65 - 75 hp traktor

Ynt: 65 - 75 hp traktor

ıkıncı el temız uygun fıyatta kabın klıma case 65c al keyfıne bak konfor yakıt cekıs ıyıdırr. var sameler deutuzlar ne tarlada gıdıyor ne rampada same argon 70 ıle depoları doldurduk balyeye gıttık benım ıkı katı yakıt yaktı neredeysee baska same kullananlarda yakıtından hc memnun deıller

Burda bir abime danistim kendisinde nh td 100d ve tumosan 8185 var kesinlikle bizim arazi yapidinda ciftte yokuslarda bayilir cekmez 80 hp den asagisini alma dedi arti olarak traktoru almakla is bitmiyor tabi makine ekipman konusuda problem teskil ediyor o da bana 80 90 hp arasi al takimini dizene kadar brnim takimi kullan dedi Allah razi olsun boylelikle citayi yukseltmis olduk napayim aklimi celdi :)

3060 massey yada td65 senin işini görür.yarım birgün o komşunla kötü olursan 90 beygir traktör bi işine yaramaz.ilk etapta bi pulluk bi çapa senin işini görür.kalan malzemelerde zamanla olur.

serdar38 link=topic=86666.msg1039097#msg1039097 date=1448630651' Alıntı:
3060 massey yada td65 senin işini görür.yarım birgün o komşunla kötü olursan 90 beygir traktör bi işine yaramaz.ilk etapta bi pulluk bi çapa senin işini görür.kalan malzemelerde zamanla olur.
Eyvallah serdar sende haklisin tabi yarin ne getirir ne goturur bilinmez ama bu sahis hem akrabam hem aile dostumuzz vs birde karin agrisi yapip cekememezlijle hareket edecek biri degil adamin kapisinda mal mulk konusunda problemi olmayinca gozu doymus adam yani 2 tane biceri var 2 traktor ve 2 takim falan arti olarak onla gorustukten sonra bizim koyun bi kac buyuk ciftisiylede gorustum onlarda ayni seyi soyluyorlar 80hp alti traktor bizim tasli rampa tarlalarda is gormez diyorlar parana yazik etme 15 fazla ver hatta yoksa ustunu ben tamamlayim diyen akrabalarimda cikti sagolsunlar... ve ozellikle john dere 5083 e uzerinde yogunlasmis durumdayim tek korkum hidrolikleri ama onuda hallettik gibi bir traktor bulduk kollara piston takmislar tam olarak bilemedim ama 4 ton kapasiteye cikmis bu sekilde

Kubota deutz john deere ve tumosan arasinda git gellerden sonra ikinci el ve sifir kiyasindan sonra sifir bir jd 5075e de karar kildik insallah sali gunu son noktayi koyup traktoru getiricez Allah in izniyle degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim saygilar

Mevlut Han link=topic=86666.msg1047276#msg1047276 date=1450625609' Alıntı:
Kubota deutz john deere ve tumosan arasinda git gellerden sonra ikinci el ve sifir kiyasindan sonra sifir bir jd 5075e de karar kildik insallah sali gunu son noktayi koyup traktoru getiricez Allah in izniyle degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim saygilar
hayırlı olsun abi. JD kaç model bide fiyatı kaça gelmiş oldu sorması ayıp

zolimpus link=topic=86666.msg1047290#msg1047290 date=1450631516' Alıntı:
hayırlı olsun abi. JD kaç model bide fiyatı kaça gelmiş oldu sorması ayıp
Öncelijle cok tesekkur ederim kardesim sagolasin daha guzelleri size nasip olsun insaallah
Şimdi şoyle bir durum var ki en son 87bin e indiler ama 2015 mart ayinda ayni motordan bir abimiz 80bin e almis o da sali gunu bizinle gelecek ve aramizi bulacak kismetse tahminimiz 83 - 84bin gibi olacak cunku o zamandan bu zamana birde kur farki var malum dolarla geliyor bu traktorler john deere 5075e 2015 model icin konustuklatimiz

Hayırlı olsun John Deere almakla çok iyi bir iş yapmışsınız ben john deere kullanıcısıyım kullanmadığım traktör kalmadı.John Deere onların yanında traktörden öte bişey. Bende 2 tane eski serilerden var 2030 ve 2130 süper makinalar sıfırlarla değişmem...

- ' ' John Deere ' yi Bilen Bilir ' ' -...

Resimler ve ekler

• DSC_3100.JPG
    DSC_3100.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 187

johndeere2030 link=topic=86666.msg1047417#msg1047417 date=1450643523' Alıntı:
Hayırlı olsun John Deere almakla çok iyi bir iş yapmışsınız ben john deere kullanıcısıyım kullanmadığım traktör kalmadı.John Deere onların yanında traktörden öte bişey. Bende 2 tane eski serilerden var 2030 ve 2130 süper makinalar sıfırlarla değişmem...

- ' ' John Deere ' yi Bilen Bilir ' ' -...
Maasallah kazasiz belasiz bereketli gunlerde kullanmaya devam edersiniz insallah tesekkur ederim bu arada evet john deere guzel traktor benim kucuklugumden beri hayran oldugum bir markaydi kismet buguneymis coxukken koye eski jd bicerler gelirdi o arpanin tozunu yuta yuta gezerdim bicerin tepesinde tarla tarla :) irde dikkatimi ceken bir sey oldu nedendir bilmem ama john deereden kullanmayanlar sikayetci hep kullanan memnun :))