Traktörcü Kız - GrassWoman [2015]...!!!

Ynt: Traktörcü Kız - GrassWoman [2015]...!!!

kubilay07 link=topic=86505.msg1040197#msg1040197 date=1448818668' Alıntı:
Tamir mi? Hatun üst kapak taşladı ne tamirinden bahsediyon ? :D
Motor meslek lisesi mezunu olsa gerek :D
bide hatun o kadar söktü taktı gömlek baştan sona bembeyaz :eek: Aşık oldum :D :D İstemeye Gidek Mi? :D
:D sonuçta tamir işte kubilay :D motora rektefe yaptırmaya para vermezsin sen artık :D
hatta kötü durumdaki traktörleri alıp hanıma elden geçirtip satarsın :D :D :D
forumdan büyüklerimize söyleyelim gider isteriz sana :D

55-46 link=topic=86505.msg1040188#msg1040188 date=1448818125' Alıntı:
kadın karbüratör diyene kadar benzinli olduğunu bile anlamamıştım :D
bu kadın sanayiye dükkan açsın hergün bozmazsam traktörü :D
lan kapağa taşlama bile yaptı karı yuh arkadaş ya biz ahmet ustaya söktürüp mehmet ustaya taşlama yaptırıyoz :D
radyatör demeye utandım ne kadar güzel reydiyedır diyor değil mi ? :D

FatihEFE link=topic=86505.msg1040200#msg1040200 date=1448819159' Alıntı:
:D sonuçta tamir işte kubilay :D motora rektefe yaptırmaya para vermezsin sen artık :D
hatta kötü durumdaki traktörleri alıp hanıma elden geçirtip satarsın :D :D :D
forumdan büyüklerimize söyleyelim gider isteriz sana :D

Bizim motorların rektefesi gelene kadar ömrümüz geçiyor :D
İnsan o elleri yağa bulamaya kıyabilir mi hiç :D :D :D :D
Sonrası 'Düğün-Dernek-Trakkulüp' :D :D :D :D

FatihEFE link=topic=86505.msg1040201#msg1040201 date=1448819257' Alıntı:
radyatör demeye utandım ne kadar güzel reydiyedır diyor değil mi ? :D

Sabah sanayiye radyatörcüye git aklından videoyu çıkartma beklenti yükselsin usta 'hangı arabanın radyatoru lazım yiğenim' deyince ki yüz ifadesi paha biçilemez :D

Laaaan yeni gördüm :D Bütün genç arkadaşlarda traktörcü kız sevdası var sanırım, en azından takıntısı :D

Hayaldi gerçek oldu :D

11038473_10153442773249096_3275975438212588231_n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

tipik bir köylü kızımıza ayarı verdim :D
taraflar
x kızımız: doğma büyüme köylü ama köyü beğenmeyen köyden kurtulmak isteyen tipik kişi
55-46 : doğma büüyüme denizli ama sonradan çiftçi :D
ne var bu kadar köyde sıksık gidiyosun eleştirisi üzerine verilmiş ayar :D

• Beğen
Tepkiler: alipasalierkan

55-46 link=topic=86505.msg1040995#msg1040995 date=1449010482' Alıntı:
tipik bir köylü kızımıza ayarı verdim :D
taraflar
x kızımız: doğma büyüme köylü ama köyü beğenmeyen köyden kurtulmak isteyen tipik kişi
55-46 : doğma büüyüme denizli ama sonradan çiftçi :D
ne var bu kadar köyde sıksık gidiyosun eleştirisi üzerine verilmiş ayar :D

Trakklup ayarlama rektefe depertamani iftiharla sunar

FIRMA COSKUN link=topic=86505.msg1041007#msg1041007 date=1449038508' Alıntı:
Ne var Afyonlu olmakta Neticede Herkez Allahin kulu.Cok sukur Hem Kuluz ,Hem Afyonluyuz Hemde Traktor ve Toprak sevdalisiyiz varmi otesi?
işin espirisiydi oradaki allahın afyonlusu kısmı yoksa bende afyonluyum iki taraftanda :)
Afyonun havası sert insanı merttir. :D

55-46 link=topic=86505.msg1041020#msg1041020 date=1449045671' Alıntı:
işin espirisiydi oradaki allahın afyonlusu kısmı yoksa bende afyonluyum iki taraftanda :)
Afyonun havası sert insanı merttir. :D
adamsın saim burda allahtan ole degil bana alıştı kızlar traktörle ilçede yapıyorum çiftciligi ankaralı bı kız kankam var babannesıde tanıyor onların yanında kurban kestım kızda bişi demedi tarlaya gidersem rahat bir okuldan arkadasımı goruyorum tarlada

