A95 2012-2013 almayı düşünüyorum arkadaşlar bilgilendiriseniz memnun olurum

Ynt: A95 2012-2013 almayı düşünüyorum arkadaşlar bilgilendiriseniz memnun olurum

Al abi bende yok ama birara niyetlendim alacaktim bayi arkadasta deneme firsatim oldu. No problem.Sorun cikartmayacak makina alirken dikkat et senden oncekinin nasil kullandigina sonrasi sikinti olmaz bu modellerde 100 beygire fiati en uygun olan makina

Ynt: A95 2012-2013 almayı düşünüyorum arkadaşlar bilgilendiriseniz memnun olurum

alpaslan513 link=topic=86793.msg1041134#msg1041134 date=1449069520' Alıntı:
arkadaşlar ben 2012- 2013 valtra a95 almayı düşünüyorum sizlerden bilgilendirmenizi rica ediyorum nasıl bir traktördür teşekkür ederim

A95 kullandım. Arıza durumu nedir pek bilmem. Ama çekişte pişman etmez. Yakıtıda yolda biraz fazla olabilir ama tarlada uygun ekipmanla idealdir.

bende yeşil a95 avrupa var.bende 2.el aldım cok memnunum.
tek araştırcan durum ilk sahibi nasıl kullandığı.
tarlada 1,7 cıvarı yolda 18 km 8 lt yakıyo boş giddiğinde bilgin olsun.
çekiş süper. kullanıma göre diğer traktörler arızayı az acan ve dayanıklı bir traktör.
eksiklerinide söyleyim
kabini cok dar, 85 bg traktörlere göre manevrası az,gaz pedalı cok yukarda uzun süre çalışmada ayağım uyuşuyo,kliması tek taraflı ufuruyo cok yönlü değil
artıları:hidrolik kaldırması süper,yakıttan cok mmenunum,
kısacası bunlar kardeş parasına göre cok güzel traktör derim

Performans olarak iyi bir traktor sısu motor kullanıyor 30.000 saat kullanım omru biçiliyor.yakıt olarak kullanıcılarından fazla olduğunu duyuyordum.eksi yanları daha öncede belirtilmiş kabin konfuru olarak pek etkili değil.vites kolları pto kolu çok fazla yer kaplıyor,kabin geniş ve ferah değil.fakat yerli üretim olduğu için yedek parça tedariği sorunu yok.