+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1/28 1234511 ... SonuncuSonuncu
544 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
 1. #1
  meskisehiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  19 Temmuz 2007
  Şehir
  Eskişehir
  Yaş
  27
  Mesajlar
  5,162
  Blog Girişleri
  1
  Adı geçen
  37 Mesaj
  Etiketlenme
  1 Konu

  8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Değerli Arkadaşlar,

  Havanın en uygunsuz olduğu ama çiftçilerimizin de en uygun olduğu vakitlere ulaşmamıza az kaldı. Kısaca yeni bir buluşma zamanı gelmek üzere. Bu sene 8. defa düzenleyeceğimiz TrakKulüp Türkiye Buluşmasını hakkında bilgi vermek, plan yapmak ve öneri almak için bu konuyu açıyorum.

  Ama öncesinde geçen seneki buluşmamızı hatırlamak isteyenler bakınız: http://www.trakkulup.net/fuarlar-org...iye-bulusmasi/

  Bu zamana kadar az veya çok katılımla, organizasyondaki eksikleriyle artılarıyla birçok buluşma yaptık. Alışveriş merkezleriyle başlayıp, kafelerle devam eden ve en son köylerde son bulan buluşma maceralarımız her geçen gün daha da değişiyor ve gelişiyor. Geçen sene yaptığımız 7. buluşmayla birlikte bu yolda biraz daha mesafe kat ettik. Öncelikle Bereket TV ' nin buluşmamıza katılımı her zamankinden farklı oldu. Sonrasında ise Türkiye ' nin tam anlamıyla her kesiminden gelen farklı yüzlerle tanıştık, kaynaştık. Hatta o derece ki bizim bile planladığımızın üstünde bir katılım oldu ve bu sebeple ufak aksaklıklar oluşmadı değil. Bunların hepsi bugün bize birer tecrübe olarak geri döndü. Buluşmalarımıza katılan tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.

  Bu sene bir farklılık yapıp, Ankara dışında bir yerde buluşma yapmak istiyoruz. Aksaray ' da Hacı Mehmet KESİKBAŞ (@hacimmet) abimizin misafiri olacağız. Bereket TV de çekim yapacaktır.

  Arkadaşlar, buluşma ile ilgili detayları yazıyorum.

  Buluşma Tarihi: 19.12.2015 Cumartesi - 20.12.2015 Pazar
  Buluşma Yeri: Tol Yaylası/Eskil/Aksaray
  Buluşma Yerinin Koordinatları: 38°19 ' 38.7'N 33°21 ' 34.0'E (38.327428, 33.359435)


  [img width=800 height=438]http://s17.postimg.org/d0xnaa8sf/image.jpg[/img]

  [img width=800 height=391]http://s23.postimg.org/6grbla82j/image.jpg[/img]

  19 Aralık 2015 Cumartesi Planı:
  -Saat 10:00’da Tol Yaylası/Eskil/Aksaray’da buluşma
  -Kahvaltı yapılması
  -Bereket TV çekimleri
  -Sohbet ve bölge incelemesi
  -Akşam yemeği
  -Konya ' da bulunan konaklama yerine geçilmesi

  20 Aralık 2015 Pazar Planı:
  -Kahvaltı yapılması
  -Konaklama yerindeki önemli yerlerin gezilmesi
  -Akşam yemeği
  -Buluşmanın sona ermesi ve dönüş

  Buluşmaya özel araçla geleceklerin bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Herkes bulunduğu yere göre haritadan mesafeyi ölçüp, hangi yoldan gideceğini ayarlayabilir. Hatta özel araçla gelecekler organize olup yol üstünden bazı arkadaşları da alırlarsa masraflar bölüşülebilir. Özel araçla doğrudan köye geleceklere bir hatırlatma. Günler kısa olduğu için Tol Yaylası ' nda en geç saat 10:00 ' da toplanmamız lazım, bu yüzden uzaklığa göre uygun saatte yola çıkmaya dikkat ediniz. Aksi halde kahvaltıyı kaçırabilirsiniz.

