Yağmurlama sulama

ACİLL ACİLL
oncelıkle merhaba benım tarlam 70 donum ve bu yıl yenı bı sondaj vurdum ve yağmurlama sulama ıle sulamak ıstıyorum kuyudan cıkan su sanıyede 11 lt ben fıskıye ıle sulamak ıstıyorum benım suyum kac fıskıye calıstırabılır ? sımdıden tskler

Ynt: Yağmurlama sulama

biraz daha net bilgi verirseniz daha iyi olur . fıskiyenin markası , debisi, kuyu: dalgıçmı milli pompamı ?
örnegin cansu marka kullanırsan( tanesi 13 tl) benim hattımda 40 tane cevirebiliyor diger akona ,karapınar,st gibi markalarda (5 tl ile 8 tl arası degişiyor) 50 adet ceviriyo aynı kuyuda yani kullandıgın malzemeler çok fark yaratıyo

fıskıyeyı daha almadım o yuzden sızden bılgı almak ıstedım benımkı dalgıc var kuyuda kuyudan cıkan su da bızım burada 4 luk dıye tabır edılıyor sızce hangı fıskıyeyı almamı tavsıye edersınız yada bulabılecegım bı sıte varmı bzım burada 21 ıle 23 tl arası 6 m2 atan fıskıyelere ıstıyorlar

dodoo link=topic=86783.msg1041150#msg1041150 date=1449071815' Alıntı:
fıskıyeyı daha almadım o yuzden sızden bılgı almak ıstedım benımkı dalgıc var kuyuda kuyudan cıkan su da bızım burada 4 luk dıye tabır edılıyor sızce hangı fıskıyeyı almamı tavsıye edersınız yada bulabılecegım bı sıte varmı bzım burada 21 ıle 23 tl arası 6 m2 atan fıskıyelere ıstıyorlar

dalgıç ve 4 lük cıkış varsa suyun iyi derecede peki bişey daha sorayımda ona göre yönlendireyim ,,dalgıç kac beygir ve kac metrede eger 50 beygir ve 60 metre civarında iste 40 tabanca cevirir