fendt lerin giripte çıkamadığı durumlar 2

Ynt: fendt lerin giripte çıkamadığı durumlar 2

Agri_King link=topic=9626.msg100565#msg100565 date=1227641768' Alıntı:
Bir Fendt aldığınızda en çok duyacağınız söz: Batarsak çekersin dimi abi..
sadece fendt deil diğer markalar alındğndada diyolar ama ....FENDT in yeri ayrı bizim burda FENDT olsn sırf gelip bizim motoru ceksin diye motoru gömerim...:D

KoCa YöRüK link=topic=9626.msg100606#msg100606 date=1227647085' Alıntı:
sadece fendt deil diğer markalar alındğndada diyolar ama ....FENDT in yeri ayrı bizim burda FENDT olsn sırf gelip bizim motoru ceksin diye motoru gömerim...:D
sanada nasip olur kardeşim...acele etme...

Güzel resimler
aynı şekilde herhangi bir markadan traktör aynı şekilde batsaydı çıkabilirmiydi ?

aklıma ilk CVX 195 geldi...
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,1713.0.html
bu linkte CVX yerine Fendt olsaydı ordan çıkardı diyen arkadaşlar var (Şanzımandan dolayı)... bu resimlere baktımda Fendtte çıkamıyor...
Bazı arkadaşlar ise John Deere olsaydı çıkardı diyorlardı (TLS den dolayı)...

ama o CVX 195 te hem CVT şanzıman hemde ön aks süspansiyon sistemi var... ama nedense marka Case-İH olunca o çamurdan çıkamaması traktörün yeterince geliştirilmemesinin nedeni gibi gösteriliyor yada gösterilmeye çalışıyor...

POYRAZLI SALİH link=topic=9626.msg100701#msg100701 date=1227703157' Alıntı:
Güzel resimler
aynı şekilde herhangi bir markadan traktör aynı şekilde batsaydı çıkabilirmiydi ?

aklıma ilk CVX 195 geldi...
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,1713.0.html
bu linkte CVX yerine Fendt olsaydı ordan çıkardı diyen arkadaşlar var (Şanzımandan dolayı)... bu resimlere baktımda Fendtte çıkamıyor...
Bazı arkadaşlar ise John Deere olsaydı çıkardı diyorlardı (TLS den dolayı)...

ama o CVX 195 te hem CVT şanzıman hemde ön aks süspansiyon sistemi var... ama nedense marka Case-İH olunca o çamurdan çıkamaması traktörün yeterince geliştirilmemesinin nedeni gibi gösteriliyor yada gösterilmeye çalışıyor...

DLG testlerinin yapıldığı video yada bir resim gördünmü salih muhtemelen görmedin heralde konu hakkında 2 sayfa yazmaya gerek yok

POYRAZLI SALİH link=topic=9626.msg100701#msg100701 date=1227703157' Alıntı:
...ama o CVX 195 te hem CVT şanzıman hemde ön aks süspansiyon sistemi var...

Fendt ' i tanımayan arkadaşımız..

Meendiz der ki; 2009 sonu ya da 2010 başı yeni model o makinaları bir inceleyin bakalım, o 'şanzıman' dediğiniz şey değişecek mi eğer değişmişse neye benzemiş? değiştiğinde, beni hatırlayınız.. :)

Agri_King link=topic=9626.msg100974#msg100974 date=1227735406' Alıntı:
Fendt ' i tanımayan arkadaşımız..

Meendiz der ki; 2009 sonu ya da 2010 başı yeni model o makinaları bir inceleyin bakalım, o 'şanzıman' dediğiniz şey değişecek mi eğer değişmişse neye benzemiş? değiştiğinde, beni hatırlayınız.. :)

değişörenli link=topic=9626.msg100991#msg100991 date=1227746706' Alıntı:

konu case değil ama örnek olsun dedim

benim anlatmak istediğim marka Fendt olunca övülüyor... ama aynı koşullarda başka bir marka olunca öne sürülen marka fendt oluyor...

CVX 195 konusunda da ' ' bu durumda Fendt olsaydı daha farklı olurdu ' ' gibi cümleler kuruluyordu... bu konuda ise batan Fendtler övülüyor...

ben batmayan traktör var demiyorum ama aynı koşullarda Fendt olsaydı durum daha değişik olurdu gibi cümlere kızıyorum...