6 romork-12 dk. Yeni dunya rekorum :)

Ynt: 6 romork-12 dk. Yeni dunya rekorum :)

6 motor pespese dizildi.. 12 dk sonra hepsi doluydu..:) Abi inan ön fren hortumu patlak.. fren zayif yavas calistim.. aksama isin sahibi dediki.. gecen sene gelen Jcb senin gibi calismadi.. pazar gunu bi 50 romork daha gelir yukler misin:)

UÖZKAN.77 link=topic=86301.msg1032485#msg1032485 date=1446747824' Alıntı:
6 motor pespese dizildi.. 12 dk sonra hepsi doluydu..:) Abi inan ön fren hortumu patlak.. fren zayif yavas calistim.. aksama isin sahibi dediki.. gecen sene gelen Jcb senin gibi calismadi.. pazar gunu bi 50 romork daha gelir yukler misin:)
abi bir gün başıma kalacak bu zetor anladım

Oguz.. Saka bi yana gercekten de gubre isine eskiden hidromekle giderdik.. zetordan sonra biraktik.. yakar ve genel olarak zetor gubrede kesinlikle ustun.. ondan cok daha az yakiyo.. yaklasik ayni hizda yukluyo.. ve batma riski sifira yakin.. hidromekle battigimiz olurdu.. bu batmayi birak nerdeyse pati cekmiyo..

Kova videodaki gibi tepelendimi 1 m3 ve uzeri aliyo.. 4 seferde romork tepeleme doluyo.. 5 attigim nadir.. zaten yeter diyolar.. motorlar 54-65 bg arasiydi..

UÖZKAN.77 link=topic=86301.msg1032507#msg1032507 date=1446749920' Alıntı:
Oguz.. Saka bi yana gercekten de gubre isine eskiden hidromekle giderdik.. zetordan sonra biraktik.. yakar ve genel olarak zetor gubrede kesinlikle ustun.. ondan cok daha az yakiyo.. yaklasik ayni hizda yukluyo.. ve batma riski sifira yakin.. hidromekle battigimiz olurdu.. bu batmayi birak nerdeyse pati cekmiyo..

Kova videodaki gibi tepelendimi 1 m3 ve uzeri aliyo.. 4 seferde romork tepeleme doluyo.. 5 attigim nadir.. zaten yeter diyolar.. motorlar 54-65 bg arasiydi..
abi nekadar güzel işinden traktöründen zevk almak

Para kazanmak guzel.. daha guzeli dogru bi is yaparak para kazanmak.. telefonda dedigim gibi organikciyiz oguz.. hayvan gubresi topraga can verir:)

sadece Bu sene 500 romork yuklemistir zetor.. operatorlugu olan 10 dakka kullansin yeter.. kepcede cok degil cok cok iyi..

Kepcenin dolus sekli yeter 1 gram bosluk birakmiyo oguz.. cok iyi daliyo.. dedigim gibi kullanmak lazim..

UÖZKAN.77 link=topic=86301.msg1032513#msg1032513 date=1446750474' Alıntı:
Para kazanmak guzel.. daha guzeli dogru bi is yaparak para kazanmak.. telefonda dedigim gibi organikciyiz oguz.. hayvan gubresi topraga can verir:)

sadece Bu sene 500 romork yuklemistir zetor.. operatorlugu olan 10 dakka kullansin yeter.. kepcede cok degil cok cok iyi..

Kepcenin dolus sekli yeter 1 gram bosluk birakmiyo oguz.. cok iyi daliyo.. dedigim gibi kullanmak lazim..
param batsada alacağım.her sabah saat 05 de yarım saat çalıştırıp sesini dinlemekte yeter

2. El ne kelepir zetorlar gitti.. hatta 0 km.. du bakalim nasip.. cikar oguz.. azicik sabir.. batcak bise de yok 2. eli yok diyolar.. burda is yaptigim istisnasiz herkes begeniyo.. her 3 unden 1 i de musteri oluyo.. bu gavurun parca servis agi azicik otursun traktor defteri külliyen kapanmistir.. o kadar:)

UÖZKAN.77 link=topic=86301.msg1032517#msg1032517 date=1446751010' Alıntı:
2. El ne kelepir zetorlar gitti.. hatta 0 km.. du bakalim nasip.. cikar oguz.. azicik sabir.. batcak bise de yok 2. eli yok diyolar.. burda is yaptigim istisnasiz herkes begeniyo.. her 3 unden 1 i de musteri oluyo.. bu gavurun parca servis agi azicik otursun traktor defteri külliyen kapanmistir.. o kadar:)
eyvallah abi bekleyeceğim.

Kova normalden buyuk zaten.. motor buyuk olunca kucukmus gibi gozukuyo:) gubrede biraz daha buyuk olabilir ama hafriyatta bu bile tepeleme dolmuyo.. para olsa her ise uygun kova var aslinda.. biz bunla bugdayda yukledik pancarda her ise uygun orta yol kova bu..

Bide hic bi zaman ben onlari bekletmiyom.. hep bekleyen zetor.. daha da hizli yuklesem daha cok bos bekleyecez..

Ses meraklisini hasta edecek kadar..:)

İsmail.. Alayi fiat ve nh idi.. 54 c en kucugu.. mavi koseli kasa 65 en buyugu.. en hizlisi 55 vardi bi tane eski kahverengi kasa.. ortalama 5 km asfalt tatli inis mesafeye 50 dk ya gittiler.. 55 lik her seferde 15 dk hizliydi genelinden.. ortalama 4 m3 gubre tasidilar.. en fazla 5 m3 olmusturm.. ilaveleri yok.. zaten yeter bu dediler..

Eski kara kafa kahverengi fiatlardan burda tanidigim herkes memnun..

Toplam 43 romork yukledim.. aksilik olmazsa bi 40-50 daha cagiracaklar.. tam donuse gectim.. sag on patladi.. hizlica lastikciye yetistim..

Onun disinda zetorla gubre yuklemek oyuncak.. cok az yakiyo hic duymuyo zorlanmiyo:)

Yalniz hep azicik yerden gidip tekerlerin kuru saglam zemine basmasini sagliyacan.. operatorlugun bi sirri:) gerci is sahibi toprak yukleme der durur ama zaten o toprak gubre sayilir kulak asma..

Yılmaz rekor rekordur.. bak yarinda gubredeyim.. burdan baslayip tum turkiyede 'alo mok bocegi' hatti kurcam.. trakya bolge bos haberin olsun:)

Sinoplu is dedimi hic esirgemem.. burda yapilmayacak olmayacak bi isi olan gelir bizi bulur diyim anla:)