  Otobüsle gelecek arkadaşların köye ulaşımında biz yardımcı olacağız. Otobüsle geleceklerle Konya-Aksaray yolu üzerinde bulunan Eşmekaya ' da buluşacağız. Konya üzerinden gelecekler Aksaray ' a bilet alacaklar ve Eşmekaya ' da inecekler. Aksaray üzeri gelenler ise Konya ' ya bilet alıp Eşmekaya ' da inecekler. Gelen misafirleri Eşmekaya ' dan buluşma yerine araçlarla götüreceğiz. Otobüs biletlerini alırken en geç saat 9:30 ' da Eşmekaya ' da olacak şehirde planlama yaparsanız buluşma planımızda sıkıntı oluşmaz.

  **************

  Arkadaşlar, önemli bazı konularda tekrar bilgi vereceğim. Bununla ilgili özelden pek çok kişi soru soruyor, bir o kadar da sormayan vardır. Sanırım net anlaşılmamış. Madde madde yazıyorum.

  1. Buluşma, Aksaray ilinin Eskil ilçesinin Tol Yaylası ' nda olacak. Köy mevki itibariyle Konya ile Aksaray arasında bir yerde. Aşağıdaki haritadan görebilirsiniz. Kısaca, her ne kadar Aksaray ' da buluşacağız desek de Aksaray ' ın merkezinde bir işimiz yok.

  [img width=800 height=438]http://s17.postimg.org/d0xnaa8sf/image.jpg[/img]

  2. Konaklama Konya ' da yapılacak. 'Buluşma Aksaray ' da ise niçin Konya ' da konaklıyoruz' der gibisiniz. İzahı şu: Buluşma yapacağımız köy Aksaray ' a 100 km, Konya ' ya ise 130 km mesafededir. Konya ' da otel ve gezme imkanı daha fazla olduğu için tercihimiz buradan yana oldu.

  3. Buluşmanın en önemli kısmı 19 Aralık Cumartesi olan kısmıdır. Bereket TV ' nin çekim yapacağı, günü birlik üyelerin geleceği, sürprizlerin olacağı gün Cumartesi ' dir.

  4. Cumartesi akşamı Konya ' da otelde kalınacaktır. Otel için 18 Kasım Çarşamba gününe kadar listemize isim yazdıran üyelerimizden para alınmayacaktır. Sonradan isim yazdıran üyelerimizin konaklama masrafları kendilerince karşılanacaktır.

  5. '18 Kasım Çarşamba gününe kadar isim yazdırmadım, Cumartesi günü buluşmaya katılabilir miyim?' Evet, katılabilirsiniz ama buraya katılacağınızı yazınız. Çünkü elimizdeki listeye göre yemek ve diğer hazırlıklar yapılmaktadır. İsim yazdırmayıp katıldığınız halde organizasyonda sıkıntılar oluşabilir.

  6. '18 Kasım Çarşamba gününe kadar isim yazdırmadım, Cumartesi akşamı otelde kalabilir miyim?' İsim yazdırmayanlar, otel masraflarını kendileri ödeyecektir.

  7. 'Pazar günü Konya ' da yapılacak bir organizasyon var mı?' Kesin olmamakla birlikte tarım makinası üreticisi bir firmanın fabrikası ziyaret edilecektir. Bunun olmaması durumunda Konya ' da şehir gezintisi yapılacaktır.

  8. Cumartesi günü köydeki buluşmaya katılmayıp, Pazar günü Konya ' da buluşmaya katılmanın bir anlamı yoktur. Çünkü Pazar günü herkes evine döneceği için uzun sürecek detaylı bir plan yapılmayacaktır. Bu yüzden Konya ' da bulunan üyelerimiz, 'nasıl olsa Pazar günü Konya ' ya gelinecek, köye gitmeye gerek yok' diye düşünmesin.

  9. 'Pazar günü detaylı bir plan yoksa niçin Cumartesi akşamı otelde kalıyoruz?' Bunun birinci sebebi Cumartesi günü buluşmaya uzun yoldan gelen üyelerimizin dinlenmeden yola çıkmamalarını sağlamak. İkincisi geç saatlere kadar sohbet etme imkanı bulmak. Üçüncüsü buluşmaya gelenlerin, geldiğine değecek şekilde bir ortam sunmak.

  10. Buluşmaya sponsor olan firma, buluşmada neler yapılacağı, Bereket TV ' nin çekiminde nasıl bir program formatı olacağı vb. hususlar önümüzdeki haftanın sonuna doğru açıklanacaktır.

