fendt lerin giripte çıkamadığı durumlar 2

Ynt: fendt lerin giripte çıkamadığı durumlar 2

Agri_King link=topic=9626.msg100974#msg100974 date=1227735406' Alıntı:
Fendt ' i tanımayan arkadaşımız..

Meendiz der ki; 2009 sonu ya da 2010 başı yeni model o makinaları bir inceleyin bakalım, o 'şanzıman' dediğiniz şey değişecek mi eğer değişmişse neye benzemiş? değiştiğinde, beni hatırlayınız.. :)

ben Case Fendtten daha üstün veya CVT Variodan daha iyi demedim...
Arkadaşların konulara yaklaşımını beğenmediğim için görüşümü bildirdim...

POYRAZLI SALİH link=topic=9626.msg101048#msg101048 date=1227785503' Alıntı:
benim anlatmak istediğim marka Fendt olunca övülüyor... ama aynı koşullarda başka bir marka olunca öne sürülen marka fendt oluyor...

CVX 195 konusunda da ' ' bu durumda Fendt olsaydı daha farklı olurdu ' ' gibi cümleler kuruluyordu... bu konuda ise batan Fendtler övülüyor...

ben batmayan traktör var demiyorum ama aynı koşullarda Fendt olsaydı durum daha değişik olurdu gibi cümlere kızıyorum...

CASE yi herzaman savundum elimin dilimin döndüğüncede siteye yansıttım bunun aksini iddia eden varmı

Arkadaşlar bu batma durumlarında traktör çıkabilecek olsa zaten çıkar. Fendt olsun, Case olsun yada başka bir marka uçma teknolojisini geliştirmediyseler bu şartlarda tek başlarına o çamurdan zor çıkarlar. Boşu boşuna olmayacak şey hakkında tartışmayın bence yersiz ve gereksiz oluyor..... Hem dikkatimi çekti. Fendt ' i kötülemeyin falan gibi yorumlar yapılmış. Bu konular kötülemek amaçlı açılıyor diye düşünmüyorum. Sonuçta bu bir tarım makinası elbette bu şartlarda batması normal uçak değil ya batmadan havadan gitsin.