Sigorta fiyatlarına zam!

S.a. arkadaşlar sosyal paylaşım sitelerinde gördüğüm kadarıyla sigorta fiyatlarına ℅100 zam gelmiş kimisi 250 öderken 550 öder olmuş bu konu hakkında bilgisi olan veya yakin zamanda sigorta yaptıran olduysa bilgi verebilir mi

Ynt: Sigorta fiyatlarına zam!

3 bin lira sigorta çıkaran oldu bana yaştan dolayı bende sigortacıya dedim eski kasa şahin alırım o paraya diye kadın gülmüştü :)
en son araştırırken hiç duymadığım koru sigortaya yaptırdık artık 850 gayme ekimin 20 sinde

380 den 660 zorla yaptırdım
Bu arada uygun fiyat vere kooparatif şirketler var koru doğa bunlara yaptırmayın diyorlar ödeme de çok sıkıntı çıkarıyorlarmış üye Falan yapıyorlarmış sıKıntılı yani

BOZKURT07 link=topic=86768.msg1041014#msg1041014 date=1449043618' Alıntı:
380 den 660 zorla yaptırdım
Bu arada uygun fiyat vere kooparatif şirketler var koru doğa bunlara yaptırmayın diyorlar ödeme de çok sıkıntı çıkarıyorlarmış üye Falan yapıyorlarmış sıKıntılı yani
kasko yaptırmayın
trafik sigortasında ödeme konusuda beni bağlamaz
koop a üye oluyosun ama sınırlı sorumluluk kapsamında o yüzden koop batsa bile bana gelip para ver diyemez öyle bi yetki benden alması için en azından bi imzam olmalı dimi :)

BOZKURT07 link=topic=86768.msg1041343#msg1041343 date=1449088755' Alıntı:
Bana sözleşme metini ni verdiler 2 dk okudum
Üyelik senedi imzalamayı kabul ediyorum ibaresi vardi
ben imza felan atmadım ruhsatı parayı verdim poliçeyi kesti ha birde telefona doğrulama kodu gelmişti telefonda benim üstüme değil bi hak talep edemez bana sıkıntı yok yani :)