Arkadaşlar reva yem kullanan varmı?

Ynt: Arkadaşlar reva yem kullanan varmı?

Daha Önce Bizim Burada kullanan arkadaşlar vardı bir süre kullandılar pek randıman alamadılar bizde kullanıcaktık ama waz gectik yem konusunda Şu Anda Abalıoglu İle Calışıyoruz fiyatıda gayet uygun besi 44.5 süt 48 buza 50 liradan alıyoruz siparişi verdigimiz anda 1 gün önceden yemler taze cuvallara konulup gönderiyorlar gercekten biz memnunuz döl tutmada hic bir sıkıntıda yaşamadık beside istedigimiz randımanıda aldık buza yemlerini yeni kullanmaya başladım şu anda oda güzel ..Yani Sana da tavsiye edebilirim ama revaya pek sıcak bakmıyorum nede olsa abalıoglu bu işte gercekten tecrubeli :

sanırım abalıoğlunun şu anda yakın çevremde bayisi yok vardı proyeme geçti.ama fiyatlar proyeme göre falan çok iyiymiş.araştırayım bari bayiliğini alan falan oldumu

eskzk link=topic=86240.msg1031533#msg1031533 date=1446485742' Alıntı:
Arkadaşlar proyem kullanıyorum ama reva yeme geçmeyi düşünüyorum kullanıp memnun kalan kalmayan varmı?
REVA nın bazı ürünlerinigördüm okadar iyideil bence proyemden şaşma ..ben sunar kullanıyorum ve hiç memnun deilim.. yemcimle görüşecem proyemgetirmesini istiyecem ..ineklerimzayıfladılar öyle iyibir süt artısıda yapmıyor...şayet sütçüye borcum olmasaydı hemen proya dönerdim kulalananlar çok memnun