traktör kaskosu hakkında.

bugun traktörün arka camı kırıldı kasko bozulmasın dusuncesıyle cebimden yapırdım.. tavsıyelerde böyleydi... yanlız servısın kardeşime dedigi: yerinde fotograf cekıp getirseydin ücretsiz kasko yapardı + kaskon bozulmazdı yılda bir cam kırılması kaskoyu bozmaz. bilgisi olan varmı ?

Ynt: traktör kaskosu hakkında.

By_eSeS link=topic=86248.msg1031644#msg1031644 date=1446495450' Alıntı:
bugun traktörün arka camı kırıldı kasko bozulmasın dusuncesıyle cebimden yapırdım.. tavsıyelerde böyleydi... yanlız servısın kardeşime dedigi: yerinde fotograf cekıp getirseydin ücretsiz kasko yapardı + kaskon bozulmazdı yılda bir cam kırılması kaskoyu bozmaz. bilgisi olan varmı ?
şirketine göre değişiyor lakin genelde
yılda bir tane cam, far gibi kaskoyu bozmayan şeyler var.
bizim burada kamyoncular çok hafif kazalarda bile fren yaptım lastiği yedim diye kaskoya lastik yazdırıyorlar

cam için neden kasko bozulsun diğer yıl kasko için pirim fiyatı artar örnek bizim hattat sol kapıyı babam kırdı kasko değişti kapısı220tl idi ücretsiz değiştiler ve aynı yıl motor kaputunu kırdı gene babam 1100tl imiş ücretsiz degiştiler kasko 450tl prim ücretini bir digeryıl500tl yapmışlar 50tl fark yansıttılar daha sonraki sene hiç kaza geçmedi başımızdan kasko 350tl düşürdüler

kubilay07 link=topic=86248.msg1031703#msg1031703 date=1446541059' Alıntı:
Bende şirketine göre değişmekle beraber yılda bir cam hakkı var sanıyorum

Kredi çektiğimde 5 yıllık 900 liraya yaptırdım ben kaskoyu sizin primler neden yüksek? Allianz sigorta...
her yıl kaskoyu zirat bankası kendi yaptırıyor prim borcunu üstüne ekliyor tabiki bunun içinde kredi kullanan kişiye hayat sigortası dahil

Oto kaskolarında mini onarım diye küçük hatalarda cam da dahil hasarsızlık bozulmadan onarım yapılabiliyor.Traktör içinde muhtemelen vardır.Poliçeyi incelerseniz detayında açıklama vardır.

kasko bozulacak diye hiçbişeyi yaptırma kasko gereksiz olur o zaman cam yılda bir sorun olmuyor başka şeylerde ise ne varsa yaptıracaksın kaskodan 100-200-300 artar poliçe bedelin ama ben yan kapıyı komple istedim 800 tl ye 100 tl artmış poliçe bu yıl

ka
By_eSeS link=topic=86248.msg1031644#msg1031644 date=1446495450' Alıntı:
[/
kardesım yerınde fotograf cekılsın dıye bır sey yok zaten fotografı servısde cekerler arabalardada bu boyledır sen gıt servısıne san kazık atmıslar neden kaskodan yapmadınız de bakalım kasko her yıl 1 cam bedava kucuk hasarlarda kasko bozulmaz dıy ebısey yok aynı kasko fırmasına yaptırırsan bozulmaz baskasına yaptırırsan bozulur kaskonuzu yaptırırken aracınızın degerını karsıya ödenecek mıktarı herseyı sorun kazasız belasız gunler

ceksparow-1986 link=topic=86248.msg1031709#msg1031709 date=1446543469' Alıntı:
her yıl kaskoyu zirat bankası kendi yaptırıyor prim borcunu üstüne ekliyor tabiki bunun içinde kredi kullanan kişiye hayat sigortası dahil

Bi de özel bankalara soyguncu derler :)
Hani bi laf varya ne varsa sana yakın durandan olur diye hah işte ziraat bankası da o hesap :/