Noterli Test-Traktor mu Son model arabalar mi:)

Ynt: Noterli Test-Traktor mu Son model arabalar mi:)

Amin cumlemizin.. atabilirsem buna elif ba calistirdigim bi video var.. kepceye bincen de.. en kucuk hafiz olur.. saka bi yana kepce kamyon askini azaltmam lazim.. cizgi film seyretmiyo makine tv izliyo.. basim belaya kalcak bunla.. abisi orta seker.. biraz cizgi film biraz makine tv izliyo..

Obur telefonda bi video var.. elif ba dan ben soyluyom o tekrar ediyo harfleri.. cok net tekrar ediyo..

Dedigim gibi kepceye bindircem de.. en kucuk hafiz olur:)

Saka bi yana ilk bebeklik cocukluk cok onemli.. butun hayati ozetliyo.. koyde dogduk ziraat okuduk.. ama kucukken koyde hep topragin icinde arabacilik oynardik.. sonradan hafriyata ufaktan basladik sevdik..

Demem o ki agac yasken egilir.. herseyin cekirdekten yetiseni evladir.. bi de coluk cocugu cok esirgemiyecen.. kirlenmek guzeldir:)

Burda aricilik cok.. yazin surekli kahvalti yaparken.. sofraya ari geliyo.. suan alistilar ogrettim.. parmaklarini recele bala sokup.. ari gel gel diyolar.. inanin gelip konup ari da yiyo:)

Alerji yoksa hic korkmayin.. ari bocek kedi kopek birakin oynasinlar derim.. bizim 1 kere sokakta ari soktu buyugu.. yine aglamadi mizmizlanmadi.. sakinan goze cop batar..

En guzeli servest sistem derim.. birakin cocukluklarini yasasinlar derim..

aganinoglu... Ben de ondan korkuyom.. 2 yasinda bi bebe kepce kamyon diye aglar mi.. makine tv izliyo..

Abisi de merakli.. bu kucuk hepten.. yoldan bi kamyon kepce geciyo.. balkona pencereye kosuyo.. aci biberi tursuyu.. sarmisagi sogani ver kepceye bindircem de.. yiyip yutuyo:)

Sentetik ilaclara karsiyim.. aspirin bile icmem.. bebelere de sogan sarmisak vs veriyom.. kepce dedimi inanin yalayip yutuyolar.. bildigin dis dis sarmisagi:)

Ama herseyin fazlasi zarar.. okusun.. yada okumasin.. ama kendi yolunu yonunu.. meslegini secsin isterim.. bagli olsun ama bagimli olmasin isterim..

Bilmiyorum Allah in emanetleri sonucta.. yarin bizden sikayetci olmasinlar.. cabaliyoz iste.. lakin dunyanin en buyuk serveti bebelerdir.. bekarlara duyrulur vesselam:)

Benim de iki yegen var onlarda makina hastasi ara sira amcasinin galeriye gidiyoruz son model arabalar var Mercedes ,Audi, Bmw ,VS Amcasina niye Traktor getirmiyon diye soruyor bizim de iki kucuk cat kepce vardi kablo islerinde kullandigimiz biraksan icinde yatacaklardi

Çocuğunda kanına girmişsin Umut abi. Küçükten aşılıyorsun çocuk zetora gidince çikolata veriyorsundur :D daha zetor diyemiyor çepçe diyor onuda öğretirsin.
Toyota corolla hastaları vardı çocukları arabalarından bahsederken araba değil corolla derlerdi. reklamıda çekildi ya
senin çocuklarda zetorcu olacak kesin

allah yolunu açık bahtını güzel etsin

UÖZKAN.77 link=topic=86833.msg1041942#msg1041942 date=1449233278' Alıntı:
aganinoglu... Ben de ondan korkuyom.. 2 yasinda bi bebe kepce kamyon diye aglar mi.. makine tv izliyo..

Abisi de merakli.. bu kucuk hepten.. yoldan bi kamyon kepce geciyo.. balkona pencereye kosuyo.. aci biberi tursuyu.. sarmisagi sogani ver kepceye bindircem de.. yiyip yutuyo:)

Sentetik ilaclara karsiyim.. aspirin bile icmem.. bebelere de sogan sarmisak vs veriyom.. kepce dedimi inanin yalayip yutuyolar.. bildigin dis dis sarmisagi:)

Ama herseyin fazlasi zarar.. okusun.. yada okumasin.. ama kendi yolunu yonunu.. meslegini secsin isterim.. bagli olsun ama bagimli olmasin isterim..

Bilmiyorum Allah in emanetleri sonucta.. yarin bizden sikayetci olmasinlar.. cabaliyoz iste.. lakin dunyanin en buyuk serveti bebelerdir.. bekarlara duyrulur vesselam:)
umut abi allah bağışlasın aynen dediğin gibi bağlı olsunlar ama bağımlı olmasınlar...