erkunt yardim

Arkadaslar ben erkunt almayi dsnyrdm servisinde surekili debraj baltasi siyirms bi erkunt grdm. Veya yaq kacaklari da 150 saateki bi trktrde yaq kacaklari war almaktn wazgectim
Bizim koydn biri bereket 60 e aldi onceden 95 model fiat 6056 si wardi sryrm memnunmsn diefiatta gore nasil diye fiat la kiyslmm bile fiat motor diye cvp weriyo sizce erkuntlarda neden bahsetiqim sikayetler war arkdslr yardimci olurmusz

Ynt: erkunt yardim

Rape link=topic=86291.msg1032276#msg1032276 date=1446667257' Alıntı:
Arkadaslar ben erkunt almayi dsnyrdm servisinde surekili debraj baltasi siyirms bi erkunt grdm. Veya yaq kacaklari da 150 saateki bi trktrde yaq kacaklari war almaktn wazgectim
Bizim koydn biri bereket 60 e aldi onceden 95 model fiat 6056 si wardi sryrm memnunmsn diefiatta gore nasil diye fiat la kiyslmm bile fiat motor diye cvp weriyo sizce erkuntlarda neden bahsetiqim sikayetler war arkdslr yardimci olurmusz
Abi her traktorde sorun çıkar bunu 150 saatle alakası to 1 saattede çıkar 5 saattede önemli olan nservis. Servis ilgileniyorsa mesele yok ben erkunt kullanıcısı olarak servisten çok çok memnunum sonuna kadarda sakarya servisinin arkasındayım diğer illerde nasıldır bilemem ama buradaki servis Diğer markaları geçmiş bir servis hizmet konumunda

Walla kardes 8 aylik. 6 aylik traktorler yatiyo ortadan ikiye bolmusker neymis fabrikadan parca glckmis. Yalan yok kardes bn erkuntn ya 70 yada 80 lini dusnydum hatta 2 gn once gittim erkntn servisne servis bana alysn yeni erkntn 85 ligi cikti onu al ddi bylebi muhabet gcti traktru aliyn 2 ay 3 ay. Kpnn onde duruyo durdk yere yaq kacaklari basliyo 4 ay sanayide ortadan boyr 4 veya 5ay sanayide bklyr bn traktorum var ddmki ozman walla cok kafam karisti krdsm

Yağ kaçakları benimde dikkatimi çekdi bizde 70m 80m var 500 saatde olanlarda azda olsa yağ kaçakları var çok önemli deyil ama 500 saatde bir traktöre sürekli anahtar değmeside adamın canını sıkıyor

Rape link=topic=86291.msg1032276#msg1032276 date=1446667257' Alıntı:
kardeşim eskimodel bir fiyat al temizinden işine gücüne bak .benim hala oğlunda bir 70-46 var .baya esibirmodel ilk çıkan serilerden ikiciel oalrak aldı biraçsenekullandıkdan sonra rekteveettirdi ayağınada dört lazsstik koydu. tıkırtısız biniyor ..birde üzerine çıkma bir kabin takdırdı usta servis yüzü bile görmüyor ..
bu yenitraktörlere harbiden gıcık olmaya başladım bune yav ikide birde servis gelip gidiyor . oyuncak gibi bu yeni çıkan traktörler