77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

Ynt: 77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

Bi sınır koyup asmamak lazim derim..

Su an piyasaya hafriyat vs.. calistigimiz.. kamyon.. hidromek.. traktor var.. fayda/masraf ciro kar oranlarsak kabaca en zayif traktor:)

Tabi tarim baska.. ama bi servet gommenin hele hele krediyle bi anlami var mi bilmem..

UÖZKAN.77 link=topic=86657.msg1040788#msg1040788 date=1448987111' Alıntı:
Bi sınır koyup asmamak lazim derim..

Su an piyasaya hafriyat vs.. calistigimiz.. kamyon.. hidromek.. traktor var.. fayda/masraf ciro kar oranlarsak kabaca en zayif traktor:)

Tabi tarim baska.. ama bi servet gommenin hele hele krediyle bi anlami var mi bilmem..
Orda demir hastalığı devreye giriyor [emoji2]

UÖZKAN.77 link=topic=86657.msg1040693#msg1040693 date=1448960167' Alıntı:
Neyi bagliyon anlamadim ercan:)
Aşağıdaki ileti her şeyi benim aklımdan okumuş :)

omeryucel link=topic=86657.msg1040705#msg1040705 date=1448964191' Alıntı:
Erkuntun çılgın şoförü hüseyin görmesin bu konuyu. Arkasına zincirle birini bağlar, önüne kafa kafaya verip birini iter. Hepsinede dortlu pullugu takar. Bide bunları rolantide yapar :) Nasıl yapar bilmem ama o delilik gozukaralik var onda.

Teşekkürler Ömer abi :)

Eskiler güzeldi yenilerden bi cacik olmaz kimisi şanzimandan arzalanir kimisi krank keser eski kalitenin üzerine birazda konfor koysaydi şimdi Türkiye pazarimda açık ara farkla birinciydi

umut ve tayyar kardeşim bu işte bir kasıt var yerli üretime baltalamak için bilerek kötü üretim yapıyor yeni alan firma tıpkı toe başınada bu gelmişti yeterki türkiyede yerli üretim olmasın çok selam

Olabilir abi.. burda eski tumosan bayi tanidik.. kalite dusunce birakti.. o da aynen senin fikrinde.. kocun gizli adamlari vs tumosani bilerek baltaladilar diyodu..

Yerli alcaksan yine erkunta bak derim..

ugurcn123 link=action=profile;u=40966 date=1449686670' Alıntı:
iki traktörü kullanan biri olarak zetor diyorum.zetoru larıken çok süpheliydik parçası çekişi dayanıklılıgı falan olsun ama bizi yanılttı erkunta gelirsek yerli malı dedik parçası rahat bulunur dedik ama yok 1 hafta erkuntta parça bekledik 100 milyara traktör aldık hala klimasını adam akıllı kullanamıyoruz zetorda ise maşallah hiç masraf yapmadım desem yeridir erkunta kullandıgım malzemleri zetor çok çok rahat çekiyor yeri geldiginde zetor ondan daha rahat iş yapıyor
[/quote

Arkadasin elinde zetor 84 ve erkunt 110 var.. rica ettim kisaca yazmis.