  11. Konaklama yapılacak otel henüz belirlenmedi. Konya ' daki otellerle görüşülüyor ve fiyat teklifleri bekleniyor.

  12. Buluşmaya arkadaşlarıyla katılacak olanlar mutlaka bunu bildirsinler. Arkadaşı sitemiz üyesi olsun veya olmasın, farketmez. Elimizdeki sayıya göre hazırlıkların yapıldığını unutmayın.

  13. 18 Kasım Çarşamba günü ücretsiz konaklama ve bazı sürprizlere katılmak için son gündü. Bu tarihten sonra isim yazdırmanın bir önemi yok diye düşünmeyin. Hazırlıkların eksiksiz olması için katılımcı sayının bilinmesi gerekiyor ve bu isim yazdırma süreci 18 Aralık Cuma gününe kadar devam edecektir.


  **************

  Arkadaşlar, listemizde ismi bulunan herkesle görüştüm. Bazıları otelde kalacağını, bazıları kalmayacağını söyledi. Buna göre iki liste hazırladım.

  1. Cumartesi günü, günübirlik veya konaklamalı olarak buluşmaya katılacak herkes:

  Mustaf-a
  hacimmet
  hacimmet ' in arkadaşı
  kursatkesikbas
  dagistannn
  cem.ispir
  İsmail Pelit
  omerfarukkoc
  YUSUFTUYLUOGLU
  YUSUFTUYLUOGLU ' nun arkadaşı
  ahmtkskr
  ahmtkskr ' in arkadaşı
  coyote26
  ASARCIKLI
  Hakan Kavas
  coyote26 ' nın arkadaşı
  nailyetek
  fatihcastle
  fatihcastle ' nin arkadaşı
  larende7040
  m_koyuncu70
  m_koyuncu70 ' nın arkadaşı
  kubilay07
  BOZKURT07
  Tokmakcı
  bilal tıraşçı
  ufukk
  umutmalkoc
  <<B.Özyurt>>
  alipasalierkan
  Barış UZEL
  Çağrı
  volkanuzel
  Gökhan ÖZKAN
  Şaban Özdemir
  mehmet akkurt
  mehmet akkurt ' un arkadaşı
  azam
  azam ' ın arkadaşı
  KamilAydın
  Mehmet CÖMERT
  KOPARANLI AHMET
  KOPARANLI AHMET ' in arkadaşı
  enderarslangiray
  Ercan AYKUŞ
  Ağır Abi
  Ali Cebeci
  ali şen
  tavaslı_okan
  Ahmet ARSLAN '
  agusta80
  doganbey1
  emrebaba01
  akmaci
  masseyferguson_6460
  Koc_06
  ertac sahin
  omeryucel
  kkuzeyy
  kkuzeyy ' in arkadaşı
  samsunbafra
  samsunbafra ' nın arkadaşı
  Fatih_RSLN
  ArAnAnAdAm
  ArAnAnAdAm ' ın arkadaşlı
  sebazios
  akrokral


  2. Cumartesi akşamı otelde kalacaklar yani sadece konaklamalılar:

  Mustaf-a
  hacimmet
  hacimmet ' in arkadaşı
  kursatkesikbas
  YUSUFTUYLUOGLU
  YUSUFTUYLUOGLU ' nun arkadaşı
  coyote26
  ASARCIKLI
  Hakan Kavas
  coyote26 ' nın arkadaşı
  nailyetek
  fatihcastle
  fatihcastle ' nin arkadaşı
  larende7040
  m_koyuncu70
  m_koyuncu70 ' nın arkadaşı
  kubilay07
  BOZKURT07
  Tokmakcı
  bilal tıraşçı
  ufukk
  umutmalkoc
  <<B.Özyurt>>
  alipasalierkan
  Barış UZEL
  Çağrı
  volkanuzel
  Gökhan ÖZKAN
  Şaban Özdemir
  mehmet akkurt
  mehmet akkurt ' un arkadaşı
  azam
  azam ' ın arkadaşı
  KamilAydın
  Mehmet CÖMERT
  enderarslangiray
  Ercan AYKUŞ
  Ağır Abi
  Ali Cebeci
  ali şen
  tavaslı_okan
  Ahmet ARSLAN '
  doganbey1
  emrebaba01
  akmaci
  Koc_06
  ertac sahin
  omeryucel
  kkuzeyy
  kkuzeyy ' in arkadaşı
  samsunbafra
  samsunbafra ' nın arkadaşı
  Fatih_RSLN
  ArAnAnAdAm
  ArAnAnAdAm ' ın arkadaşlı
  sebazios

