415'imi kişiselleştirmeme yardım edermisiniz?

şyt-*-sa
Truck Horn, tepe projektörü, egzosta baglı LPG alev makinası.. bunlar şimdilik aklıma gelenler. Saydırın bakalım daha neler yapalım?

Ynt: 415'imi kişiselleştirmeme yardım edermisiniz?

Kabin içine LCD TV, DVD-Player ve arka kamera sistemi koyabilirsin. Buzdolabı ve cattle koyabilirsin. Dışını reflektörlerle süsleyebilirsin. Kromaj şeritlerle uygun ızgara bölümlerine ve kabin yerlerine şerit çekebilirsin. Motor kaputunun içine florans ve ya ızgaralardan parlak bir görüntü verecek ışık koyabilirsin. Camlara film çekebilirsin. Bunların çoğu bizim traktörde yaptıklarım veya yapmaya planladıklarım. Daha fazla düşünelecek şeyler vardır. Fakat traktörü görüp incelemem lazım...:D

performance egzos-traktörün altına neon (tabi ne kadar dayanır bilmem)-cd çalar-anfi-kolon-anfi vs-kabinin içine mor ışık-çamlara noktalı film-xenon farlar-metalize cam perdesi (üstünde bayan resmi olanından)- stil nortstar ortopedik süet koltuk kılıfı-nikem krom anten-monza hks tip blow off turbo,şimdilik aklıma gelenler bunlar :D

bence güzel bi camera dvd player lcd ekran....sora camlara film kabinin üste yan taraflara ledli ısıklar egzosa lpg alev kiti nası oluyo anlamadm

atilla link=topic=9671.msg101332#msg101332 date=1227816689' Alıntı:
traktörün orjinalı makbul diye biliyorum...

Ustad.. Kime gore neye gore makbul? Biliyorsun zaten Bunun ikinci eli yok. 40 sene sonra da salariz bayir asagi ya da muzeye falan veririz. Endiseye de gerek yok zenci, zonta, ya da mafya modeli de zaten yapamayiz. Dusunulen sadece kucuk birkac detay.

KoCa YöRüK link=topic=9671.msg101320#msg101320 date=1227815849' Alıntı:
egzosa lpg alev kiti nası oluyo anlamadm

Yabanci Ot mucadelesi icin kardesim. Yanisisi motor cig gas atiyy deli gibi yakiyy eksozundan alev cikiyy. Vallaha da ben gordum muhabbeti icin.

Agri_King link=topic=9671.msg101351#msg101351 date=1227818179' Alıntı:
Ustad.. Kime gore neye gore makbul? Biliyorsun zaten Bunun ikinci eli yok. 40 sene sonra da salariz bayir asagi ya da muzeye falan veririz. Endiseye de gerek yok zenci, zonta, ya da mafya modeli de zaten yapamayiz. Dusunulen sadece kucuk birkac detay.
tamam o zaman mesele yok ... fendt zaten kalite bir makina ....

Agri_King link=topic=9671.msg100983#msg100983 date=1227737478' Alıntı:
şyt-*-sa
Truck Horn, tepe projektörü, egzosta baglı LPG alev makinası.. bunlar şimdilik aklıma gelenler. Saydırın bakalım daha neler yapalım?
traktörü kişiselleştiren kişiselleştirmiş sen sadece ses sisteminde ilave yapabilirsin alk-*s

Traktörde gezen CDler : Mehteran-ı Hakani, Ayla Dikmen, Ruhi Su, Ahmet Özhan, TSM enstrümantal, Piyano, Kanun, Ney/Tambur, Zamfir, Kızılordu Korosu, Vivaldi, Ivan Rebroff, Özay Gönlüm, Soner Olgun, Fedon.

Sipariş olarak da THY pilotlarının inişten sonra çaldığı müzikler. Bunu havalimanından bir mühendis ağabeyimizden istedim. Yakında gelecek.

Agri_King link=topic=9671.msg101984#msg101984 date=1227976795' Alıntı:
Traktörde gezen CDler : Mehteran-ı Hakani, Ayla Dikmen, Ruhi Su, Ahmet Özhan, TSM enstrümantal, Piyano, Kanun, Ney/Tambur, Zamfir, Kızılordu Korosu, Vivaldi, Ivan Rebroff, Özay Gönlüm, Soner Olgun, Fedon.

Sipariş olarak da THY pilotlarının inişten sonra çaldığı müzikler. Bunu havalimanından bir mühendis ağabeyimizden istedim. Yakında gelecek.
size birde en sevdiğim segment 412 vario da ileriki yıllarda düşünülebilir...selamlar...

Agri_King link=topic=9671.msg101360#msg101360 date=1227818791' Alıntı:
Yabanci Ot mucadelesi icin kardesim. Yanisisi motor cig gas atiyy deli gibi yakiyy eksozundan alev cikiyy. Vallaha da ben gordum muhabbeti icin.

meendiz bey kardeşim...

benim önerim görsellikten yanaaa.sakın hava filtresi separatörünün içine lamba koymayı unutma..
rengimii?????? zevklerle renkler tartışılmazzzz...ama şimdi her renkte yanan lambalar var...onlardan seç.milletin zevkinede engel olmaa.....selam ve sevgilerimle....

atilla link=topic=9671.msg101986#msg101986 date=1227977023' Alıntı:
size birde en sevdiğim segment 412 vario da ileriki yıllarda düşünülebilir...selamlar...

Teşekkürler.. Planlama şu şekilde; önce 312/Kargo, daha sonra ikinci 415, daha sonra da oğlana 936.

Agri_King link=topic=9671.msg102000#msg102000 date=1227978463' Alıntı:
Teşekkürler.. Planlama şu şekilde; önce 312/Kargo, daha sonra ikinci 415, daha sonra da oğlana 936.
936 çok büyük bir hedef ...şaşırdım....

Ferruh Hocam; kabinin saçaklarının arka köşe taraflarına uçak flaşörü benzeri belli-belirsiz büyüklükte kırmızı ve yeşil birer led flaşör koyacağım. Malum bu tarlanın uçağı.. Bunun için şubatta seni ararım tahminim. enerjiyi nereden alalım diye.