SATILIK VOLVO'lar

Ynt: SATILIK VOLVO'lar

Bu traktörler Babaeski nin girişinde sağ tarafta bir işletme benzeri bir yerde duruyorlar. Yoldan geçerken hep bakıyorum eski traktörler var hep. Valtra Valmet ve Ford TW 15 YADA 35 vardı. Ford fotoda gözüküyor zaten. Çok büyük arazin olacak bunlarla işleyeceksin aslında zevki başka olur .

IsKnDr link=topic=86709.msg1039595#msg1039595 date=1448716038' Alıntı:
Babaeskide hangi çiftlikte acaba merak ettim.makinalar tam deyimiyle tank :D
Valla abi orası çiftlikmi bilmiyorumda bir gün duracağım oradan geçerken bi foto çekilmek lazım. Ama tarım ekipmanları falanda vardı . Benim de tahminim büyük bir tarım işletmesi benzeri bir yerdir.

bunlar ne hurda nede mazot düşmanı . fiyatı ucuz olsa biraz hiç bakmadan alırım . sonra konyadan bitane cıkma plotform kabin bulurum yada yaptırrım duruma baglı ondan sonra bunla sadece tarla surcen dip kazan cekicen . cok dehset makinalardır .biraz hantal görünür fakat aynı güçte hangi makinayı getirirsen getir ikiye katlar.

İslamdogan link=topic=86709.msg1039602#msg1039602 date=1448716819' Alıntı:
Valla abi orası çiftlikmi bilmiyorumda bir gün duracağım oradan geçerken bi foto çekilmek lazım. Ama tarım ekipmanları falanda vardı . Benim de tahminim büyük bir tarım işletmesi benzeri bir yerdir.

Babaeskide fendt takımı kullanan bi çiftlik vardı.samimi bi arkadaşımın yakını.orasıda olabilir.

ismailozmen74 link=topic=86709.msg1039666#msg1039666 date=1448726801' Alıntı:
bunları alırken bır benzınlıkte satın almak lazım yakıt veselam hesapetmek lazım
abi sanmıyorum fazla yakacağını bakımlı ise aynı yakar eskilerden bu çok yakıyor diye duymadım hiç forumda açılan yakıt konusundaki konuların nerdeyse tümü yeniler hakkında