duvara tırmanma diye ben buna derim :D

Ynt: duvara tırmanma diye ben buna derim :D

bu şekilde çok durduklarında motor yağının ön taraflarda birikeceğini üst pistonların aşınmasının daha fazla olacağını söylemek isterim , biz bile kepçe ile arka kaldırdığımızda çok fazla bekletmiyoruz motor sağlığı açısından

operator11 link=topic=9652.msg100868#msg100868 date=1227721573' Alıntı:
bu şekilde çok durduklarında motor yağının ön taraflarda birikeceğini üst pistonların aşınmasının daha fazla olacağını söylemek isterim , biz bile kepçe ile arka kaldırdığımızda çok fazla bekletmiyoruz motor sağlığı açısından

Alakası yok ama temel mantık aynı buzdolaplarıda böyledir

operator11 link=topic=9652.msg100868#msg100868 date=1227721573' Alıntı:
bence haklı fazla durursa bu şekilde motor yatak sarar

İpi bir fırlatışta iğnenin deliğinden geçiren adama kral 40 altın vermiş bir de 40 sopa emretmiş. Böyle bir beceri için 40 altın demiş, ömrünü böyle boş bir işle geçirdin diye de 40 sopa demiş. Bu da buna benziyor sanki.. Ama yine de hoş bir foto olmuş. Teşekkürler paylaşım için.

diomedes link=topic=9652.msg105175#msg105175 date=1228577277' Alıntı:
İpi bir fırlatışta iğnenin deliğinden geçiren adama kral 40 altın vermiş bir de 40 sopa emretmiş. Böyle bir beceri için 40 altın demiş, ömrünü böyle boş bir işle geçirdin diye de 40 sopa demiş. Bu da buna benziyor sanki.. Ama yine de hoş bir foto olmuş. Teşekkürler paylaşım için.
Katılıyorum

diomedes link=topic=9652.msg105175#msg105175 date=1228577277' Alıntı:
arkadaşa katılıyorum millet tarlada çalışıyo traktörle bunlarda sokaklarda ... :D