  Konaklamalı listesi normalde dolmuştu, fakat listedeki bazı arkadaşlar günübirlik geleceğini söylediği için listeden çıkarıldı ve yerine sonradan isim yazdıranlar sırayla yazıldı. Şuan otel listemiz tekrardan dolmuştur. Eğer birileri listeden çıkarsa isim yazdıranlar sırayla listeye eklenecektir. Bu yüzden katılmayı düşünenler bir an önce isimlerini bildirsinler ki sıraya koyalım.

 2. #2
  FENOMEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Ocak 2010
  Şehir
  Bilecik
  Yaş
  25
  Mesajlar
  2,113
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Bu sefer buluşmaya gelebilmek nasip olur inşallah.

 3. #3
  YUSUFTUYLUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Kasım 2010
  Şehir
  Erzurum
  Yaş
  41
  Mesajlar
  9,795
  Adı geçen
  80 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Bazı firmalarla sponsorluk için görüşme yapıyoruz..
  gelişmelere göre buradan sizi haberdar edecem...

  takip..

 4. #4
  Mehmet Cömert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  11 Şubat 2008
  Şehir
  Kütahya
  Yaş
  33
  Mesajlar
  5,047
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Hayırlısı inşallah her sene daha bir güzel buluşma oluyor inşallah bu senede katılmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa tarihde bir problem olmaz

 5. #5
  tokmakcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  18 Mart 2010
  Şehir
  Burdur
  Yaş
  22
  Mesajlar
  9,758
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  takipdeyim, inşallah yine orada olacağım... Kaçmaz

 6. #6

  Üyelik Tarihi
  25 Kasım 2014
  Şehir
  kahramanmaraş
  Yaş
  38
  Mesajlar
  237
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  belki bende gelirim

 7. #7

  Üyelik Tarihi
  12 Şubat 2012
  Şehir
  Ankara
  Yaş
  23
  Mesajlar
  2,787
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  12 aralık cumartesi olursa benim açımdan iyi olur.

 8. #8
  ahmtkskr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  09 Ocak 2013
  Şehir
  ankara
  Yaş
  24
  Mesajlar
  1,784
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Bana tarih farketmez gelirim.Aksaray 2. memleketim zaten

 9. #9
  coyote26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17 Şubat 2008
  Şehir
  ESKİŞEHİR / Merkez
  Yaş
  29
  Mesajlar
  2,963
  Adı geçen
  13 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  takipteyiz orada olacağız Allahın izniyle...Seneye de Eskişehir Alpu Çardakbaşı köyü olarak ev sahipliği yapmaya hazırız talibiz...

 10. #10
  meskisehiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  19 Temmuz 2007
  Şehir
  Eskişehir
  Yaş
  27
  Mesajlar
  5,162
  Blog Girişleri
  1
  Adı geçen
  37 Mesaj
  Etiketlenme
  1 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Alıntı KOPARANLI AHMET link=topic=86361.msg1033546#msg1033546 date=1447104093 Nickli Üyeden Alıntı
  12 aralık cumartesi olursa benim açımdan iyi olur.
  12 Aralık ' ta Bereket TV ' nin başka çekimleri olduğu için uymuyor.

 11. #11
  aslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10 Mart 2014
  Şehir
  Eskişehir
  Yaş
  24
  Mesajlar
  3,614
  Adı geçen
  5 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Alıntı Mustaf-a link=topic=86361.msg1033591#msg1033591 date=1447142076 Nickli Üyeden Alıntı
  12 Aralık ' ta Bereket TV ' nin başka çekimleri olduğu için uymuyor.
  12-13 aralıkta aynı zamanda açık öğretim sınavlarida var abi aramızda o sınavlara girecek arkadaşlarda var.

