415 vario ve amazone

Ynt: 415 vario ve amazone

Bu tarla yap-boz deneme tarlası değil ise daha önce Amazone ile işlenmemiş bir tarla. Bu sene ben bunu yaşadım. Klasik yöntemlerle işlenen tarla malesef Fendtin süratine dayanamıyor. Hoppidik hoppidik hopluyorsun. Lakin o rotovatör muhteşem bişey. Öyle düzlüyor ki tarlayı. Bir dahaki ürüne 18-20 km süratle ekim yapabileceğimi düşünüyorum. ;)

Agri_King link=topic=9677.msg101038#msg101038 date=1227784231' Alıntı:
Bu tarla yap-boz deneme tarlası değil ise daha önce Amazone ile işlenmemiş bir tarla. Bu sene ben bunu yaşadım. Klasik yöntemlerle işlenen tarla malesef Fendtin süratine dayanamıyor. Hoppidik hoppidik hopluyorsun. Lakin o rotovatör muhteşem bişey. Öyle düzlüyor ki tarlayı. Bir dahaki ürüne 18-20 km süratle ekim yapabileceğimi düşünüyorum. ;)
sen yınede yavs ol tohumların kafası donebılır :)

Agri_King link=topic=9677.msg101038#msg101038 date=1227784231' Alıntı:

Adam gibi makina + Adam gibi ekipman = Adam gibi iş

Birşeye üzülüyorum sizin adınıza sayın meendiz bey bir 10 sene sonra sanayide diyin bakalım buna baskı balata çaktıracam diye fakat ben bulamadım yardımcı olurmusunuz diye 10 sene sonra alacağımız cevap neolur sizce

DoYrAnLı#2# link=topic=9677.msg101212#msg101212 date=1227808532' Alıntı:
Bizim köşedeki Akaryakıt istasyonunda çakıyolar iki teneke yağ alıver ordan gel derler daha da diyilebilecek birşey yok galiba...

Bulabilirlerse çaksın 10 tenekede benden hatta grasörlükler için kauçuklu gres falan da cabası