77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

Ynt: 77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

14 inc değil 16 inc dedi...
iş genişliği kaç cm acaba tam teker izini götürüyor...
traktörün seside çok tatlı rahat bu ağır işe rağmen..
bencede yavaş ama traktörün sesine bakarsak 1 vites daha yükseltebilir gibi..
30 km lik ağı devir miymiş traktör yoksa 40 km lik mi..

40 km videodaki zetor.. pullugu gommus epey derin..

30 km inanilmayacak kadar iyi pullukta.. burda 72 bg zetora 5-10 taktik.. daha buyuk pulluk yoktu denedigimiz koyde.. 20-30 kisi denedi.. olmaz olamaz 72 degil bu motor 100 luk diyip teshisi koydular:)

Simdi su pullugu su sekilde.. fendt cekebilseydi.. yorumdan yikilirdi ortalik.. iste kalite.. iste fendt.. bilmem ne:)

77 lik baska bi motor yok o pullugu oyle cekebilecek.. var da ben mi bilmiyom yoksa:)

UÖZKAN.77 link=topic=86657.msg1038958#msg1038958 date=1448574711' Alıntı:
Simdi su pullugu su sekilde.. fendt cekebilseydi.. yorumdan yikilirdi ortalik.. iste kalite.. iste fendt.. bilmem ne:)

77 lik baska bi motor yok o pullugu oyle cekebilecek.. var da ben mi bilmiyom yoksa:)

Abi gaza getirme bi valtra a75 bulup lastiklere bastım mı suyu arkasına zetoruda alır gider :D

Ama nerden bulcam a75, nerde basıcam su, nerde sürücem :D

Yakar.. Bu pulluk bu derinlik.. 1,9-2 litre diyo vahit.. yalniz bundan once agir devir bi eski kasa zetor vardi ellerinde..

82 bg idi.. onun icin cok daha iyiydi diyolar.. o na 5-14 takiyolardi.. daha az yakip daha da rahat gidiyodu..

Agir devirli.. yari paletli tadinda diyim anlayin.. arkanda pulluk mu var tirmik mi.. dönup bakmadikca anlamazsin o kadar:)