 12. #12
  fatihcastle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17 Mart 2009
  Şehir
  ankara
  Yaş
  30
  Mesajlar
  2,314
  Adı geçen
  13 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  19 aralık olursa bana süper olur

 13. #13
  ENES4422 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  06 Aralık 2012
  Şehir
  ISPARTA
  Yaş
  46
  Mesajlar
  3,038
  Blog Girişleri
  5
  Adı geçen
  2 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Selamünaleyküm,

  Trakkulup olarak dernekleşmek, tüzel kişililik kazandıracaktır. Bu her açıdan traktör severler ve çiftçiler için çok güzel bir gelişme olur.

  Ayrıca Trakkulup çıkartma (sticker) ve diğer promosyon ürünlerini ÜCRET KARŞILIĞINDA almak isterim. Eğer böyle yaparsak yapılacak giderlerde bizimde bir katkımız olmuş olur.


 14. #14

  Üyelik Tarihi
  11 Ocak 2015
  Şehir
  KONYA
  Yaş
  18
  Mesajlar
  103
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  İnşaalah Ankara Ve Çevresi Olursa Geleceğim

 15. #15
  ALI EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  03 Ocak 2009
  Şehir
  AFYONKARAHISAR
  Yaş
  47
  Mesajlar
  228
  Blog Girişleri
  1
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Araligin son haftasi yurtdisinda tatil basliyor belki katilmak isteyen olur

 16. #16
  hacimmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  01 Şubat 2010
  Şehir
  Aksaray
  Yaş
  32
  Mesajlar
  5,812
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Arkadaşlar bütün trakkulup ailesini 8.Geleneksel Trakkulup Buluşması için Benim Çifliğime davet ediyorum güzel bir buluşma güzel bir organizasyon olacak.

 17. #17
  EMREYENER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  15 Mart 2010
  Şehir
  Polatlı
  Yaş
  20
  Mesajlar
  818
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Aksarayda Olursa Kesin Gelirim.Ne Zamandir Katilmak İstiyordum Buluşmalara Ama Bi Türlü Nasip Olmuyordu

 18. #18
  Muhammet koyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  27 Nisan 2011
  Şehir
  Konya
  Yaş
  25
  Mesajlar
  1,205
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Allah nasip ederse katılacağım buluşmalar kaçmaz çok güzel oluyor tarih uygun...

 19. #19
  kubilay07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  27 Mayıs 2012
  Şehir
  Demre-ANTALYA
  Yaş
  23
  Mesajlar
  4,621
  Adı geçen
  15 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Tarih uygun tamda cuk oturmuş ilk hafta Growtech fuarına katılır sonrada buluşmaya gelirim bu arada arabayla gelmeyi düşünüyorum bir aksilik olmazsa yol üzeri arkadaşları toparlayarak katılım sağlarım

  Konu takip...

 20. #20

  Üyelik Tarihi
  03 Ekim 2012
  Şehir
  aksaray
  Yaş
  25
  Mesajlar
  681
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması  Gelin gelin köyümüze gelin

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1/28 1234511 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. 8.Geleneksel trakkulüp aksaray buluşması.
  Konu Sahibi YUSUFTUYLUOGLU Forum TrakKulüp Organizasyonları
  Cevap: 39
  Son Mesaj : 03.Ocak.2016, 21:18
 2. Trakkulüp 2. geleneksel Trakya Buluşması
  Konu Sahibi ufukk Forum TrakKulüp Organizasyonları
  Cevap: 36
  Son Mesaj : 09.Şubat.2015, 04:07
 3. 7. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması
  Konu Sahibi meskisehiri Forum TrakKulüp Organizasyonları
  Cevap: 502
  Son Mesaj : 03.Ocak.2015, 00:38
 4. 7.Geleneksel Trakkulüp Buluşması (tek karede)Men a Men
  Konu Sahibi nailyetek Forum TrakKulüp Organizasyonları
  Cevap: 19
  Son Mesaj : 17.Aralık.2014, 01:37
 5. Cevap: 8
  Son Mesaj : 11.Aralık.2014, 22:54

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog

Konu Etiketleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Var
 •  
Yukarı Çık
Hakkımızda
TrakKulüp, Türkiye'nin en büyük çiftçi paylaşım sitesidir. Sitemizde traktörler, biçerdöverler, tarım makineleri, tarım aletleri, çiftçilik, tarım ve hayvancılık ile ilgili 1.000.000'dan fazla mesaj bulunmaktadır.

62.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Bizi Takip Edin
trakkulup@trakkulup.net
DMCA.com Protection Status