zetor bitti mi

Ynt: zetor bitti mi

72 bg civaridir.. tam ayni degil ama yakin.. mesela bizim 90 lik sitesinde 87 bg ama kuzey amerika sitesinde 92 bg..

Zetorda hava standart.. havasizlik opsiyon.. hatta dunyada ilk havali traktor denebilir.. 1946 ilk modellerinde bile hava var..yardimci pistonu bilmem ama zetor hep beklentinin ustunde is yapar.. bikac video izle anlarsin..

Yalniz 7211 ve 5211.. forumda birer kiside halen var.. onceden kullananlar var.. hepsi memnun..temizini bulmak cok zordur.. piyasasi 8-12 tl.. kullanicidan temiz olsun bedava.. cok kemikli oturakli bi motor.. ama eski model iste..
parca sorunu olabilir..

UÖZKAN.77 link=topic=86472.msg1035555#msg1035555 date=1447692343' Alıntı:
72 bg civaridir.. tam ayni degil ama yakin.. mesela bizim 90 lik sitesinde 87 bg ama kuzey amerika sitesinde 92 bg..

Zetorda hava standart.. havasizlik opsiyon.. hatta dunyada ilk havali traktor denebilir.. 1946 ilk modellerinde bile hava var..yardimci pistonu bilmem ama zetor hep beklentinin ustunde is yapar.. bikac video izle anlarsin..

Yalniz 7211 ve 5211.. forumda birer kiside halen var.. onceden kullananlar var.. hepsi memnun..temizini bulmak cok zordur.. piyasasi 8-12 tl.. kullanicidan temiz olsun bedava.. cok kemikli oturakli bi motor.. ama eski model iste..
parca sorunu olabilir..
Yan köyde 91 model 5211 var, dede çok yaşlandı, en son içinde su unutmuş hastaneye gitmiş, Zetor donmuş neyse yağa su indirmiş v.s. Götürdüm yaptırdı sanayide, blok çatlak değilmiş, motor 1800 saat civarında, daha öncede fren merkezi probleminden götürmüştüm, satarsa haber edin 8 bine alırım dedim. Eğer satılırsa almayı planlıyorum, tanburlu çayır biçme, ot tırmığı, ilaç gübre v.s. kullanmak için. Haa birde kompresörü var :D havalı kornada takarız.

Abi hava filan var ama çok yorgun makina ama adam işimi görüyor diyor arka lastikleri de sıfır almış takviye yok sanırım bulamadım ben hava gerçekten çok iyi birsey simdikilerin çoğunda yok 90 model bir Traktörde olmasi çok güzel yeride güzel direksiyonun yanından çıkıyor havanın hortumu tm 175 te vardi arkada arkaya geçecen de hortumu takacanda işini yapacan çok iş gerçekten zetor yapmış dedirtti :)

7211.. 10 ileri 2 geridir.. takviye vardir.. araporenli-murat binmis o ayrinti verir..

Nail abi 1800 saat dogru mu:) 3 silindirdir o.. forumda birinde var 5211.. fren sorununu basitce cozmus.. trakyada ali oz.. bulsam bi tane daha alcam diyo:)

UÖZKAN.77 link=topic=86472.msg1035589#msg1035589 date=1447695072' Alıntı:
7211.. 10 ileri 2 geridir.. takviye vardir.. araporenli-murat binmis o ayrinti verir..

Nail abi 1800 saat dogru mu:) 3 silindirdir o.. forumda birinde var 5211.. fren sorununu basitce cozmus.. trakyada ali oz.. bulsam bi tane daha alcam diyo:)
Gerçek saati doğrudur, motor cam gibi, elime geçse bir, 1991 de 28 milyona alınmıştı, biz 33milyona 1975 model mf 135 verip sıfır 240s almıştık 47 milyon 600 bine :) Keşke Zetor alsaydık, ahırda hayvan kalmamıştı 240 s in parasını tamamlamak için.