi disinda sadece Hd ve Crystal serisinde olan amortisorlu on dingil bunlara ozel koncak.. bakalim ben de bekliyom.. al sana tum dunyadaki zetorcularin bilmedigi bi haber volkan:)

UÖZKAN.77 link=topic=86186.msg1030818#msg1030818 date=1446229469' Alıntı:
Konuyu acan murat ve babasi.. cok eski zetorcu..

Volkan biliyodum..:). ama dedigim gibi hep birbirine benziyecek zamanla motorlar oyle de bi durum var.. bu dunyada biseyler orjinal halleriyle kalmali derim..

Eski kasa zetorlara bi bak dedigimi anliyacan..

Fotolari bekliyodum madem acikliyalim:) su an konyaya ayni koye 3 adet zetor power 120 geliyo.. ozelligi ise.. full olmasi disinda sadece Hd ve Crystal serisinde olan amortisorlu on dingil bunlara ozel koncak.. bakalim ben de bekliyom.. al sana tum dunyadaki zetorcularin bilmedigi bi haber volkan:)
Umut Hocam, orjinal halleriyle kalacak 1 tane traktör modeli kaldı şimdilik dünya da. MF 200 serisi ve onun taklitleri, taklitler bile orjinal 200 lere sadık gram değişiklik yok :)