massey ferguson 5460!

arkadaşlar bizim bir arkadaşta jd5105m var 2013 model onu verip 2012 model mf5460 almayı düşünüyor 1300 saatte bu traktörün eksileri artıları nedir üzerine 40bin lira istiyorlar yakıt çekiş tutulma konusunda

Ynt: massey ferguson 5460!

Sısu ve Perkins olmak üzere 2 çeşit motorla piyasaya çıktığı söyleniyor Sisu motor perkinsten iyi tercih sebebi olmalı

5455 i biliyorum güçlü ve yakıtlı bi traktör 5460dan ondan daha üstündür muhtemelen...

Dedıgın traktor adana bayısınde heralde o traktor ıse temız makıne . 5105M ıle takas edersen bılkı dozere bındgını sanarsın cunku cok ıyı bır makıne kesınlıkle tavsıye ederım sanjıman yeter ..

Arapoglu link=topic=86780.msg1041129#msg1041129 date=1449069255' Alıntı:
Dedıgın traktor adana bayısınde heralde o traktor ıse temız makıne . 5105M ıle takas edersen bılkı dozere bındgını sanarsın cunku cok ıyı bır makıne kesınlıkle tavsıye ederım sanjıman yeter ..
güç konusunda evet ben de öyle düşünüyorum yakıta gelince jd pullukta 4lü 16 numara pullukta dekara 3litre yakıyor mf nasıl yakar bilmiyorum bir de bugün sorduk traktör sisu motor değilmiş onun için biraz soğuduk traktörden bunları hangi modelleri acaba sisu

4 silindir
115 Hp
Maximum 125 Hp
Common Rail var
5000 kg kaldırma kapasitesi var.

Başka merak ettiğiniz konu varsa sorabilirsiniz. Jd ile kıyasına gelince; onun 4/16 cektigi yerde 5/16/14 çeker yakıtlarıda aşşa yukarı aynı olur emin olabilirsiniz. Başka bi marka olsay Jd yerine yakıtı biraz fazla gelebilir diyeceğim ama Jd ninde yakıtı fazla olduğu için pek değişen bi şey olmaz yakıt konusunda. Performans, konfor konularına hiç girmiyorum zaten kıyaslanamaz bile, eğer fiyatı uygunsa kaçırmayın derim. Perkins olmasının sorunu ne çözemedim bizde yıllardır kullanıyoruz perkins Mf leri sorun yaşamadık... Gerisi size kalmış.