moderotörlerin faydası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: moderotörlerin faydası

Mehmet Bey siz köyünüzdeki herkesle samimiyetiniz aynı mı? Burada bazı arkadaşların samimiyeti çok fazla. Birbirlerini çok iyi tanıyorlar. Kimseye siz çok samimisiniz diyemeyiz. Eğer forumda biraz daha fazla paylaşımda bulunursanız sizin de samimi olacağınız arkadaşlar olacaktır.

stulu link=topic=86432.msg1034612#msg1034612 date=1447439395' Alıntı:
Mehmet Bey siz köyünüzdeki herkesle samimiyetiniz aynı mı? Burada bazı arkadaşların samimiyeti çok fazla. Birbirlerini çok iyi tanıyorlar. Kimseye siz çok samimisiniz diyemeyiz. Eğer forumda biraz daha fazla paylaşımda bulunursanız sizin de samimi olacağınız arkadaşlar olacaktır.
konu samimiyet değil,bilgi amaçlı açılan konulardan bahsediyorum.sohbet açacak bölümlerde var sitede zannımca.iletim az ama forumu birkaç yıldır takip ediyorum.

mehmet akkurt link=topic=86432.msg1034614#msg1034614 date=1447439756' Alıntı:
konu samimiyet değil,bilgi amaçlı açılan konulardan bahsediyorum.sohbet açacak bölümlerde var sitede zannımca.iletim az ama forumu birkaç yıldır takip ediyorum.

Uyarınız icin teşekkürler Mehmet Bey.

Sizden rica etsem, bir kaç ornek konu gösterebilir misiniz? Moderatorler olarak hatamızı görüp düzeltmeye çalışalım.

sebazios link=topic=86432.msg1034616#msg1034616 date=1447440045' Alıntı:

Sizden rica etsem, bir kaç ornek konu gösterebilir misiniz? Moderatorler olarak hatamızı görüp düzeltmeye çalışalım.
yılmaz hocam örnek gösterirsem şahsa hakarete girer diye çekiniyorum.herhangi bir konuya gir 2. sayfalarına bak.

sebazios link=topic=86432.msg1034616#msg1034616 date=1447440045' Alıntı:

kubilay07 link=topic=86432.msg1034624#msg1034624 date=1447440671' Alıntı:
Konuyu bir modaratör olarak takipteyim hatamızı görelim
Eğer varsa lütfen bu konuları gösterin bizlere insanız sonuçta hatalarımız olabilir...
eyvallah.yinede dediğim kadar değilmiş savunmaya geçmeden öz eleştiriye açık oldunuz.

memet bey siz moderatörlerin birbiriyle
kaynaşmasını değil.....
size lazım olan bilgileri önemseyin..
umulurki konu dağılmasın tabi..
lakin zamanla sosyal ilişkisi gelişen üyelerimiz
ister istemez konulara değişik renk katıyorlar
katı kurallarımız siyaset,küfür,hakaret,saygısızlık v.s
için geçerlidir..
inşallah zamanla bizlerin zararsız gördüğümüz bu duruma
alışırsınız..
iyi forumlar..

Moderatorlerin birinci gorevi, kendi bolumlerindeki düzeni sağlamak. İnanın hepsinin gercek amacı da o.

Ama trakkulup öyle bir site ki, insanlar bırakın arkadaşı, gercek manada dost oluyorlar. Yazmaya başladığınızda göreceksiniz ki, isteksiz olarak aynı durum sizin de basınıza gelecek.

Ha bu durum, samimiyetin dozunu kaçırıp bir konuyu kirletmek icin elbette bahane olarak kullanılamaz. Hata hatadir.

Lakin hoş görü hepimize gerekli. Moderatorlerimiz de, üyelerimiz de insan. Durumun rahatsizlik yaratan bir hale gelmesi halinde, bir özel mesaj ile super moderator yada admin ' e
bildirmeniz, büyük ihtimal (diğer moderniteleri zan altında bırakmadan) sorunu çözecektir.

ben burda samimiyetten rahatsız değilim.bir aile gibi kaynaşmanız çok güzel.ciddi katı kuralları savunduğumdan da değil yapılan espirileride kastetmedim.faydalı bir bilgi oluyor takip ediyorum konu hemen farklı bir boyuta dönüyor ondan sonra sayfa sayfa oku oku bi şey yok.isim vermemek için genel anlamda kullandım.hakkı geçenler hakkını helal etsin.

Anladığım kadarıyla konu ileriki sayfalardan konudan çıkıyor değişik konulardan bahsediliyor onu demek istediniz sanırım. Onda moderatörlerin yaptığı şey değil aslında onu yapan bizleriz konulara yorum yaparken açılan konuyu unuturuz .

Ben kendi adıma açtığım hiç bir konuda moderatörler tarafından veya diğer arkadaşlar tarafından kötü bir davranış almadım. Şahsen bende yapmadım. (Oldu ise hataendir)

Fakat buradaki ilişkiler hayali değil bizzat gerçekçi. İnsanlar yardımlaşıyor, alış-veriş yapıyor, buluşuyor... Özelden yazışıyor veya telefonla görüşülüyor.

Bu ise bir arkadaşlık dostluk getiriyor, doğal olarak bazen konu içinde karşı tarafa 'Nasılsın görüşmeyeli? Nerelerdeydin?' gibi sözlerle başlayan yazışmalar oluyor ama bu asla konuyu sabote etmek için değil, tamamen samimiyetten.

poyraz2030 link=topic=86432.msg1034669#msg1034669 date=1447443941' Alıntı:
Anladığım kadarıyla konu ileriki sayfalardan konudan çıkıyor değişik konulardan bahsediliyor onu demek istediniz sanırım. Onda moderatörlerin yaptığı şey değil aslında onu yapan bizleriz konulara yorum yaparken açılan konuyu unuturuz .
kardeş konunun çarpıldığı iletiye bak anlarsın.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034644#msg1034644 date=1447442320' Alıntı:
memet bey siz moderatörlerin birbiriyle
kaynaşmasını değil.....
size lazım olan bilgileri önemseyin..
umulurki konu dağılmasın tabi..
lakin zamanla sosyal ilişkisi gelişen üyelerimiz
ister istemez konulara değişik renk katıyorlar
katı kurallarımız siyaset,küfür,hakaret,saygısızlık v.s
için geçerlidir..
inşallah zamanla bizlerin zararsız gördüğümüz bu duruma
alışırsınız..
iyi forumlar..

'ki' ayrı.

'Umulur ki'

Gorevimiz..

ENES4422 link=topic=86432.msg1034675#msg1034675 date=1447444512' Alıntı:
Ben kendi adıma açtığım hiç bir konuda moderatörler tarafından veya diğer arkadaşlar tarafından kötü bir davranış almadım. Şahsen bende yapmadım. (Oldu ise hataendir)

Fakat buradaki ilişkiler hayali değil bizzat gerçekçi. İnsanlar yardımlaşıyor, alış-veriş yapıyor, buluşuyor... Özelden yazışıyor veya telefonla görüşülüyor.

Bu ise bir arkadaşlık dostluk getiriyor, doğal olarak bazen konu içinde karşı tarafa 'Nasılsın görüşmeyeli? Nerelerdeydin?' gibi sözlerle başlayan yazışmalar oluyor ama bu asla konuyu sabote etmek için değil, tamamen samimiyetten.
sonuçta kimse buranın sahibi değil tabiki kimse kötü davranamaz.aynı zamanda kendin özelden bahsediyorsun o zaman özelini özelden yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...