traktör ön hidrolik sistemleri

Ynt: traktör ön hidrolik sistemleri

Kesinlikle cok avantajli bi sistem ama bence sadece on hidrolik bu verimliligi tam anlamiyla saglayamaz :( on pto denilen aynen traktorun arkasi gbi hem kuyruk mili tahriki hemde hidrolik kol aksaminin oldugu orjinal sistemler gercekten cok verimli olur diye dusunuyorum.

adamalar yapmış hemde pto var

Resimler ve ekler

• basarcanli_142514092624.jpg
    basarcanli_142514092624.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 1,499
  • basarcanli_142514092624.jpg
    basarcanli_142514092624.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 1,235

Ön hidrolik sistemleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir ekipman kolleksiyonumuz olmadığı sürece, bu yararlı donanımın ciddi bir talep göreceğine umudum yok.

aynen fabrıka cıkışı artık opsyonel orakta olsa sunmaları gerekıyor sonradan takılanlar ne kadar vermlı çalışır şüpeli ben erkunta düşünyorum en azında agırlıkları bosuna tasımak zorda kalınmaz bırde kepçe falan önde daha rahat kullanılır dıye dusunuyorum

sebazios link=topic=86623.msg1038003#msg1038003 date=1448314952' Alıntı:
Ön hidrolik sistemleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir ekipman kolleksiyonumuz olmadığı sürece, bu yararlı donanımın ciddi bir talep göreceğine umudum yok.
Cat siniflarina uyan ekipman parkurumuz bile yok . Hepsi bambaşka ölçülerde

FatihEFE link=topic=86623.msg1038036#msg1038036 date=1448320476' Alıntı:
Benim ekipmanlarin pimleri bile farkli :D
cantada 4 farkli kalinlikta pim takimi var birde kopan dusen oolursa diye yedeklerini koyuyoruz pimden cantta kapanmiyor
aynı sorun bizdede var pim delikleri bile standart değil.o çantaya babam sürekli küfreder :D zincir anahtar takımı derken sandık kapağının kapanması çok zor oluyor.

Üreticiler öne hidrolik atsa onada traktore uygun ağirlik atsalar biz tarlaya giderken taksak boş islerde yolda felan çikarsak olmaz değilmi öne takiyolar az bi agirlik o yetmiyor sende ekliyosun hep öyle duruyor sök tak zor olur kimse yapmiyor boş yere traktor yük tasiyor

Bunu üreten videoda ki usta ile konuştum,ken dileri ekipmanları yapıyor ne istersen yapıyorlar.tekirdağ Muratlı ilçesinin girişinde sol da büyük atölyeleri var.çok mukavemeti malzemeler yapıyorlar.

iskender link=topic=86623.msg1038199#msg1038199 date=1448380855' Alıntı:
Bunu üreten videoda ki usta ile konuştum,ken dileri ekipmanları yapıyor ne istersen yapıyorlar.tekirdağ Muratlı ilçesinin girişinde sol da büyük atölyeleri var.çok mukavemeti malzemeler yapıyorlar.
pekı malıyeti ne birde başka illerden kı traktörleri nasıl yapcaklar oraya mı göturmemız lazım