• Beğen
Tepkiler: Saim SEÇEN

Hüseyin Akkaya link=topic=86505.msg1041056#msg1041056 date=1449057661' Alıntı:
adamsın saim burda allahtan ole degil bana alıştı kızlar traktörle ilçede yapıyorum çiftciligi ankaralı bı kız kankam var babannesıde tanıyor onların yanında kurban kestım kızda bişi demedi tarlaya gidersem rahat bir okuldan arkadasımı goruyorum tarlada
ne güzel cevrende olumlu bakmalari :) bana daha cok okumazsin sen seni hep tarlada görüyoz rererö rörörö....
Bende he hü deyip geçiyorumm bunların çocuklar hep disarda okuyo hiç bi işte calismis değiller ben de diyorum ki karda kista part time ise gidip 3 kurus alacagima haftasonu gelir eker ilaclar gubrelerim yazın kaldiririm diyorum kimsenin kafa basmiyo onlara gore insan tek yönlü olmali okuyosa baska bi halt yapmamali :) yazın piyasada arka kepce tambur tirmik gibi işlerde yapıyorum ben 3-4 senedir daha çok uğraşıyorum okul masrafi dışında arabamin yarı parasini da çıkarmıştım :)

55-46 link=topic=86505.msg1041065#msg1041065 date=1449058576' Alıntı:
ne güzel cevrende olumlu bakmalari :) bana daha cok okumazsin sen seni hep tarlada görüyoz rererö rörörö....
Bende he hü deyip geçiyorumm bunların çocuklar hep disarda okuyo hiç bi işte calismis değiller ben de diyorum ki karda kista part time ise gidip 3 kurus alacagima haftasonu gelir eker ilaclar gubrelerim yazın kaldiririm diyorum kimsenin kafa basmiyo onlara gore insan tek yönlü olmali okuyosa baska bi halt yapmamali :) yazın piyasada arka kepce tambur tirmik gibi işlerde yapıyorum ben 3-4 senedir daha çok uğraşıyorum okul masrafi dışında arabamin yarı parasini da çıkarmıştım :)
öle şimdi ben işimden zevk alıyorum çevremdeki büyüklerde helal olsun diyor ben bu zamana kadar yapmadıgım iş kalmadı yeri geldi patoz yaptım gezer saman yaptım balya atıyorum harmanı yapıyorum ekım hazırlık bitiriyorum boş zamanlarımda 45 tane hayvanımız var onların yemını hazırlıyorum ben hayvanlara bakarsam babam tarlaya gidiyor bizde herşey sıralı

Hüseyin Akkaya link=topic=86505.msg1041068#msg1041068 date=1449059262' Alıntı:
öle şimdi ben işimden zevk alıyorum çevremdeki büyüklerde helal olsun diyor ben bu zamana kadar yapmadıgım iş kalmadı yeri geldi patoz yaptım gezer saman yaptım balya atıyorum harmanı yapıyorum ekım hazırlık bitiriyorum boş zamanlarımda 45 tane hayvanımız var onların yemını hazırlıyorum ben hayvanlara bakarsam babam tarlaya gidiyor bizde herşey sıralı
tarla işlerinde dediğin herşei bende yaptım yapıyorum hatta ama hayvancılıkla pek ilgim olmadı
ninem var köyde tek başına o bikaç inek besliyo ahırdan öncesi (saman yonca korunga vs ) ahırdan sonrası (gübre ) bana ait :D zaten benim yemlediğime ya çok der ya az der beğenmez :D

Alekta movik movik :D :D
FIRMA COSKUN link=topic=86505.msg1041007#msg1041007 date=1449038508' Alıntı:
Ne var Afyonlu olmakta Neticede Herkez Allahin kulu.Cok sukur Hem Kuluz ,Hem Afyonluyuz Hemde Traktor ve Toprak sevdalisiyiz varmi otesi?
Abi Afyonlu olmak problem değil herkes Afyonda doğabilir. benim sözüm sonradan o şehre gidenlere ... :D :D şaka be abi ben orda üni okudumda özlüyorum o günleri :)

o kadar gelmişken konuyla alakalı bir şeyler yazmadan olmaz ilk videodaki abla güzelmiş :D

Şeherdekilerde bi alem abiler fakat SİZ RAHAT UYUYUN DÜN İTİBARİ İLE Bİ HANIM ABLAMIZA DAHA AYAR VERİLMİŞTİR :D

dün iyi akşamlar diyince ilk etapta tınlamayan bizim sınıftaki kız arabaya geçince cama yaklaşıp insan bizide atar dedi
bana ters yolunuz minibüs durağına bırakabilirim dedim bi bozuldu hanım ablamız kapattım camı devam ettim bende :D

berk özyurt a trakkulup bünyesinden bi altın portakal felan verilmeli sonuçta herkesin hayalini gerçekleştiren kişi :D
banada bunca ayar için bi plaket felan yaptırın artık :D :D